Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: Powstała Rada KIMB-u

  1. #41
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Jest głosowanie. Kropka.
    Gdyby nie Recon i tego by nie było, Rada wybrała by sama miejsce, lepsze, gorsze, ale sama. Nikomu nie chciało się wykazać odrobiny zaangażowania, a tyle wcześniej mieliście do powiedzenia, czemu sami, czemu nie ma konsultacji ze społeczeństwem, czemu to społeczeństwo nie ma współdecydować etc. Spełniamy praktycznie każde wasze życzenia.Trza było ruszyć dupę i się przyłączyć. Tym większy szacunek dla Recona.Nudą im wieje! To się przyłączcie, będzie ciekawiej. Pastor za was wszystkiego nie zrobi.
    Miałem wczoraj zły dzień. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażenie. Ale tylko za formę.

  2. #42
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    .. Na razie nic jednak nie napiszę bo mnie znowu bertrand236 op........ ... Pozdrawiam + Pastor ręką własną
    Dup, dup, dup. To ja biję się teraz w pierś. W żadnym wypadku nie miałem zamiaru Cię op...... cokolwiek się za tymi kropkami kryje. Widzę, że bez tych hreczanyków się nie obejdzie.
    Pozdrawiam
    bertrand236
    bertrand236

  3. #43
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Dup, dup, dup. To ja biję się teraz w pierś. W żadnym wypadku nie miałem zamiaru Cię op...... cokolwiek się za tymi kropkami kryje. Widzę, że bez tych hreczanyków się nie obejdzie.
    Pozdrawiam
    bertrand236
    Bertrandzie Szanowny (236). Pisząc te słowa miałem na myśli polemikę, przypuszczałem po prostu że możesz mnie op...olemizować!!!
    Polemika zaś, w Twoim wykonaniu jest dla mnie łatwostrawna, bowiem jest konstruktywna , nieprzesadna i stonowana, do tego stopnia że można by Cię nazwać Siłą Spokoju,gdyby nie to że ten nick jest już w użyciu.
    Absolutnie nie chciałem napisać że możesz mnie opierdolić, bowiem na tym forum (czytanym przez arcybiskupa), takich słów się nie używa. W stosownym czasie bowiem, zwolennicy kultury i poprawności, będąc w zdecydowanej większości, przegłosowali chamów!
    Całkiem słusznie zresztą, bo już mnie te wulgaryzmy wnerwiały i nawet miałem się zarejestrować pod dodatkowym nickiem zniechęcona1 i dać wyraz swemu oburzeniu.
    Co się tyczy hreczanyków, czuje się zaproszony (nawet wybrałem suplement .......2004).
    .................................................. .......... Pozostaje.....etc....etc. + Pastor ręką własną


    PS Nick zniechęcona bez żadnej cyferki jest już niestety zajęty przez kolegę......... no mniejsza o to przez kogo) + P....
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 00:07
  2. Rada dla szukających chatek...
    Przez Jabol w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-07-2005, 00:19
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 22:38
  4. Najlepsza rada na " złe dni"
    Przez Tarnina w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-02-2004, 04:43
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 17:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •