Strona 11 z 30 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 296

Wątek: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

  1. #101
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez WojtekR Zobacz posta
    Ale zawsze to lepiej mieć skansen gdzie indziej, nie u siebie!

    Wiecie Krysiu i Bubo, jak się to nazywa? To hipokryzja…

    nie wojtku... zdecydowanie nie...najlepiej by bylo miec ten jak to nazywacie "skansen" u siebie. To nie hipokryzja- to sie nazywa inne podejscie do zycia- inne niz twoje... czy tak ciezko sie z tym pogodzic ze ludzie sa rozni?

    niezmiernie ubolewam nad tym ze u nas nie ma "skansenu" a jezeli gdzieniegdzie troche go jeszcze jest to czas i kasa niestety wplywa na jego zanikanie.. duzo bym dala zeby u nas bylo tak jak na ukrainie- zebym nie musiala zapierniczac ponad 500km tylko to co lubie najbardziej miec na codzien wokol siebie..

    wiele razy rozwazalam juz wyniesienie sie na ukraine na stale.. ale chyba za slabo mi idzie nauka jezykow obcych i za bardzo jestem zwiazana z rodzina...ale w polsce podoba mi sie coraz mniej, a zmiany ktore zachodza w krajobrazie i ludzkiej mentalnosci moga jedynie przerazac.. pamietam jak w latach 90 tych bylam w austrii i z obrzydzeniem patrzylam na tamtejsze odpiglowane i wypolerowane miasta, lasy reklam atakujace swoja brzydota zewszad i zagospodarowane gory i lasy.. i myslalam sobie "jakie to szczescie ze urodzilam sie w takim pieknym i dzikim kraju jak polska"...niestety wielkie szczescie nie trwalo dlugo
    Ostatnio edytowane przez buba ; 03-11-2010 o 17:02
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #102
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Krysiu,
    1. jeżeli nie podoba ci się UE - nie ma sprawy - wyjedź do Norwegii,Szwajcarii czy Izraela.Tam nie będziesz mogła na nią narzekać! Chyba, że nie masz paszportu
    2. Nic o prawicy nie pisałem, wiec coś z czytaniem u ciebie "nie teges"
    3. Ciągle chcę od ciebie dowiedzieć się, jakie kryteria obowiązują wg ciebie dla tych, którzy przekraczają granicę z UA (ponoć niektórych ona zatrzymuje
    4. Nic nie (od)daj (się), żeby był kapitalizm - nie warto! Szkoda cnó(o)t(y)(?)!
    5. Dziękuję za życzenia wyjazdu poza UE - nie planuję w najbliższym czasie (za mało mam dochodów!)
    6. Jak możesz żyć w tym kraju, gdzie wszyscy są złodziejami?
    7. Dziękuję za gratulacje - dawno nikt mi niczego nie gratulował!
    8. Jak zechcesz odpowiedzieć na moje pisanidło, najpierw przeczytaj je ze zrozumieniem, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzz

  3. #103
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez WojtekR Zobacz posta
    8. Jak zechcesz odpowiedzieć na moje pisanidło, najpierw przeczytaj je ze zrozumieniem, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzz
    Przyganiał kocioł garnkowi ha ha ha
    Cytat Zamieszczone przez WojtekR Zobacz posta
    6. Jak możesz żyć w tym kraju, gdzie wszyscy są złodziejami?
    Gdzie ja napisałam, że wszyscy to złodzieje???
    NO GDZIE???
    czy jednak czytanie ze zrozumieniem się kłania?;-))
    Paszport mam chyba od 15 roku życia, a może i dawniej, nie pamiętam kiedy pierwszy raz wyjechałam za tzw. granicę, a od '89 mam go nieprzerwanie w domu;-)
    Co do wyjazdu z Polski kocham ją i wyjadę to pewne, bo tu już się nic nie zmieni na lepsze-będzie tylko gorzej. A jak ZUS pierdyknie, a pierdyknie, bo to piramida finansowa to w ogóle będzie wesoło, ale puki rodzice żyją to tego nie zrobię.
    Długo już im nie zostało;-(
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #104
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    nie wojtku... zdecydowanie nie...najlepiej by bylo miec ten jak to nazywacie "skansen" u siebie. To nie hipokryzja- to sie nazywa inne podejscie do zycia- inne niz twoje... czy tak ciezko sie z tym pogodzic ze ludzie sa rozni?

    niezmiernie ubolewam nad tym ze u nas nie ma "skansenu" a jezeli gdzieniegdzie troche go jeszcze jest to czas i kasa niestety wplywa na jego zanikanie.. duzo bym dala zeby u nas bylo tak jak na ukrainie- zebym nie musiala zapierniczac ponad 500km tylko to co lubie najbardziej miec na codzien wokol siebie..

    wiele razy rozwazalam juz wyniesienie sie na ukraine na stale.. ale chyba brak mi odwagi i za bardzo jestem zwiazana z rodzina...bo w polsce podoba mi sie coraz mniej, a zmiany ktore zachodza w krajobrazie i ludzkiej mentalnosci moga jedynie przerazac.. pamietam jak w latach 90 tych bylam w austrii i z obrzydzeniem patrzylam na tamtejsze odpiglowane i wypolerowane miasta, lasy reklam i zagospodarowane gory.. i myslalam sobie "jakie to szczescie ze urodzilam sie w takim pieknym i dzikim kraju jak polska"...niestety wielkie szczescie nie trwalo dlugo
    Buba, do cholery, czy możesz wreszcie przeczytać to, co piszę! Żeby ci ułatwić: cały czas piszę o PRZEJŚCIU GRANICZNYM!!!! O syfie, jaki tam panuje, a nie o tym, co jest na Ukrainie!!!! Tak trudno skumać?!
    Jeżeli to nic nie da, to ja już nie mam siły... by tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem!!!!!
    Przepraszam.....

  5. #105
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez WojtekR Zobacz posta
    Buba, do cholery, czy możesz wreszcie przeczytać to, co piszę! Żeby ci ułatwić: cały czas piszę o PRZEJŚCIU GRANICZNYM!!!! O syfie, jaki tam panuje, a nie o tym, co jest na Ukrainie!!!! Tak trudno skumać?!
    .
    A to tak trudno skumać, że żadnego syfu na tych przejściach nie ma???
    Nawet fotka była
    Heloł, pozmieniało się trochę
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #106
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    [...] Choć te pieniądze jakby po prostu zostały w Pl to i tak by je rozkradli od razu.[...]
    Nie wskazujesz kto, więc wszyscy!!! Ale chyba to taka twoja maniera...

  7. #107
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez WojtekR Zobacz posta
    Nie wskazujesz kto, więc wszyscy!!! Ale chyba to taka twoja maniera...
    Równie dobrze, nie wszyscy a nikt, skoro nie wskazuję po imieniu idąc tym tokiem rozumowania pokrętnego;-)
    A i jest to zdanie PRZYPUSZCZAJĄCE tak dla ułatwienia podpowiem;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #108
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    A to tak trudno skumać, że żadnego syfu na tych przejściach nie ma???
    Nawet fotka była
    Heloł, pozmieniało się trochę
    Czyżby?
    Uważaj, bo stracisz tytuł Malkontenta Roku!
    Poza tym, myślę, że Buba nie potrzebuje adwokata! Skumasz? Baj, baj...

  9. #109
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez WojtekR Zobacz posta
    Buba, do cholery, czy możesz wreszcie przeczytać to, co piszę! Żeby ci ułatwić: cały czas piszę o PRZEJŚCIU GRANICZNYM!!!! O syfie, jaki tam panuje, a nie o tym, co jest na Ukrainie!!!! Tak trudno skumać?!
    ..
    czemu od razu "do cholery"- milo sobie dyskutujemy a ty sie niepotrzebnie emocjonujesz :)

    pewnie dlatego trudno mi skumac bo przekraczalam ta granice przynajmniej piecdziesiat kilka razy i nigdy na ow syf nie trafilam... wiec albo cholerne mam szczescie albo mam inna definicje syfu

    faktycznie opowiesci basi o poprzewracanych kobietach czy ludziach rozgniecionych na barierce sa wstrzasajace- ale to chyba mieli po prostu okropnego pecha trafic na taka sytuacje....
    Ostatnio edytowane przez buba ; 03-11-2010 o 17:22
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  10. #110
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Nowe przejścia graniczne z Ukrainą w budowie

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Równie dobrze, nie wszyscy a nikt, skoro nie wskazuję po imieniu idąc tym tokiem rozumowania pokrętnego;-)
    A i jest to zdanie PRZYPUSZCZAJĄCE tak dla ułatwienia podpowiem;-)
    Rozumiem. Tak sobie po prostu rzucasz... wszyscy - nikt, już wiem z kogo bierzesz przykład...
    Sorry, ale nie odpowiada mi taka wymiana zdań...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Trasa i przejścia graniczne
    Przez efes w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-07-2009, 22:27
  2. Przejścia graniczne
    Przez marex w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 02-06-2009, 12:53
  3. Przejście graniczne
    Przez llukas1981 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-06-2007, 19:04
  4. Przejścia graniczne
    Przez reniula w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2006, 11:51
  5. Jeżeli nie nowy szlak, to może nowe przejście na Ukrainę...?
    Przez WojtekR w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-03-2005, 11:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •