Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: spodnie w kratke

  1. #1
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie spodnie w kratke

    Mam pytanie- iles razy widzialam na ludziach fajne spodnie, wygladajace troche na takie "trekingowe", "gorskie", "wspinaczkowe". Byly to spodnie szmaciane, dosc cienkie, w bardzo kolorową kratke, ze wzmocnieniami, łatkami (jednobarwnymi) na kolanach i tyłku. Kolega takie ostatnio dostal i bardzo sobie chwali. Ponoc sa bardzo lekkie, co jest plusem zabierania ich na wyjazdy jako spodnie zapasowe. Nigdy nie widzialam takich w sklepie. Ktos moze wie jakie firmy produkuja takowe albo gdzie mozna takowe dostac?
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Gandalf
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Gród Kraka
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: spodnie w kratke

    Tu jest trochę spodni w kratę, ale nie wiem czy o takie chodzi ??? http://www.rejoice.com.pl/

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Sylwek74
    Na forum od
    04.2010
    Rodem z
    Nowa Huta k/ Krakowa
    Postów
    311

    Domyślnie Odp: spodnie w kratke

    Gacie o które Ci Bubo chodzi są firmy JAXA i już ich chyba nie produkują. Znalazłem w sieci podobne campus-a http://www.sailandrock.pl/?str=produkt&id=1105
    Easy rider tylko na piechotę...

  4. #4
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: spodnie w kratke

    no cos bardzo podobnego tylko tamte byly na gumce i ladniejsze zywsze kolory
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #5
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: spodnie w kratke

    To spodnie wspinaczkowe.Albo koledzy młodego biorą z lumpexu,a dobre mamy naszywają łaty i wzmocnienia,albo można kupić nietanio od firm Campus,Rejoice,Ternua,Direct Alpine,Husky,Jaxa.
    Pozdrav

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: spodnie w kratke

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    Mam pytanie- iles razy widzialam na ludziach fajne spodnie, wygladajace troche na takie "trekingowe", "gorskie", "wspinaczkowe". Byly to spodnie szmaciane, dosc cienkie, w bardzo kolorową kratke, ze wzmocnieniami, łatkami (jednobarwnymi) na kolanach i tyłku. Kolega takie ostatnio dostal i bardzo sobie chwali. Ponoc sa bardzo lekkie, co jest plusem zabierania ich na wyjazdy jako spodnie zapasowe. Nigdy nie widzialam takich w sklepie. Ktos moze wie jakie firmy produkuja takowe albo gdzie mozna takowe dostac?
    Do kupienia (niestety dość drogo) w każdym sklepie sportowym w Czechach i na Słowacji.

    Popularne w tamtym rejonie, koleżanka w tym roku kupiła w Żylinie za jakieś ok 40 eurosów.
    Ja poszukam podobnych w lumpexie (widziałam już, również z pięknymi łatami, ale nie mój rozmiar).

    Tez mi się bardzo podobają i choruję na takie.

    Basia
    Ostatnio edytowane przez Basia Z. ; 21-12-2011 o 17:26

  7. #7
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: spodnie w kratke

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Ja poszukam podobnych w lumpexie (widziałam już, również z pięknymi łatami, ale nie mój rozmiar).
    ja w lumpeksach czesto kupuje spodnie w kratke i przerabiam je w rozny sposob , i bardzo je wszystkie lubie, ale zwykle sa to spodnie na bazie dzinso-sztrukso podobnej wiec sa dosyc ciezkie. A te od kumpla to normalnie nic nie waza!
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: spodnie w kratke

    Ja też jestem fanem kraciaków. W sklepach górskich są, ale dość drogie. Ja swoje kupowałem w Exisporcie i u Chińczyka w promocyjnej cenie 30zł Te chińskie fajne, leciutkie, dołączam fotkę.

    DSCF3299.jpg
    Ostatnio edytowane przez krzychuprorok ; 21-12-2011 o 18:20

  9. #9
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: spodnie w kratke

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    A te od kumpla to normalnie nic nie waza!
    Geneza tych spodni to flanelowa pidżama :)
    Pozdrav

  10. #10
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: spodnie w kratke

    te zielone, jakie ładne!!!! :) gdzie te chinczyki??
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytanie o spodnie
    Przez Barnaba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 14:31

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •