My, Towarzysze Radzieccy (od słowa Rada) postanowiliśmy poddać pod dyskusję miejsce lokalizacji przyszłorocznego jubileuszowego Kongresu Internautów Miłośników Bieszczadów, który odbędzie się w dniach 20-22 maja 2011 r.. Mamy swoje propozycje, które pojawią się w swoim czasie, ale może i wy zaproponujecie coś ciekawego. Zgoda właściciela zaproponowanego obiektu na tym etapie jest mile widziana, lecz nie niezbędna, ponieważ nie będziemy traktować waszych propozycji oficjalnie, lecz jako punt wyjścia do dyskusji. Równie mile widziane są linki do stron proponowanych obiektów, jeśli takie strony istnieją.
Towarzysze Radzieccy zastrzegają sobie prawo do ostatecznego wyboru miejsca X KIMBu.i liczą na owocną dyskusję, o co na tym forum nietrudno.


Ps. Andrzeju 627!
Dwukrotnie pisałem do Ciebie na priw. ale wyskakuje mi błąd, zdaje się, że masz zapchaną skrzynkę. Napiszę więc publicznie.
Wiem, że włożę znowu kij w mrowisko, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś.
Chciałem Ci podziękować za dotychczasową współpracę i prosić, żebyś nie linkował już na zielone forum ani tego, ani żadnego innego linku dotyczącego organizacji KIMB. Nasze zaproszenie dotyczące wspólnej organizacji KIMBu zostało odrzucone, uszanujmy to. Kiedy zostaną ustalone wszystkie szczegóły, tj. miejsce, program itd. poproszę Cię o przekazanie na zielone forum oficjalnego zaproszenia.