Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Dzisiaj w Rabe
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    cd. hopa hopa

    Rodzinka na sankach

    Przerażenie

    Piękna Leśniczanka… hopa hopa

    Zaraz „zarysuje” sobie lakier na głowie

    Jezioro (staw) Łabędzi, przygotowanie do „spirali śmierci”
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    O przepraszam to przygotowanie do potrójnego tulupaskok wykonany perfekcyjnie a ty i tak nie dałeś dziesiątki

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Co to jest szczęście????? na rożne sposoby można to tłumaczyć.Moim największym szczęściem jest otaczanie się szczęśliwymi ludzmiLos był dla mnie łaskawy i obdarował mnie nimi.Rabe i gospodarze to take magiczne miejsce,kto raz tam zabłąka będzie błądził tam już zawsze.W niedzielny ranek właśnie tam zawitała nasza stała ekipa.Po czułych przywitaniach i porannej kawie wybraliśmy się ze słynnym leśniczym na poznawanie fauny i flory .Na wstępie wysłuchaliśmy w skupieniu jak mamy się zachowywać w lesie co by mandatu od leśniczego nie dostać.I ruszyliśmy w chaszcze ale węszyliśmy jakiś podstęp,i nos nas nie zmylił Leśniczy nagonił nas do wyciągania samochodu który utknął z drzewem w błocieTo pikuś dla nas szybko z Kasią żeśmy się z tym uporałyI dalej ruszyliśmy tropem żubra,po doś długim marszu Jorgowi udało się upolować żubra wprawdzie w zielonej puszce ale był.Co się potem okazało był to środek dopingowy w zawodach saneczkowych.Po paru godzinach chaszczowania dotarliśmy do leśniczówki.I tu zaczęła się prawdziwa zabawa Ogłosili że zaczęła się Olimpiada Zimowa nagonili nas do łopaty co by tory dla saneczek przygotować,drzewa nanieść z lasu co by znicz olimpijski zapalićI zaczęły się zawody :)co tam się nie działo:)w saneczkach bezkonkurencyjna okazała się Anula chodz Jorg iMarcin dzielnie walczyli ale nie dla psa kiełbasa:)Na lodowisku zaś królowałyśmy z Kasieńką piruetom i tulupom nie było kąńca:)Po zakończeniu zawodów udaliśmy się do SPA ,ja wybrałam dzakuzi Miło było tak powariować aż zal było wracać do domu Ale niedługo już wiosna i jak doniosły mnie wieści w Rabe mają odbyć się regaty pontonowe na stawie
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Viwaldi68
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    podkarpacie
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Olgaa razem z Kasią macie niezły napęd 2 x 4 łapy :) Ja się pytam gdzie są meni z napędem nuklearnym ? :)))
    Ostatnio edytowane przez Viwaldi68 ; 03-02-2011 o 20:25

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,167

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    znaczy szczęscie jest tak blisko
    trzeba tylko je dostrzec

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Cytat Zamieszczone przez Viwaldi68 Zobacz posta
    Olgaa razem z Kasią macie niezły napęd 2 x 4 łapy :) Ja się pytam gdzie są meni z napędem nuklearnym ? :)))
    Meni trzaskali fotkia szczęście masz racje jest na wyciągniecie ręki:)

  8. #8

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Nie da się nie zakochać:) Radość rozkwita w tych zdjęciach:)

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Ech jak cudnie i swojsko było w sylwestra na Rabe Strawa się ważyła w kociołku na ognisku:)a czego tam w nim nie było to niech pozostanie słodką tajemnicą kucharzy Powiem tylko że pychota było i kociołek został wylizany.A rano czekały piękne koniki które nas powiozły w śnieżną dal
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości

    Dziwny hałas minie wyrwał z głębokiego snu ,coś a raczej ktoś tłuk się na parapecie okna.Na pół przytomna doglądnęłam przez nie dosuniętą roletę że na parapecie kokosi się gołąb Pewno wracał po upojnej nocy od jakiejś gołębicy pomyślałam :)hm napaskudzi mi pewno na parapecie , a co tam posprzątam niech spokojnie odpoczywa.Było jeszcze zbyt wcześnie żeby wstawać.Duszek smacznie sobie chrapał ,trąciłam go lekko no co co odparł bandyta dzwonił? ( tak pieszczotliwie nazywamy nasz budzik ) Nie spij jeszcze godzinkę możemy pospać.I tak oto po godzinie bandyta był tak donośny że nawet gołębia wybudził czas wstawać.Siadłam jakaś taka nijaka na łóżku i czekałam jak mi żółtko wskoczy.Duch przechodząc trącił mnie w ramię ,ruchy kobieto ruchy no dobra dobra już idę.Ubrałam kapcie i szlafrok i szurającym krokiem poszłam do łazienki . Tam zimna woda sprawiła że poczułam dziwny doping chodź na astmę nie choruję dziś jest niedziela i zaraz ruszę w drogę I tak po chwili pakowaliśmy buty i plecaki do autka i jazda po joorga i Małgochę.Dziś jedziemy w poszukiwaniu wiosny W Bystrym autko samo zaczęło dziwnie skręcać w stronę Rabe magnes tam jaki Marcin dał czy co? tak po chwili byliśmy w krainie ludzi szczęśliwych Radochy i uściskom nie było końca ,bo już dawno tam nie zaglądaliśmy.Anula wyrosła i znudziło jej się siedzenie więc opanowała sztukę raczkowania.Po porannej kawie czas do lasu szukać wiosny.Biało jakoś było śnieg w nocy przyprószył wszystko ,mroźne powietrze bardziej przypominało koniec jesieni niż początek wiosny.Gdyby nie lepiężniki i śnieżyce to wcale by się nie czuło że wiosna. Ale pogoda trochę zaczęła się klarować słonko nawet zaglądało nieśmiało ,błoto zaczęło mlaskać pod butami i jakoś tak zrobiło się inaczej.Żołądki dały znać że już południe i czas na małe co nieco.A jedzonka było w plecakach co niemiara Co myśmy nie jedli ,proziaki,rydze,ogórki,pieczoną kiełbaskę,kaszankę swojską na słonince i masło domowe od niedźwiedzia i wszystko zapijaliśmy koleżanką z Itali i tylko do pełni szczęścia brakowało nam kiszonej papryki Browara oj pyszną on robi to mu trzeba przyznać.Pojedzeni i napojeni ruszyliśmy do krainy kamieni i mchów Cudnie tam było oj cudnie czuło się wilgoć ziemi i było jak w bajce.Co ta natura potrafi stworzyć ?żal było wracać do domu oj żal ale tydzień szybko zleci i znów bandyta mnie obudzi i znowu gdzieś pojadę a co wolno mi.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kraina wygasłych wulkanów
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-05-2011, 22:14
  2. Bukowina - kraina marzeń
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-09-2008, 13:48
  3. Rabe - baza namiotowa
    Przez reaperman w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-07-2008, 23:11
  4. Kraina łagodności??!!
    Przez remedios w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2006, 09:26
  5. [Rabe] Wisan - domki
    Przez Adam U w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-06-2004, 19:38

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •