Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: Powstała Rada KIMB-u

  1. #31

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Jest głosowanie. Tak ostatecznie postanowiła Rada.

    Przypominam, że w zeszłym roku nie było głosowania. Regulamin został praktycznie taki sam jak dwa lata temu i jak zwykle wybór lokalizacji budzi dużo emocji, dochodzi do różnych zgrzytów. C'est la vie.

  2. #32
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    i jak zwykle wybór lokalizacji budzi dużo emocji, dochodzi do różnych zgrzytów. C'est la vie.
    A gdzie Ty w tym roku widzisz te emocje i różne zgrzyty???<wielkie_zdziwione_oczy>
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Wręcz wieje nudą i powagą! Co aktywniejsi siedzi cicho- mam na myśli Ciebie Andrzeju, zawsze miałeś wiele ciekawych propozycji i tego mi w tym roku brak :)
    mAAtylda

  4. #34
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    "Głosowania? Jakiego głosowania"?
    No i co Ty na to, Andrzeju? Jest głosowanie, czy "szerokie konsultacje"???
    Jest głosowanie. Kropka.
    Gdyby nie Recon i tego by nie było, Rada wybrała by sama miejsce, lepsze, gorsze, ale sama. Nikomu nie chciało się wykazać odrobiny zaangażowania, a tyle wcześniej mieliście do powiedzenia, czemu sami, czemu nie ma konsultacji ze społeczeństwem, czemu to społeczeństwo nie ma współdecydować etc. Spełniamy praktycznie każde wasze życzenia.Trza było ruszyć dupę i się przyłączyć. Tym większy szacunek dla Recona.Nudą im wieje! To się przyłączcie, będzie ciekawiej. Pastor za was wszystkiego nie zrobi.

  5. #35
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Jest głosowanie. Kropka.............Trza było ruszyć dupę i się przyłączyć. Tym większy szacunek dla Recona.Nudą im wieje!........................
    "A może byś tak Piskalu uderzył.........." Nie, nie będziemy wracać .
    Pozwolę sobie przypomnieć Ci Piskalu (p.o. Piskala), że dupa jest na tym forum niemile widziana, wręcz zakazana a już na pewno napiętnowana co potwierdziło stosowne głosowanie największych forumowych autorytetów!!!
    Poza tym nie chcesz chyba aby kolega Recon1 (Pierwszy), tak zasłużony w tegorocznym KIMB-owym wątku (i nie tylko)poczuł się znowu zniechęcony czy też zniechęcona, nie bardzo wiem jak się to odmienia. Jedno wiem na pewno, dupa na tym forum powinna wyglądać tak - d..a.
    Pozdrawiam! + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  6. #36
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    "A może byś tak Piskalu uderzył.........." Nie, nie będziemy wracać .
    Pozwolę sobie przypomnieć Ci Piskalu (p.o. Piskala), że dupa jest na tym forum niemile widziana, wręcz zakazana a już na pewno napiętnowana co potwierdziło stosowne głosowanie największych forumowych autorytetów!!!
    Poza tym nie chcesz chyba aby kolega Recon1 (Pierwszy), tak zasłużony w tegorocznym KIMB-owym wątku (i nie tylko)poczuł się znowu zniechęcony czy też zniechęcona, nie bardzo wiem jak się to odmienia. Jedno wiem na pewno, dupa na tym forum powinna wyglądać tak - d..a.
    Pozdrawiam! + Pastor ręką własną
    Albo tak: d**a

    (I jak Cię tu nie kochać Pastorku!)

    Wiem, wiem, ale w tym miejscu niech zostanie jak jest. Jestem świadomy swoich czynów, i słów i z pokorą przyjmę tych kilka punktów karnych. Nie mogę inaczej, bo już i pierś, i dłoń mnie boli od walenia się w nią (pierś), chociaż nadal nie rozumiem na czym polega moja wina. Chociaż na pewno jest.W końcu w Łopieńce nie dostałem rozgrzeszenia, pewnie przez KIMB.

  7. #37
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Jest głosowanie. Kropka.
    Gdyby nie Recon i tego by nie było, Rada wybrała by sama miejsce, lepsze, gorsze, ale sama. Nikomu nie chciało się wykazać odrobiny zaangażowania, a tyle wcześniej mieliście do powiedzenia, czemu sami, czemu nie ma konsultacji ze społeczeństwem, czemu to społeczeństwo nie ma współdecydować etc. Spełniamy praktycznie każde wasze życzenia.Trza było ruszyć dupę i się przyłączyć. Tym większy szacunek dla Recona.Nudą im wieje! To się przyłączcie, będzie ciekawiej. Pastor za was wszystkiego nie zrobi.
    Mam wrażenie że Rada łaskę nam robi i to już nie ludzie tworzą KIMB, ale Rada i jest to KIMB Rady.
    Więc zapewne reszta się nie odzywa, bo im się nie chce, a było zawsze tak wesoło......................szkoda.
    mAAtylda

  8. #38
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez mAAtylda Zobacz posta
    Mam wrażenie że Rada łaskę nam robi i to już nie ludzie tworzą KIMB, ale Rada i jest to KIMB Rady.
    Więc zapewne reszta się nie odzywa, bo im się nie chce, a było zawsze tak wesoło......................szkoda.
    Masz złe wrażenie.

  9. #39
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    ..................................... chociaż nadal nie rozumiem na czym polega moja wina. Chociaż na pewno jest...................................
    Znajdą Ci znajdą! W każdym razie na mnie możesz liczyć. Na razie nic jednak nie napiszę bo mnie znowu bertrand236 op........ Marcowy też jakiś taki naburmuszony, wolę nie ryzykować bo jeszcze się okaże że rozkręcam "przemysł nienawiści" wobec urzędującego (czy też pełniącego obowiązki) Piskala. Mogło by mi się nieźle oberwać, zwłaszcza jakby KIMB okazał się Katastrofą (co nie daj Boże).
    ........................................ Pozdrawiam + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  10. #40
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    JNudą im wieje! .
    Komu "im"???
    Skąd ta liczba mnoga?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 04-01-2009, 23:07
  2. Rada dla szukających chatek...
    Przez Jabol w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-2005, 23:19
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 21:38
  4. Najlepsza rada na " złe dni"
    Przez Tarnina w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-02-2004, 03:43
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 16:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •