Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Powstała Rada KIMB-u

  1. #1
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Powstała Rada KIMB-u

    Panie i Panowie!
    Koleżanki i Koledzy!
    Towarzysze i Towarzyszki!

    W związku z propozycją rezygnującego z urzędu Prezydenta Kongresu Internautów Miłośników Bieszczadów( KIMBu), Stałego Bywalca, i wyznaczeniu na to stanowisko mojej skromnej grubej osoby postanowiłem , co następuje:


    1. Przyjąć tę zaszczytną funkcję jednocześnie rezygnując z tytułu Prezydenta.


    2. Jako tytuł przyjąć zaszczytne miano Piskala, co w sumie niczego nie zmienia, jest mniej oficjalne a też na P.

    3. Poprosić Stałego Bywalca, jako pomysłodawcę i spirytus movens, a zwłaszcza spirytus KIMBu o przyjęcie tytułu Honorowego Dożywotniego Prezydenta KIMB jako wyróżnienie i podziękowanie za wkład w organizację dotychczasowych KIMBów .

    4. Poprosić o pomoc sprawdzonych organizatorów, Pana Pana Bertranda 236 i uczynić Go swoją prawą ręką oraz Marcowego i uczynić Go ręką prawą. Tak, żeby nikt nie mówił, że do organizacji KIMBu mam dwie lewe ręce.

    5. Wyżej wymienionych uczynić równoprawnymi organizatorami KIMBu, co w naturalny sposób powoduje powstanie triumwiratu, od koloru forum zwanego Pomarańczowym Triumwiratem.

    6. Mianować Andrzeja 627 forumowym Hermesem i prosić go o posłowanie na zielone forum i w kierunku odwrotnym.

    7. Za pośrednictwem Andrzeja 627 poprosić społeczność zielonego forum o desygnowanie dwóch osób do Rady KIMBu z nadzieją na powstanie Kolorowego Quintumwiratu.

    8. Pomarańczowy Triumwirat (Kolorowy Quintumwirat) powołany zostaje do dnia Obrad Głównych X KIMBu, tj, do dnia 21 maja 2011r. W tym dniu postanowimy co dalej.


    9. Informacje co do miejsca KIMBu, programu itp. podane zostaną w oddzielnym wątku w stosownym czasie, zależnie od dalszego rozwoju sytuacji.

    Niniejsze oświadczenie nie zamyka dyskusji. Przeciwnie. Czekamy na sugestie, co jeszcze można ulepszyć.

    Piskal KIMB
    Piskal
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 05-11-2010 o 12:43

  2. #2
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Popieram.

  3. #3
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Ja również I dziękuję za zaufanie.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Piskal, dzięki za zaufanie. Przekazałem Twoje oświadczenie na zielone forum.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Piskal, dzięki za zaufanie. Przekazałem Twoje oświadczenie na zielone forum.
    Przecież to struganie wariata. Każdy, no prawie każdy może wejść na nasze forum. Zresztą cała ta sytuacja jest co najmniej śmieszna, ale niektórzy chyba tak lubią, może to ich dowartościowuje?

  6. #6
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Panie i Panowie!
    Koleżanki i Koledzy!
    Towarzysze i Towarzyszki!

    W związku z propozycją rezygnującego z urzędu Prezydenta Kongresu Internautów Miłośników Bieszczadów( KIMBu), Stałego Bywalca, i wyznaczeniu na to stanowisko mojej skromnej grubej osoby postanowiłem , co następuje:

    1. Przyjąć tę zaszczytną funkcję jednocześnie rezygnując z tytułu Prezydenta.

    2. Jako tytuł przyjąć zaszczytne miano Piskala, co w sumie niczego nie zmienia, jest mniej oficjalne a też na P.

    3. Poprosić Stałego Bywalca, jako pomysłodawcę i spirytus movens, a zwłaszcza spirytus KIMBu o przyjęcie tytułu Honorowego Dożywotniego Prezydenta KIMB jako wyróżnienie i podziękowanie za wkład w organizację dotychczasowych KIMBów .

    4. Poprosić o pomoc sprawdzonych organizatorów, Pana Pana Bertranda 236 i uczynić Go swoją prawą ręką oraz Marcowego i uczynić Go ręką prawą. Tak, żeby nikt nie mówił, że do organizacji KIMBu mam dwie lewe ręce.

    5. Wyżej wymienionych uczynić równoprawnymi organizatorami KIMBu, co w naturalny sposób powoduje powstanie triumwiratu, od koloru forum zwanego Pomarańczowym Triumwiratem.

    6. Mianować Andrzeja 627 forumowym Hermesem i prosić go o posłowanie na zielone forum i w kierunku odwrotnym.

    7. Za pośrednictwem Andrzeja 627 poprosić społeczność zielonego forum o desygnowanie dwóch osób do Rady KIMBu z nadzieją na powstanie Kolorowego Quintumwiratu.

    8. Pomarańczowy Triumwirat (Kolorowy Quintumwirat) powołany zostaje do dnia Obrad Głównych X KIMBu, tj, do dnia 21 maja 2011r. W tym dniu postanowimy co dalej.

    9. Informacje co do miejsca KIMBu, programu itp. podane zostaną w oddzielnym wątku w stosownym czasie, zależnie od dalszego rozwoju sytuacji.

    Niniejsze oświadczenie nie zamyka dyskusji. Przeciwnie. Czekamy na sugestie, co jeszcze można ulepszyć.

    Piskal KIMB
    Piskal
    Punkt 1. Popieram w całej jego rozciągłości.
    Punkt 2. Jak wyżej
    Punkt 3. Bez zmian. Myślę, ze Kazikowi taki tytuł się należy. I, że go przyjmie / w d.... e mam intrrpunkcję/
    Punkt 4. Chcę być bardziej środkową prawą ręką, ale czuję dobry w każdej pozycji
    Punkt 5. Jasne.
    Punkt 6. Jest to dobra kandydatura. Może i NAJLEPSZA?
    Punkt 7. Na to naprawdę liczę najbardziej. W d...e mam wszelkie podziały. /Moderator może z tym zdaniem zrobić co chce, Nic to nie zmieni w moich odczuciach/. Ludziska albo chcemy się /spotkać, pogadać, połazić, podyskutować n.p. o kolorach/, albo nie. I nic tu nie ma do rzeczy, że ktoś mieszka teraz w Pyrlandii / Kolejorz wygrał z M.C/ Toruniu, Warszawce, czy innej Kanadzie, Opolu lub Spale, czy w Hrebennem lub Cisnej
    Punkt 8. Ani sekundy dłużej. To Wy Uczestnicy KIMBU macie głos DECYDUJĄCY. Nieobecni racji nie mają.
    Punkt 9. No....
    Zgadzam się brać udział w tym IŚCIE Karkołomnum Przedsięwzięciu....
    Pozdrawiam z Beskidu Małego wszystko kolorowych
    Ostatnio edytowane przez bertrand236 ; 06-11-2010 o 01:15
    bertrand236

  7. #7
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Piskal, dzięki za zaufanie. Przekazałem Twoje oświadczenie na zielone forum.
    Proszę o przekazanie odpowiedzi Marcowego i mojej.
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Punkt 6. Jest to dobra kandydatura. Może i NAJLEPSZA?
    Bertrand, dzięki za uznanie. Mam nadzieję, że będę mógł przyczynić się złagodzenia podziałów.

  9. #9

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Proszę o przekazanie odpowiedzi Marcowego i mojej.
    Przekazałem.

    Na zielonym forum Lucyna już zapowiedziała swoją obecność na KIMBie.

  10. #10
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Powstała Rada KIMB-u

    Iras:
    Niesamowite ale chociaż raz mogę się podpisać pod tekstem Lucyny a raczej pod pierwszymi dwoma zdaniami. Na KIMB się nie wybieram bo jakoś nie wyobrażam sobie biesiadowania z ludźmi, którzy do komunikacji ze mną i innymi potrzebują pośredników. Wiadomo, że powstał konflikt pomiędzy administratorami bieszczadzkich portali i zakończył się jak się zakończył i my admini możemy się na siebie boczyć i bojkotować. Ale reszta ? Przypomina mi to trochę piaskownice największej opozycyjnej partii. Więc jeżeli nie potraficie się normalnie komunikować to kimbujcie sobie w swoim gronie i przestańcie robić jakieś szopki z przeklejaniem wypowiedzi i jakimiś pośrednikami. Oczywiście to jest tylko moje zdanie nie całego forum, być może jest tu ktoś kto chce uczestniczyć w tym kabarecie, ja nie.


    Lucyna:
    To już nie jest nawet śmieszne, to jest po prostu żałosne.
    Te Wasze kolory, podziały, mediacje, wchodzenie lub nie na jakieś forum. Pieprzę te wasze zabawy.
    Biorę urlop wypoczynkowy dla podratowania zdrowia psychicznego. Dwa tygodnie wolnego od for bieszczadzkich. Obu!

    A na KIMB-ie i tak zjawię się.

    Tak zostało przyjęte nasze zaproszenie i próba porozumienia! Nie potraficie sobie wyobrazić, że ktoś po prostu nie chce się rejestrować na zielonym forum! Chyba nie ma jeszcze takiego obowiązku? Ale chcemy rozmawiać i działać razem, a nie da się tego robić bez pośrednika. Nie ma nas na forum= nie mamy o czym ze sobą rozmawiać? I KTO TU NIE CHCE POROZUMIENIA?!
    Iras, do tego, żebyśmy napili się wspólnie wódki na pewno nie będę potrzebował żadnych pośredników, tylko Twojej obecności. Ale Twoja szorstka odpowieć wynika z tego, że Ty KIMB masz po prostu w miejscu, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.I głośno to powiedz.Lucyna wykazała więcej rozsądku, bo na KIMBie ma być. I bardzo dobrze.
    Lucynko, kolory nic nie znaczą, to po prostu trochę literatury, nie będę przecież używał do nazwania for ich długich pełnych nazw.
    Przyjąłem do wiadomości, że nie nie jest to odpowiedź całego forum. Mam nadzieję,że inni wykażą więcej empatii. KIMB, to nie tylko obrady główne, ale przede wszystkim wspólne łazęgowanie przed KIMBem, jak to miało miejsce w maju. Czerpanie radości z Bieszczadów we wspólnym gronie! Dzielenie się pasjami. Dzielnie się!


    Andrzeju, czyń swoją powinność.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 00:07
  2. Rada dla szukających chatek...
    Przez Jabol w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-07-2005, 00:19
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 22:38
  4. Najlepsza rada na " złe dni"
    Przez Tarnina w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-02-2004, 04:43
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 17:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •