Strona 4 z 30 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 296

Wątek: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

  1. #31
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Nie, to mówił Twój przyjaciel, a on zna szychy w SG. Takie szychy, że w 2008 jechałam autem na/pod Rozsypaniec na zachód słońca.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #32
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Tak czy siak mam nadzieję, że nigdy takowe przejście jakie by nie było to nie powstanie.
    I klapkowicze pozostaną w naszych górkach.
    Bo chcącemu pojechać żadna Medyka nie jest straszna, a wręcz jest to swego rodzaju przygoda. Przynajmniej dla mnie;-)
    Krysiu, a jakie zagrożenie dla BdPN miałoby "ekologiczne" przejście tylko dla pieszych i rowerzystów? Przecież tam i tak już istnieje droga. Zamknięcie jej dla ruchu samochodowego od strony Wołosatego i Lubni "zmusiłoby" do przejścia 6 km - a to dla wielu odległość nie do pokonania na własnych nogach.
    A tak na marginesie, przestańmy zachowywać się jak pies ogrodnika (vide Opołonek, gdzie Ukraińcy mogą wejść, ale dla nas to koszt wieluset złotowego mandatu). Pamiętam, ile trwało przedłużenie szlaku do tzw. źródeł Sanu! Przeciwstawna sytuacja z Puszczą Białowieską, gdzie istnieje już nagła konieczność jej ratowania. Ot i logika urzędnicza...
    Miłego dnia...

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Nie, to mówił Twój przyjaciel, a on zna szychy w SG. Takie szychy, że w 2008 jechałam autem na/pod Rozsypaniec na zachód słońca.
    Jechałaś autem???!!! W Parku???!!! Po zamkniętej dla ruchu drodze???!!! I to, by zaspokoić żądzę zobaczenia zachodu słońca nad Rozsypańcem???!!!
    A gdzie twoja świadomość ekologiczna? Ileż to szykujących się do snu żyjątek wystraszyliście? Przy dzisiejszym dniu nie wspomnę o tych, co spotkały się z kołami waszego samochodu...
    Bardzo brzydko... ( )

  4. #34

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Bo chcącemu pojechać żadna Medyka nie jest straszna, a wręcz jest to swego rodzaju przygoda. Przynajmniej dla mnie;-)
    Dziwię się, że przekraczanie granicy w takich warunkach może komuś sprawiać przyjemność. Dla mnie to jest jak zły sen na jawie, koszmar z przeszłości.

  5. #35
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez WojtekR Zobacz posta
    Jechałaś autem???!!! W Parku???!!! Po zamkniętej dla ruchu drodze???!!!
    Nieprawda;-)
    nie jest ona zamknięta dla Straży Granicznej;-)))

    Andrzeju-jest to bardzo ciekawa przygoda, wybierz się raz i sam zobaczysz;-)
    Ja nie mam żadnych koszmarów związanych z przeszłością być może dlatego.
    Jeszcze tylko bym chciała w "przemytniczku" się przejechać, tam to dopiero klimacik;-))))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #36
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Dziwię się, że przekraczanie granicy w takich warunkach może komuś sprawiać przyjemność. Dla mnie to jest jak zły sen na jawie, koszmar z przeszłości.
    Andrzeju nie wiem gdzie te koszmary i złe sny na jawie. Kilkadziesiat razy przekraczałem granicę czy to w Medyce, czy w Krościenku i nigdy złych przeżyć, snów, ani koszmarów nie miałem. Może częściej trzeba po prostu przekraczać granicę, a nie powtarzać zasłyszane plotki, a złe sny miną.
    Marcin

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Dziwię się, że przekraczanie granicy w takich warunkach może komuś sprawiać przyjemność. Dla mnie to jest jak zły sen na jawie, koszmar z przeszłości.
    Teraz to już na prawdę nie jest żaden problem.
    Pieszo 15-20 min. i wszystko, pogranicznicy bardzo uprzejmi.

    B.

  8. #38
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Pieszo 15-20 min. i wszystko, pogranicznicy bardzo uprzejmi.
    Rowerem szybciej, 10 - 15 min

    Jechaliśmy z synem przez Medykę. Ukraińcy poprzybijali tylko jakieś pieczątki. Polscy pogranicznicy/celnicy wypytywali natomiast dość drobiazgowo o .... typ przerzutek i hamulców w naszych rowerach

    A przejście wyglądało tak:

  9. #39
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Tak czy siak mam nadzieję, że nigdy takowe przejście jakie by nie było to nie powstanie.
    I klapkowicze pozostaną w naszych górkach.
    Bo chcącemu pojechać żadna Medyka nie jest straszna, a wręcz jest to swego rodzaju przygoda. Przynajmniej dla mnie;-)
    amen...

    im trudniej tym lepiej...aby pojechali tylko ci ktorzy naprawde chca jechac TAM, ktorzy wiedza gdzie jada i wiedza na co sie pisza... bo nadmiar ulatwien skutkuje potem ze spotyka sie na ukrainie takich co brzydza sie miejscowa ludnoscia, wszedzie im brudno, domagaja sie przestrzegania norm UE albo "żądaja" w knajpach menu po angielsku.. jakby takich raz i drugi porzadnie potrzepali na granicy pewnie by trzeci raz juz nie pojechali... albo by pokochali ukraine taka jaka jest... jedno i drugie rozwiazanie jest dobre

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Jeszcze tylko bym chciała w "przemytniczku" się przejechać, tam to dopiero klimacik;-))))
    jedź.. jak najszybciej... bo jakies kolejne "madre" glowy moga wpasc na to aby go wycofac z kursowania bo jest za malo elegancki i europejski... jedź poki jeszcze czas...


    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Dziwię się, że przekraczanie granicy w takich warunkach może komuś sprawiać przyjemność. .
    a moze sprawiac przyjemnosc wchodzenie z ciezkim plecakiem pod stroma gore, w deszczu , blocie, pocie zalewajacym oczy???? a sa tacy co tak robia, dla przyjemnosci, nikt im za to nie placi- i nawet sie jeszcze tym ciesza!!
    a przeciez obiektywnie wygodniej dojechac wszedzie czystym klimatyzowanym autokarem...

    nie zawsze to co najlatwiejsze i najbardziej wygodne jest najwieksza radoscia... jest jeszcze cos takiego jak klimat i przygoda.. ale to albo sie czuje albo nie...
    Ostatnio edytowane przez buba ; 01-11-2010 o 20:27
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  10. #40
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta

    A przejście wyglądało tak:
    Czyżby nasi kochani bracia Polacy przestali przemycać papierosy? Kiedy 2 lata temu pieszo przekraczałem granicę, ciągle byłem nagabywany, bym wziął jakieś kartony lub paczki z papierosami. Gdy odmawiałem traktowano mnie jak kogoś z innej planety: ja Polak, swemu bratu Polakowi nie chcę pomóc! I to czekanie, aż łaskawie ktoś uruchomi przejście. A stanie wśród "kulturalnych", debilnych, zapijaczonych Polaczków, którzy znają jedynie "partykuły wzmacniające" na k..., ch... i inne, nie jest dla mnie żadną przygodą! Tłum był taki, że jak przeszedłem przez to wulgarne, chamskie polockie piekło, byłem szczęśliwy! Powiedziałem wtedy sobie - nigdy więcej! Zdecydowanie wolę pociąg, bo w autobusie też są prowadzone szemrane interesy! Chyba, że obecnie jest taka "kultura" jak na zdjęciu...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Trasa i przejścia graniczne
    Przez efes w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-07-2009, 22:27
  2. Przejścia graniczne
    Przez marex w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 02-06-2009, 12:53
  3. Przejście graniczne
    Przez llukas1981 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-06-2007, 19:04
  4. Przejścia graniczne
    Przez reniula w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2006, 11:51
  5. Jeżeli nie nowy szlak, to może nowe przejście na Ukrainę...?
    Przez WojtekR w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-03-2005, 11:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •