Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Powstała Rada KIMB-u

  1. #11
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    No i jak widać Stary Bywalec dobrze wykombinował z "tym" Piskalem... a ten też dobrze kombinuje... fiu, fiu.
    A tak już poza tym to... bertrandzie, moderator nic nie może "z tym zdaniem" zrobić :) ... no, no, serce mi się raduje.
    Aaa, bertrandzie, i jeszcze jednego mi brakuje po Warszawce... /Legia wygrała z Lechem/ :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  2. #12
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    A na koniec Wysoka Rada przywdzieje tęczowe koszulki i wszyscy krzykną: ZGODA! Jestem za i będę na KIMBie.
    Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych
    Długi

  3. #13

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Tak zostało przyjęte nasze zaproszenie i próba porozumienia!
    Ja się nie dziwię, że ludzie na drugim forum tak reagują... Aby zorganizować spotkanie potrzebna jest grupa ludzi o zbieżnych celach, termin, miejsce, plan i ktoś kto chce wziąć ster organizacji wyjazdu w swoje ręce... Na razie cała para idzie w gwizdek. Namaszczanie, powoływanie, tytuły, zażegnywanie konfliktów, których w zasadzie nie ma, cytaty w prawo i w lewo... Się pytam: po co to wszystko????
    Termin, miejsce, program -> zgłoszenia uczestników. Konkrety!
    Gór, co stoją nigdy nie dogonię... -->

  4. #14
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Lucyna:
    Przykro mi Piskal ale nadal nie rozumiesz. Dalej dzielisz. My, wy, oni, brązowi i zieloni. Nie zarejestruje się na zielonym. Nie zarejestruję się na brązowym. Brawo, tylko przyklasnąć. Rozwalajcie nadal. Jesteś młodym użytkownikiem forum info, być może nie pamiętasz początków. Ja też je znam z opowieści Adminów. Tak się złożyło, że był konflikt interesów pomiędzy właścicielami portali . Adminami, którzy niegdyś stworzyli forum info. (Mnie na brązowym zarejestrował Irek. Tak składa się, że znam i różny sposób współpracowałam ze wszystkimi Adminami. Znam kulisy podziału, przyczyniłam się do niego.) Nie mogę winić Chłopaków, że nie chcieli współpracować z agencją reklamową. To jest świat interesów. Ale czy on musi nas dotyczyć? I co mamy wszyscy na tym cierpieć? Nie mam możliwości zarejestrowania się na brązowym. Admin mojego dawnego forum nie aktywował mi nowego konta więc nie jestem w stanie Ci tam odpowiedzieć .
    Czy Wy naprawdę musicie robić szopkę ze spotkania? Mamy spotkać się, pogadać w miłej atmosferze, pośmiać się, być może połazić. Czy do tego trzeba powoływać rady, bić pianę? Moim zdaniem nie.

    I czym było dawne brązowe forum sprzed podziału? Platformą informacyjną, miało wpływ na to co dzieje się w Bieszczadach. Bardzo szybko zapomnieliście o moim wkładzie w ową platformę. Czytałam to co o mnie pisaliście. Mimo to chce się z Wami spotkać, pogadać. Być może tęsknie do dawnych czasów. Czy one wrócą? Od od nas wszystkich to zależy.

    Rzeczywiście nie rozumiem. Czym dzielę? Tym, że nie chcę się zarejestrować na waszym forum. To nie ja doprowadziłem do rozłamu, i guzik obchodzą mnie konflikty Adminów. Nie zmienia to faktu,że są dwa fora i jakoś chciałem się porozumieć. Wyciągnęliśmy dłoń, a wy odwracacie się plecami.Nie chcecie. trudno.
    I nie ja wymyśliłem Radę. Rada powstała na fali dyskusji, jaka przetoczyła się na forum info.Też mieliście stosowny wątek, ale nic nie postanowiliście. Na co miałem czekać? Cieszę się,że mogę pracować Z Marcowym i Bertrandem. Bo KIMB sam się nie zorganizuje. Gdyby nie nasz Triumwirat działał bym sam, z poparciem userów albo bez, i KIMB w ten sposób byłby organizowany tylko na naszym forum. Kaziu o tym wiedział składając mi tę propozycję, albo przynajmniej powinien się z tym liczyć.Dzięki Radzie można to było zorganizować z waszym udziałem. Odrzucacie propozycję, wasza wola. Ale proszę, nie pisz,że dzielę, bo w ten sposób mylisz się z prawdą.
    PS. Swam- dziękuję!

    Andrzeju, do pracy.

  5. #15
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Nie no to już się robi naprawdę groteskowe.
    Kto będzie chciał ten przyjedzie, termin jest znany (ufff!), więc jakoś tam sobie można urlopy planować.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #16
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Pewne rzeczy trzeba jednoznacznie ustawić i nie widzę tu nic groteskowego.
    Krysiu słusznie zauważyłaś że termin jest znany, ale pozostaw Radzie ustalenie miejsca i warunków spotkania, bo inaczej będziemy się błąkać jak pogubione barany.

  7. #17
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Krysiu słusznie zauważyłaś że termin jest znany, ale pozostaw Radzie ustalenie miejsca i warunków spotkania, bo inaczej będziemy się błąkać jak pogubione barany.
    No tak, masz rację i potem wyjdzie jak Rimb jakiś, bez ładu, bez składu i nikomu się nie spodoba;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #18
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez Ostatni_Mohikanin Zobacz posta
    Ja się nie dziwię, że ludzie na drugim forum tak reagują... Aby zorganizować spotkanie potrzebna jest grupa ludzi o zbieżnych celach, termin, miejsce, plan i ktoś kto chce wziąć ster organizacji wyjazdu w swoje ręce... Na razie cała para idzie w gwizdek. Namaszczanie, powoływanie, tytuły, zażegnywanie konfliktów, których w zasadzie nie ma, cytaty w prawo i w lewo... Się pytam: po co to wszystko????
    Termin, miejsce, program -> zgłoszenia uczestników. Konkrety!
    noooooooooo :) jak to wszystko czytam to mnie az dziw bierze ze na tylu forach jezdzimy na zloty i inne spotkania - tak po prostu, wrecz spontanicznie! bez rad, regulaminow, tytulow i bez dlugofalowego poklepywania sie po plecach i pokatnego wzajemnego podgryzania. Jak ow sam KIMB wyglada tak jak przygotowania i jest ich godny to moze warto serio sie tam wybrac bo takiego kabaretu to swiat nie widzial

    nie wiem czemu mam jakies przebitki ze szlacheckim sejmikiem wprowadzcie jeszcze wolne "veto" to dopiero bedzie zabawa
    Ostatnio edytowane przez buba ; 07-11-2010 o 17:09
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #19
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Ja nie wiem czy mam prawo głos zabierać w tej sprawie, bo i zasług żadnych i jeden udział w KIMBie ale może jednak?
    Rado Ocalenia Narodowej Zgody Międzyforumowej, weźże wreszcie podaj jakieś propozycje miejsca, ( bo termin bez dyskusji), żeby było nad czym myśleć, czy się wypowiadać. Kto będzie miał przybyć to przybędzie, kto nie to nie! Czy od tego zależy koniec świata w 2012 ? Jak już dmuchac w ten gwizdek, to przynajmniej na jakaś melodię.

  10. #20
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    Jak już dmuchac w ten gwizdek, to przynajmniej na jakaś melodię.

    wuka! ty normalnie jestes wspaniala!!
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 00:07
  2. Rada dla szukających chatek...
    Przez Jabol w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-07-2005, 00:19
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 22:38
  4. Najlepsza rada na " złe dni"
    Przez Tarnina w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-02-2004, 04:43
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 17:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •