Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 180

Wątek: X KIMB- głosowanie!

  1. #51
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Sytuacja się zmieniła. Juz nie muszę siedzieć cicho. Będę na KIMBie.
    Glosuje na Trolla w Cisnej.
    Głosować Andrzeju to sobie możesz na Trolla ale przyjechać na KIMB musisz do Wetliny. Bo w tym roku Wetlina - Baza Ludzi... z Mgły jest optymalnym miejscem na Naszą imprezę! To jest lokal z klimatem, przez lata tworzonym jakby umyślnie na potrzeby Naszej imprezy.
    Już nawet nie wspomnę że w Wetlinie jest Hotel Górski, co też nie jest bez znaczenia dla niektórych kimbowiczów.
    Troll w Cisnej jest obiektem świeżym, sterylnym, bez tradycji, bez klimatu. Ja nigdy nie napisałem nic negatywnego o żadnym obiekcie w Bieszczadach,ale do Cisnej od wielu lat jeżdżę na imprezy i swoje wiem! Jedynie co dobrego naprędce mogę powiedzieć, to to że w Cisnej każdy niemal metr zdatny do zaparkowania jest płatny (czyli rozumiem że bezpieczny).
    W Cisnej, jak ktoś chce koniecznie, co roku Pan Redaktor A. P. organizuje Zaduszki Zakapiorskie i to jest właściwa impreza na właściwym miejscu!

    Ja głosuje:

    Wetlina - Baza Ludzi...z Mgły
    ............................................... Pozdrawiam + Pastor ręką własną

    PS Nie byłbym sobą jakbym nie uszczypnął!
    Podczas mojego ostatniego pobytu w .....Cisnej, w dniu odjazdu, dowiedziałem się na recepcji że śniadanie dla mnie nie jest gotowe. Ja co rano zażywam garść leków i nie mogę tego robić na czczo, więc spokojnie zasugerowałem że do godziny mogę poczekać. Pani lekko oburzona powiedziała: "chyba nie każe mi pan zostawić stanowisko pracy i biegać po Cisnej za śniadaniem dla ......" Nie kazałem + P......
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  2. #52
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,279

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Troll ma swój parking dla gości lokalu, a tradycji nie nabywa się w pakiecie, tradycję się tworzy również przez takie imprezy.Nie twierdzę, ze Troll jest idealny, ale jak w Wetlinie oglądałem mecz Polska- Niemcy na mistrzostwach świata to przegraliśmy 0:2, a tuż przed meczem byłem właśnie w Bazie!


    W tej chwili mamy następujący rozkład głosów:

    Baza Ludzi z... Mgły

    1. Marcowy
    2.Polej
    3.mavo
    4. Aleksandra
    5. Pastor

    Pensjonat Troll

    1. mAAtylda
    2.Becia34
    3.Hero
    4.Piskal
    5.krawc

    6. bertrand236
    7. DUCHPRZESZŁOŚCI
    8.marcins
    9. Ala
    10. Andrzej 627

    Nadal mile widziane argumenty, plakaty i hasła reklamowe, a nawet pyskówki dlaczego właśnie w tym miejscu ma się odbyć KIMB.

    Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.

  3. #53

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Podczas mojego ostatniego pobytu w .....Cisnej (...)
    Gdzie to było?

    Mnie w Cisnej nigdy nic takiego nie spotkało, a bywałem zakwaterowany w Wołosaniu, w Przystanku Cisna (starym i nowym) i w Perełce. W Przystanku Cisna, na nasze życzenie, dostawaliśmy śniadanie znacznie wcześniej niż oficjalna pora. Cisna to miejsce zakwaterowania w czasie mojego pierwszego pobytu w Bieszczadach. Lubię tę miejscowość.

    Glosuję na Cisnę przez sentyment.

  4. #54
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    ............................... tradycji nie nabywa się w pakiecie, tradycję się tworzy również przez takie imprezy.........Nie twierdzę, ze Troll jest idealny.............

    Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować.
    Szanowny kolego Piskalu, pełniący obowiązki...... Piskala w Radzie Radzieckiej! Mówimy o tym samym i prawie to samo. "Troll nie jest idealny " (pozwolę sobie zacytować kogoś niewątpliwie kompetentnego), więc głosujmy na BL..zM!!! Ja już to zrobiłem a Ty???
    Niech Troll tymczasem obrasta w klimat i tradycję a My za kilka lat przyjdziemy na gotowe!

    Przypominam, że można głosy wycofywać, przenosić, tworzyć koalicje wyborcze, korumpować i spiskować
    Każdy kto zagłosuje za kandydaturą BL..zM w Wetlinie otrzyma butelczynę (1L) cytrynówki, percentu (paprykówki) lub nalewki z dzikiej róży (z dodatkiem etc.....), do wyboru. W wypadku równej liczby głosów, osoba która odda głos decydujący (mam nadzieję że to bedziesz Ty Piskalu) otrzyma 5-cio litrową butelkę nalewki imbirowo-korzennej (niezbyt w latach ale za to mocnej).
    To nie jest jeszcze moje ostatnie słowo,a tymczasem pozdrawiam
    .................................................. ................................................ + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  5. #55
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,279

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta



    Każdy kto zagłosuje za kandydaturą BL..zM w Wetlinie otrzyma butelczynę (1L) cytrynówki, percentu (paprykówki) lub nalewki z dzikiej róży (z dodatkiem etc.....), do wyboru. W wypadku równej liczby głosów, osoba która odda głos decydujący (mam nadzieję że to bedziesz Ty Piskalu) otrzyma 5-cio litrową butelkę nalewki imbirowo-korzennej (niezbyt w latach ale za to mocnej).
    To nie jest jeszcze moje ostatnie słowo,a tymczasem pozdrawiam
    .................................................. ................................................ + Pastor ręką własną
    Przemyślę sprawę, ale skoro Ty korumpujesz mnie, to ja skorumpuję Ciebie. Zagłosuję na BL..zM, ale przyjedziesz we wrześniu do S. i razem z innymi, którzy tam wtedy będą opróżnimy ją za Twoje zdrowie!

  6. #56
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Już miałem zagłosować na ...., ale widzę ,że warto poczekać i drogo sprzedać swój głos. Piskal Ty jako zgłaszający aby KIMB odbył się w Cisnej również coś oferujesz. Można powiedzieć niech żyje korupcja.

  7. #57
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,279

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek1121 Zobacz posta
    Już miałem zagłosować na ...., ale widzę ,że warto poczekać i drogo sprzedać swój głos. Piskal Ty jako zgłaszający aby KIMB odbył się w Cisnej również coś oferujesz. Można powiedzieć niech żyje korupcja.
    Masz nadzieję na miętóweczkę mojego taty? Jak będzie, to przywiozę, niezależnie od lokalizacji.A co ja mogę zaoferować? Tylko swoje towarzystwo, ale i w tej dziedzinie Pastor mnie przelicytuje.

  8. #58
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    .................Zagłosuję na BL..zM, ale przyjedziesz we wrześniu do S. i...............

    Zapomniałem przysłowia które chciałem zacytowć, pamiętam tylko że jest tam coś o całowaniu kobyłki w ......
    We wrześniu przyjadę do Sękowca (choćby na noszach), razem z tą moją katastrofą, mam nadzieję że godnie uczcimy i dokończymy X KIMB (rozpoczęty w Wetlinie).
    ...................................... Pozdrawiam + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  9. #59
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    wow, robi się ciekawie;-))
    Ja dodam, że w Bazie są przepięknej urody obrazy z końmi!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #60
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Krysia obrazy to dodatek dla duszy ale te propozycje dla ciała to dopiero gratka ... strach się bać.
    pozdrawiam
    Marek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 20:18
  2. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46
  3. Gdzie ?? KIMB 2006 - głosowanie PONOWNE - zmienione
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 04-05-2006, 07:44
  4. KIMB IV - Miejsce - [głosowanie]
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 12-04-2005, 12:30
  5. KIMB IV - Termin - [głosowanie]
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-02-2005, 00:31

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •