Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 88

Wątek: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

  1. #51
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Cytat Zamieszczone przez anka-szklanka Zobacz posta
    a masz może jakies przecieki SKĄDŚ kiedy to bedzie normalnie, czarne czarnym...
    Jak nas przekonacie, że czarne jest białe;-))))))))))))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #52
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    rzeczywistośc inna niz matematyczna jest przeważnie niemozliwa do przetlumaczenia, nadajemy na różnych falach i w kwestiach poglądów na "dzień dzisiejszy" mamy różną wrażliwość i pojęcie. jak to ktoś śpiewał - " jedni widzą stół i krzesła i inni rozdarte drzewo, ale to przykład bardzo upraszczający tę kwestię

  3. #53
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    I całe szczęście, bo jakiż świat by był nudny gdyby wszyscy myśleli i nadawali na tych samych falach.
    A i owszem nadajemy na innych falach jak to Wojtek Bellon śpiewał: " nie współczuj, szkoda łez i żalu, bezbarwni są bo chcą być szarzy", no ale to też przykład zbytnio upraszczający tę kwestię;-)))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #54
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Cytat Zamieszczone przez anka-szklanka Zobacz posta
    ja rozumiem ewolucję jako zjawisko przechodzenia form prostych w doskonalsze

    W wyniku ewolucji powstają organizmy lepiej przystosowane do życia w określonych warunkach, proces ten może prowadzić do powstania formy bardziej złożonej lub prostszej.
    Cytat Zamieszczone przez PiotrB Zobacz posta
    A moim zdaniem, to po prostu ewolucja.
    Cytat Zamieszczone przez PiotrB Zobacz posta
    Ewoluuje wszystko, również wartości i priorytety życiowe.
    Tak to już jest skonstruowane, że człowiek dąży za wszelką cenę do poprawy bytu, a że czasem pojawiają się jakieś skutki uboczne... Wszystko jest wliczone w koszta.
    Ale kiedyś się to skończy i ktoś znów zacznie od początku i będzie normalnie - czarne będzie czarnym a białe - białym
    Ewolucja to proces ukierunkowany i nieodwracalny. Tu raczej widoczne są pewne trendy społeczne, które mają przebieg falowy, coś się nasila, osiąga apogeum i mija, by potem znów sie odnowić.
    Wystarczy sobie przypomnieć ruchy hippisowskie sprzed niemal pół wieku temu (obejrzeć sobie "Hair"), kiedy nastąpiła rewolucja obyczajowa wspomagana środkami psychodelicznymi, ruch osiągnęł skrajną postać, a potem się wypalił;-)

    Dostępność moim zdaniem, zwiększa popyt, czy inaczej rozprzestrzenianie. Naiwnie jest liczyć na rozsądek nastolatków. W grę wchodzą hormony i autorytet rówieśników, nawet przy dobrych kontaktach z rodzicielami.

    Jest białe, szare i czarne, czyli granica jest płynna...

    Ps. A na marginesie, to moda też powraca (czy mi się wydaje, czy "arafatki" są znów na topie:)

  5. #55
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Z arafatkami to chyba tak jest;-)))
    A z dopalaczami, Rzepa (zdaje się) podała, że w klubach stanie po weekendzie coś koło 400 (na razie) dopalaczomatów. Skrzyżowanie bankomatu z maszyną do sprzedaży kawy. Cały myk polega na tym, że kupno będzie polegało na wysłaniu smsa za granicę, a więc sprzedaż będzie za granicą, gdzie jest legalna, a jedynie odbiór nastąpi w Polsce. Czyli wszystko zgodnie z prawem.
    Co zrobi rząd?Obstawiamy?
    Ja obstawiam, że na razie nic, bo przecież tylko w klubach to co to za problem <kpiąca_minka>, a po 2gie już jest po wyborach. Przed jesienią może coś wykombinują, żeby znowu się polansować.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #56
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Moim zdaniem będą się bawić w kotka i myszkę, prawo skutecznie chyba nie zabroni ich sprzedaży...czy to przed , czy po wyborach.

    Szkoda, bo wspomogłoby to inne działania mające na celu odciągnięcie ludzi od tego szajsu. Ja bym spróbował zmusić ich do drastycznych podwyżek, łatwo windować ceny fajek, czy alkoholu, to i można to zrobić z dopalaczami.

  7. #57
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Cytat Zamieszczone przez maciejka Zobacz posta
    [Tu raczej widoczne są pewne trendy społeczne, które mają przebieg falowy, coś się nasila, osiąga apogeum i mija, by potem znów sie odnowić.[
    Wystarczy sobie przypomnieć ruchy hippisowskie sprzed niemal pół wieku temu (obejrzeć sobie "Hair"), kiedy nastąpiła rewolucja obyczajowa wspomagana środkami psychodelicznymi, ruch osiągnęł skrajną postać, a potem się wypalił;-)
    ]
    ciekawe kiedy znow sie odnowi
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  8. #58
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    [...]
    Co zrobi rząd?Obstawiamy?
    Ja obstawiam, że na razie nic, bo przecież tylko w klubach to co to za problem <kpiąca_minka>, a po 2gie już jest po wyborach. Przed jesienią może coś wykombinują, żeby znowu się polansować.
    Gratuluję zabawy w ruletkę... Ze wszystkiego przecież można zrobić jaja, prawda?

  9. #59
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Cytat Zamieszczone przez WojtekR Zobacz posta
    Gratuluję zabawy w ruletkę... Ze wszystkiego przecież można zrobić jaja, prawda?
    Dla mnie to jest tragiczne;-)
    Ja nigdy na tę partię nie głosowałam i nie zagłosuję.
    No ale co?mam płakać i rwać włosy z głowy?
    Wolę się śmiać. Za to kocham Czechów, na nich nawet hitlerowcy mówili "śmiejące się bestie", w wolnym tłumaczeniu nawet posyłając takiemu kulkę w głowę on dalej się będzie śmiał.
    Więc tak, masz absolutną rację, ze wszystkiego poza miłością zawsze sobie robię jaja!;-)))i nie lubię mruków;-))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #60
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: NIE dla biznesu "króla dopalaczy" w Bieszczadach !!!

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    ciekawe kiedy znow sie odnowi
    To se "newrati" buba ...przynajmniej w takiej formie i atmosferze jaka panowała w tamtych czasach, o nie.
    Chciała byś , każde pokolenie ma swoje niezapomniane czasy.
    Choć więzi i przekazywanie "tradycji" międzypokoleniowych winno być, ale tego nie da się tak wprost przekazać, trzeba było "tam wtedy" być.
    ps. a żeby było w temacie to bisnes "króla" mam gdzieś ...
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 25-11-2010 o 20:09
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 28-07-2012, 07:36
  2. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 13:21
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 03:43
  4. "Wschód biznesu" projekt
    Przez lucyna w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2007, 13:22
  5. W sprawie "kawy na Caryńskiej" i nie tylko
    Przez Aleksandra w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-03-2004, 09:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •