Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Chata Socjologa

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Chata Socjologa

    Kolega Igor z Klubu Otryckiego zwraca się do nas (za moim skromnym pośrednictwem) z prośbą o podzielenie się na Forum wrażeniami z pobytu w Chacie Socjologa. Napisał:

    "Dla mnie cenne byłoby przeczytać relację kogoś, kto jest niejako "z zewnątrz". Wśród łazików bieszczadzkich można spotkać bowiem albo tych, ktorzy Chatę kochaja, albo tych, którzy jej nienawidzą. Ponieważ wspomnienia z Otrytu pisane sa z reguły przez zapaleńców, wiec opis siłą rzeczy naznaczony jest silnym emocjonalnym piętnem. Nie mówię, że to źle, ale ciekaw jestem, jak odbierane jest to miejsce przez osoby, które czasem tamtedy przejdą".

    Ja osobiście nic tu nie jestem w stanie napisać. Chatę Socjologa tylko n-razy oglądałem, ale nie spędziłem w niej ani jednego noclegu. Po prostu nie korzystałem z tego schroniska, mając bazę wypadową w niedalekim Sękowcu.
    Ale inni ?
    NAPISZCIE.
    Pozdrawiam

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar sofron
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wwa Północ
    Postów
    107

    Domyślnie Re: Chata Socjologa

    Moja relacja naznaczona jest przede wszystkim piętnem czasu. Byłem tam dwukrotnie: roku pańskiego 1992 i 1994. Oba razy było głośno, mocno trunkowo, na dodatek nieco "szemrane" towarzystwo, co owocowało kompletnym brakiem snu. Trudność była nawet z wodą. Nie lubię tego miejsca i od tego czasu ilekroć tam przechodzę, przysieszam kroku i nie patrzę w prawo (zazwyczaj idę ze wschodu na zachód). Jeden z moich dalszych znajomych uwielbiał podówczas tam jeździć, lecz jego styl bycia i osobowośc doskonale wpisywała sięw to, co zaobserwowałem i potwierdzała moje wrażenia. Wrażenia "człowieka z zewnątrz". Mam nadzieję, że to się zmieniło.
    pozdrawiam
    sofron

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Chata Socjologa
    Przez Kriss40 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 26-12-2013, 22:51
  2. Lutowiska-Chata Socjologa-Chmiel
    Przez stasiuvino w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-11-2008, 16:02
  3. Chata Socjologa na Górnym Otrycie - oferta
    Przez Julo w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-09-2005, 16:46
  4. Chata Socjologa okradziona
    Przez Jaro w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-05-2005, 18:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •