Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: wernisaż fotimbowy

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,164

    Domyślnie Odp: wernisaż fotimbowy

    tymczasem w schronisku trwaja przygotowania do burzliwych obrad



    z matematyki wynikało że każdy autor ma szanse aby zawisły jego 2 prace
    wybory były zdecydowanie nie jednomyślne acz przebiegały w kulturalnej i spokojnej atmosterze
    ktoś mam może foty z wyborów fot ?

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: wernisaż fotimbowy

    Ja rozumiem, że jest potrzeba budowania napięcia, ale jeszcze trochę a niektórym żyłka pierdyknie ..... o zlitowanie uniżenie proszę i przyspieszenie akcji ....
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  3. #23
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: wernisaż fotimbowy

    Ale jak tu przyśpieszyć akcję, jak same obrady jury trwały długo i były niezwykle zacięte i emocjonujące.
    Tu mała wstawka tego
    .

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: wernisaż fotimbowy

    Hehe, właśnie te Elementy są najważniejsze... Ja wszystko wiem :)... ale .... .... kobieta Cię o zlitowanie prosi... a Tyś tak nieczuły na wskroś... ech....
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: wernisaż fotimbowy

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Grupa została napojona płynem niezamarzającym i szczęśliwie wróciła do schroniska.
    To jednak nie był finał dla poszukujących, coś ich pchało dalej, dalej i wyżej...

    Na górze duło mocno, nawet obelisk tracił pion.

    Przy takiej aurze przypomniały się wyumiane słowa:
    "burja mgłoju niebo krojet, wichry snieżnyje krutja;
    to kak wołk ana zawojet to zpałaczjet kak detja.."

    Zatęsknili do stada i ciepłej bazy...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    „Oni leżą w swych domach i historia każdego z nich mogłaby się potoczyć w dowolną stronę, gdyby nie los, który mieszka z nimi pod jednym dachem, trzyma w zanadrzu pewną liczbę możliwości, ale nigdy nie przekroczy samego siebie (...)”
    A. Stasiuk „Dukla”

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar iaa
    Na forum od
    09.2008
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: wernisaż fotimbowy

    Nudaaaaa ...

  7. #27
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: wernisaż fotimbowy

    Jaka tam nuda ?
    Wszyscy zapracowani po same uszy (przy odśnieżaniu) tak, że się pot gęsto leje.
    ale zawróćmy na chwilę czas.
    Czas wernisażu rozpoczął się od gloryfikacji forumowego FOTOGRAFIKA ROKU i to jego panoramka zawisła jako pierwsza i najważniejsza pozycja w tej wystawie
    Całe jury jednogłośnie wybrało tą właśnie pozycję jako najlepszą. Potem już nie było tak łatwo.
    Zapanował chaos, kłótnie , swary, rękoczyny wręcz były argumentami poszczególnych głosów za tym , aby to a nie inne zdjęcie trafiło na wystawę.
    A że świetnych zdjęć było bardzo dużo, to walka była ostra i nie przebierała w środkach
    hm.10_5458.jpg
    .
    Teraz pozostaje czekać na głos Wysokiego Komisarza aby ogłosił czyje zdjęcia dostały się do finału i dostąpiły zaszczytu powieszenia.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 04-12-2010 o 15:03 Powód: na prośbę Autora

  8. #28
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: wernisaż fotimbowy

    Cytat Zamieszczone przez iaa Zobacz posta
    Nudaaaaa ...
    hallo

    dla niektórych nuda dla mnie zwykłe działanie operacyjne

    przeczytałem ostatnio na pewnym portalu: wikicoś albo wikigdzieś :

    "TAJNE/POUFNE
    25262728112010

    piszę szeptem

    od początku coś było nie tak ;
    gdy minąłem pachnące lasem schronisko na kolibie , miałem wrażenie ,że ktoś mi towarzyszy .Myśle ,bractwo rebeliantów ma trzecie oko,
    spojrzałem w bok i...nawet nie uciekło---ta bezczelność... ---, mój aparat noszę na samym dnie plecaka,więc dałem temu coś troszkę czasu aby zniknęło albo poszło , albo...-Ono czekało. no cóż ,to w końcu zrobiłem pstryk i wtedy oddaliło się za moimi plecami, nieśpiesznie. Profesjonalista.-fot 1
    Dalej było już tylko gorzej.
    Na połoninie Wetlińskiej zakwitły krzewy !!!- pełnym ,białym kwieciem-to jak kwitnące wiśnie pod górą FUJI.-fot 2 ( widziałem na widokówce u szefa-całuję rączki ...)
    Nie było w pobliżu kolegi Bartolomeo coby empirycznie wytłumaczył toto zjawisko,jak na listopad taka rewolucja w przyrodzie? , rozumiem towarzysz Lenin , on wszystko potrafił ...!
    Donoszę uprzejmie , że już,już podejrzana ekipa zebrała się przy kozie i zaczynała się obrazoburcza dyskusja wywrotowców. Założyli zasłony - takie nieprzepuszczające światła , ale ,ale poznaliśmy się na tym ...-fot 3
    Dla zmyłki wysłali niejakiego Lutka na Filipiny.( hi,hi,hi mamy i my tam swojego człowieka.)
    Zauważyłem częste wychodzenie uczestników na grań...przypuszczam , że to było utajnione hasło- połączone z nieznanym nam procesem pozostawiania śladów...
    Wieczorem przeżyłem chwilę grozy.Otóż ,obawiałem się , że zostałem zdekonspirowany ...
    Niejaki RYBA w trakcie snu zszedł na dół , transformował się w niejaką MONIKĘ i położył się tuz obok.
    Do świtu nie wypuściłem kordzika z ręki...
    Nad ranem , jak na rasowych wyjadaczy fotografii przystało, rozeszli się w podgrupach ,aby dojść do wspólnego celu.Pod postacią psa-bernardyna ( przypominam : prośba o moją podwyżkę za pracę w ekstremalnych warunkach leży na biurku szefa od czasu tragedii Smoleńskiej -całuje raczki ...) udałem się w pogoń za sir( och, ta burżuazja ) Bazyliszkiem. Miałem za towarzyszki dwie niewiasty. Gdyby takie kobiety były w naszej służbie to świat dla nas stoi otworem...Och i Ach.
    Czas przejść do obrad jurystów.
    Uprzejmie sypie, bo jak tu nie sypać jak taka kurniawa na dworze:

    a) forumowicze miast podziwiać przepiękne fotogramy ,zaglądali w piękne oczy ,licznie przybyłym dziewczynom i adekwatnie rzecz się ma do forumowi-czek...;

    b) ...Bartek nie daruje ci tej nocy...;

    c) 600 km od morza tak głośno było słychać morze w szantach ,że ,aż ...miło;

    d) w międzyczasie niejacy Indianie zbudowali tipi ,korzystając z kosmicznej technologii powlekania płótna ,mając na stopach " bamboszki " i brodząc po kolana w śniegu;

    e) ekipa techniczna powiesiła 40 fotografii prosto ( bez użycia wasserwagii );

    f) serwowano ruskie pierogi;

    g) były dwie gitary na sześciu wirtuozów;

    h) jedno wino produkcji francuskiej -wypożyczone od kolegów ze stolika obok ;

    i) fotografie niejakiej Krysi zostały zlicytowane " na pniu" i próżno je szukać na ścianach wewnętrznych jak i zewnętrznych galerii;

    j) podczas zaawansowanych działań operacyjnych zauważyłem wychuchane hasło na małej szybce przy bufecie: " REŻIM KONA POD ATAKIEM DZIADKA MROZA ";

    k) wszystkie moje veta i absolutne protesty nie zostały zaprotokołowane;

    l) komisarz był bez tzw: lakierek na nogach;

    ł) kierownik galerio-bacówki zarekwirował wszystkie zdjęcia uczestników ,w celu rozpowszechnienia ich wizerunków ,jako przestroga i dalej -mający zakaz wstępu do szóstego pokolenia włącznie -na teren BPN;
    ( na marginesie pozdrowienia dla sekretarza -całuje rączki...)

    m) góry osiwiały , a na następny dzień były już zupełnie bialutkie;

    sługa uniżony i całuje rączki..
    przyjaciel i orędownik Pomponiusza Flatusa
    obywatel forum
    Pierogowy
    ( aha, to pismo odnośnie podwyżki leży......itd. ) "

    hm,po której ja jestem stronie...
    aha ,heniu -SZUFLUJĄCY ŚNIEG ŁĄCZMY SIĘ
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,164

    Domyślnie Odp: wernisaż fotimbowy

    tak wiec kontynuując, po wybraniu nowych prac należało najpierw zdjąć stare i cała ekipa zabrała się raźno do wykonywania tego dzielnego zadania




    z panoramą tak łatwo nie poszło pierwsze próby były jak by odwrotne

    tu nie zamawiamy wbrew pozorom 3x5piw, tylko próbujemy poziomować panoramę (już licem we własciwą stronę)

    z prawej trochę bardziej w lewo !

    niestety nie udało sie obejść bez start znaczy bez krwi

    trzeba podziekować ekipie technicznej (oj kręciła ona kręciła), ekipie kaligraficznej, ekipie czystej jak szkło, ekipie odpowiedzialnej za szkło (%)

    później były przemówienia, oklaski, przemówienia,paluszki! oklaski toasty

    ukłony , oklaski


    oczywiście komisja była po

    i krótki film zaczynający sie niebezpieczenstawami płynącymi z fotografii

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: wernisaż fotimbowy

    No proszę jaka z Pierogowego siostra Marusia pozazdrościć poszkodowanej

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wernisaż - relacja z zagadkami
    Przez Henek w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 24-01-2006, 09:42
  2. Przybijanie zdjęć : wernisaż
    Przez Henek w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 28-11-2005, 10:54

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •