Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Bratnie dusze

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Bratnie dusze

    Takich wirtualnych entuzjastów, jak my, jest trochę więcej. Dziś, całkowicie przypadkowo, odkryłem stronę www.otryt.bieszczady.pl . Zachęcam do jej obejrzenia - zwłaszcza tych, którzy słabo znają Otryt i jeszcze nie byli w Chacie Socjologa.
    Pozdrawiam
    Ps. No i co z tym opisaniem "Sylwestra" w Bieszczadach ? Czas mija. Jak śnieg stopnieje, to już będzie temat mniej interesujący.

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2

    Domyślnie Re: Bratnie dusze

    Stronka - ql, SB jak zwykle wierny jak rzeka... (swoim trasom).

    Co do Sylwestra to byłam w Polańczyku, liczy się? Hmmmm... chyba nie... no ale pragnę powiedziać, że 1 stycznia powitał nas bajkową pogodą, mróz i słoneczko. A w barze u Maliny - kwaśnica (dla mnie za pikantna).

    Pozdrawiam i odzywaj się tu częściej Bywalcze - smutno tu bez Ciebie. proszę wciąć forumowiczów w obroty!

    wasza

    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  3. #3
    Hela
    Guest

    Domyślnie Re: Bratnie dusze

    Ten pogodny dzień był tylko jeden-własnie ten 1 stycznia. Fajnie że przynajmniej śniegu napadało,bo na Święta był moze z 10 cm. W Wołosatem wiało bardzo,ale i tak pochodziłam po górach a wieczory spędzaliśmy ze znajomymi na gorącym piwku i winie. Polecam na przyszłość :))) Hela.


  4. #4
    Nul
    Guest

    Domyślnie Re: Bratnie dusze - nowa dusza

    Hej!
    Skorzystam z tego tematu, żeby się przywitać ze wszystkim Stałymi i Innymi Bywalcami Forum - jako kolejna bratnia (siostrzana???) dusza. Chwilowo wirtualna, bo jakos okrutnie te Bieszczady od Krakowa oddalone... :)

    Prawdziwe imię: Anna, jak zreszta mozecie wyczytać klikając gdzie trzeba.
    Miejsce zamieszkania - jak już zdradziłam - Kraków.
    Innymi szczegółami służę, jeśli ktoś zapyta... :)


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •