Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Olgaa jakbyś nie pojechała i nie zamieściła relacji to byś dopiero zgrzeszyła. A wiosna w rozkwicie.
    pozdrawiam
    Marek

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Tak Olguś, z uśmiechem na gębie czytam Twoje niedzielne relacje, dzięki, że chociaż Twoimi oczyma mogę podglądać, co się w Rabem dzieje
    Ależ mnie tam ciągnie...!

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Pogoda cudna się zrobiła słonko cudnie świeciło, drzewa płonęły urlop jeszcze miałam więc szkoda było siedzieć w domku. Tak w ten czwartkowy pranek zaczęliśmy pakować z Duszkiem plecaki. I tak koło południa ruszyliśmy do krainy ludzi dobrych i szczęśliwychAle zanim tam dotarliśmy postanowiliśmy wdepnąć po drodze do Sobienia. Autko zostawiliśmy na parkingu i dalej w górę. Wokół nas wszystko płonęło było jak w bajce słonko mocno oświetlało złote drzewa, liście tak cudownie szeleściły pod butami, ech żeby tak można było zatrzymać czas by nacieszyć się do woli tymi cudownymi widokami. Po chwili marszu ukazały nam się ruiny zamku, pędziłam do góry jak szalona by po chwili stanąć i łapczywie pożerać wzrokiem San matko co za widok stałam jak słup soli i nie mogłam oderwać wzroku. Długo chodziliśmy z Duszkiem po ruinach, żal było jechać no ale jazda dale jeszcze tyle cudnych miejsc na nas czeka. W Baligrodzie jeszcze mały przystanek, idziemy na Kirkut słonko jeszcze mocno świeciło chodź już chyliło się ku zachodowi. Czas dotrzeć do celu na Rabe a to już tak blisko ruszamy zatem
    CDN.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Przeczytałem wątek od początku i teraz lepiej rozumiem Wasze opowieści o Rabem.

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Red face Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    I tak koło siedemnastej dotarliśmy do słynnej doliny, dwie cudowne kobitki z uśmiechem nas witałyech jak cudownie być tu znowu. Anulka urosła chodź niedawno ją widziałam, rośnie jak na drożdżach biega już po podwórku z psami i przegania nowego lokatora mruczącego który ma wielką chrapkę na ptaszki które oblegają karmnik. Pogaduchom nie było końca, ale pora na spoczynek wrażeń na dziś wystarczy. Ranek przywitał nas cudnym słoneczkiem więc pora ruszać, szkoda każdej minuty na siedzenie. Ruszyliśmy Jeziorko Bobrowe zawsze wprowadza mnie w zachwyt tak i tym razem było, cudnie odbijały się czerwone drzewa w tafli wody, a trawy tak się kołysały jak by im Chopin grał na fortepianie. Gdy już nacieszyliśmy oczy widokami pora na rydze, ale rydze gdzieś zniknęłytylko jakieś niedobitki pozostały co poradzić sucho w lesie to i nie ma trzeba będzie poczekać do następnego roku. Opuszczamy las i idziemy w stronę Huczka łąkami modrzewie są pomarańczowe każda igiełka się mieni w słonku co za widok, wiaterek lekko dmucha i pogoda bardziej przypomina koniec lata.Wchodzimy w las a tu droga usypana z suchych i rudych liści przypomina to jesienny dywan. Ale ale co kawałek trafiamy na świeże ślady chyba żubry tu gościły niedawno. Idziemy w ciszy i co rusz przystajemy i słuchamy czy coś w krzakach się nie rusza .Duch gdzieś się od nas odłączył a my usłyszałyśmy jakiś trzaskanie hm co to ? Mogą to być żubry, oj tam nie gadaj Ewuś. Ale znowu coś trzasnęło, idziemy w krzaki tylko powoli i jak najciszej chodź to trudne bo każdy listek szeleści i gałązki suche chrupią pod butami jak łamane kości. Po chwili Ewcia szepnęła są,gdzie pytam no tam patrz jak te krzaczory słabo je widać bo sporo liści na drzewach i ciemno w lesie. Patrzę i oczom moim ukazały się cudne, dwa skubały listki jeżyn a trzeci leżał koło zwalonego drzewa matko jakie one są ogromne nie mogłam oderwać od nich wzroku. Za daleko żeby pstryknąć fotkę marny mam aparat,musimy podejść bliżej skradamy się jak złodzieje serce mi tak łomotało że bicie jego sama słyszałam nogi miałam jak z waty. Byłyśmy jakieś 15 metrów od nich gdy nagle usłyszały nas i poderwały się do ucieczki, ziemia zadrżała pod ciężarem liście fruwały a gałęzie trzeszczały jak by się las walił co to był za widok one uciekają a my biegniemy za nimi żeby chodź przez chwile na nich popatrzeć uciekły na Sukowate a my stałyśmy i żal nam było że zrobiłyśmy tylko jakieś marne fotki i to ruszone. Ale co tam grunt to że udało nam się je spotkać. Rozpromienione i ucieszone znalazły my Ducha szkoda mu było że poszedł w drugą stronęZa to na mojej buzi uśmiech gościł cały wieczór: Mrgreen:
    CDN.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    miałaś wiedźmo taką fajną liczbę postów i popsułaś! ;DDD
    ale jeziorko bobrowe i wyprawa żubrowa super!

  7. #17
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    A co na to gospodarz Krainy Dobrych Ludzi ?
    Czy chociaż czasami tam bywa ?
    Bo jakoś bezskutecznie próbuję go tam spotkać

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Była piękna pogoda, były żubry i kupa, szkoda, że rydzów nie było
    Ostatnio edytowane przez krzychuprorok ; 02-11-2011 o 22:57

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kraina wygasłych wulkanów
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-05-2011, 23:14
  2. Bukowina - kraina marzeń
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-09-2008, 14:48
  3. Rabe - baza namiotowa
    Przez reaperman w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-07-2008, 00:11
  4. Kraina łagodności??!!
    Przez remedios w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2006, 10:26
  5. [Rabe] Wisan - domki
    Przez Adam U w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-06-2004, 20:38

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •