Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 88

Wątek: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

  1. #41
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Cytat Zamieszczone przez anka-szklanka Zobacz posta
    bo jak tu już ktoś pisał nie wszystkie dzieci mają mądrych rodziców, którzy wychowują „ku wartościom” .[/SIZE][/FONT]
    Tak wtedy całe szczęście, że mają mądre (?) państwo, które się o nie zatroszczy.
    Super;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #42
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Państwo to ludzie i jak już wiele lat obserwuję poczynania naszych ministrów to nie mam złudzeń, nikomu nie zależy na zdrowiu psych fiz umysł narodu. Wszelkie dyskusje nt narkotyków, aborcji, eutanazji są prowadzone takimi rozmaitymi sposobami, żeby ludzie się zniechęcili do tematu, znudzili i w efekcie przyznali rację tym, którzy uważają że to problem każdego indywidualnie. Nie wiem do czego to zaprowadzi ale napewno do niczego dobrego. Juz teraz nasze dzieci i młodzież nie mają szacunku do siebie, swojego życia a co dopiero cudzego, tylko czy my, dorośli wyciągamy z tego jakieś wnioski?

  3. #43
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    No ja uważam, że wszelkie dyskusje typu dragi, in vitro, aborcja to odwrócenie uwagi społeczeństwa od prawdziwych problemów w gospodarce, taka papka zastępcza.
    Młodzież natomiast ma się świetnie, ja tam w nią wierzę.
    Jest po prostu inna, ani gorsza ani lepsza, inna.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #44
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    to Krysia nawet nie kwestia wiary, tylko jaki ta mlodzież ma życiowe priorytety, zapytaj przeciętnego chlopaka albo dziewczynę co dla nich jest ważne i jakimi metodami chcą to zdobyć, to się załamiesz, a to że generalnie nie szanują swojego życia to nie wydumane z głowy stwierdzenie, ale efekkt podsumowania ankiet wsród młodzieży i to licealistów, więc jest chyba problem. Nie wiem dlaczego tak sie upierasz z tym odwracaniem uwagi społeczeństwa, przeciez nie tylko gospodarka jest ważna, jaka bedzie ta gospodarka jak ludzie będą na kacu itd mozna wymieniać przyczyny braku chęci do pracy

  5. #45
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Cytat Zamieszczone przez anka-szklanka Zobacz posta
    przeciez nie tylko gospodarka jest ważna, jaka bedzie ta gospodarka jak ludzie będą na kacu itd mozna wymieniać przyczyny braku chęci do pracy
    A to dlatego, ze te kace i brak chęci do pracy to tak jakby z tego właśnie wynika?
    Czemu?nie wiem, ale tak jest.
    Ciekawa zależność, do której ostatnio doszliśmy porównując co u nas jest lepszego niż w Czechach.
    Zgadnij?
    WÓDKA!!!
    tylko wódkę mamy lepszą. Skolei np Ukraińcy tę wódkę od nas mają jeszcze lepszą. Czyli jest jakby powiązana ta wóda z rozwojem gospodarczym, im jest gorzej tym ludzie więcej piją i tym ona jest lepsza. To nie sa żadne statystyki tylko takie głośnie rozumowanie, bo jak to wytłumaczyć inaczej?
    Młodzi nie szanują swojego życia?
    A myśmy szanowali?To nie jest brak szacunku dla życia, a jeno brak wyobraźni. Moją ulubioną zabawą było np kąpanie się w jeziorze podczas burzy, gdyż wtedy była najcieplejsza woda. No głupota jak nic;-) więc zawsze tak było i będzie, tylko może zabawy się zmieniają na inne.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #46
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Kąpanie w czasie burzy to jest brak wyobraźni, ale co to jest jak jeden z drugim robi coś sobie albo innym żeby się okaleczyć, świadomie się truje żeby ” odlecieć na stałe”, zadaje ból celowo, to już nie jest brak wyobraźni, a najgorsze , że jeszcze kilka lat temu były to zjawiska marginalne a teraz jakby spowszechniały, dziewczyny piszą, że im na życiu nie zależy jeśli nie mogą mieć co chcą, czyli głównie pieniędzy, czarno to wszystko wygląda. A jeśli chodzi o wódkę to pewnie wielu jest zdania że ludzie zawsze pili i wszędzie, ale jeszcze nigdy nie zaczynali tak wcześnie! Od kilku lat granica wieku przesuwa się w dół, wyobrażacie sobie że średnio ¾ klasy pierwszy alkohol kosztowali w wieku 7-8 lat a potem wielu z nich już kontynuowało, najpierw skromnie na imprezach rodzinnych a od gimnazjum to już wielu nie może się obyć bez alkoholu. I jak te mózgi mają pracować.

  7. #47
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Granica wieku poszła w dół?
    Hmmm, a zgadnij ile lat miała Maryja jak zaszła w ciążę;-)
    podpowiem 12;-)
    To ja pozwolę sobie twierdzić, że granica wieku dla pewnych rzeczy poszła do góry;-)
    I owszem alkohol zawsze był i zawsze będzie i jest dla ludzi, jak i wszystko, byle z umiarem.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #48
    Bieszczadnik Awatar biały wilk
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Roztocze,obecnie Sz-cin
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    W tym przypadku popieram Krysię.Jaka jest młodzież,w większości zależy od rodziców.Jeszcze jako dzieciak pracowałem w szkółce leśnej przy pieleniu sadzonek.Mój syn jako nastolatek pracował w marketach przy wykładaniu towarów i nawet nie przyszło mu do głowy,aby tak ciężko zarobione pieniądze wydać na jakieś świństwa.Z podwórka znam sytuację,kiedy rodzic nie pozwala np. roznosić ulotek talko daje pieniądze, bo "co ludzie powiedzą". jakie więc poszanowanie dla pracy ma taki młody człowiek?
    Widzę idące do szkoły {gimnazjum} dzieci. ostry makijaż i często szpilki. Pytam gdzie są rodzice!?
    Dzieci 7-8 lat pijące alkohol. Gdzie są rodzice!?
    Nie ma co chce{pieniędzy}.Co robi w tym kierunku,aby je zarobić?
    Jeżeli więc rodzice nie wychowają,nie wskażą kierunku,to bezsensowne jest wymaganie tego od państwa.
    Pozdrawim

  9. #49

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    A moim zdaniem, to po prostu ewolucja.
    Ewoluuje wszystko, również wartości i priorytety życiowe.
    Tak to już jest skonstruowane, że człowiek dąży za wszelką cenę do poprawy bytu, a że czasem pojawiają się jakieś skutki uboczne... Wszystko jest wliczone w koszta.
    Ale kiedyś się to skończy i ktoś znów zacznie od początku i będzie normalnie - czarne będzie czarnym a białe - białym
    Wyżej wymieniony post wyraża moje zdanie w dniu dzisiejszym, być może takie samo będzie w dniu jutrzejszym, jednakże zastrzegam sobie prawo zmiany zdania w każdym momencie bez podania przyczyny :)

  10. #50
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    ja rozumiem ewolucję jako zjawisko przechodzenia form prostych w doskonalsze, chyba że doskonalsze wcale nie znaczy korzystniejsze dla człowieka, a masz może jakies przecieki SKĄDŚ kiedy to bedzie normalnie, czarne czarnym...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 28-07-2012, 07:36
  2. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 13:21
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 03:43
  4. "Wschód biznesu" projekt
    Przez lucyna w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2007, 13:22
  5. W sprawie "kawy na Caryńskiej" i nie tylko
    Przez Aleksandra w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-03-2004, 09:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •