Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8 11 12 13 14 15 16 17 18
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 180

Wątek: X KIMB- głosowanie!

  1. #171
    Bieszczadnik Awatar Zbyszek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    lubelskie
    Postów
    243

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Ah jak zwykle jestem spóźniony ale głosowanie zakończyło się szczęśliwie:)))
    Będę na kolejnym KIMBie

  2. #172
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Głosowanie zakończone! Nie obyło się bez emocji, ale w sumie mniejszych niż w latach poprzednich, taka mała Puszka z Pandorą.
    Dziwne to było głosowanie, dwie lokalizacje, z czego zgłaszający pierwszą nie głosował wcale, za to zgłaszający drugą wycofał się z głosowania. Ale uczynił to w momencie zrównoważonej ilości głosów, a nie wiedząc, czy będzie mógł przyjechać, uważał, że tak będzie uczciwiej, bo przy tak małej ilości głosujących każdy głos mógł przeważyć. W sumie Baza wygrała taką ilością głosów, że ani mój głos, ani Bertranda, który też się wycofał, nie miał znaczenia.
    Szopka z Radą, oj, będziemy mieli o czym dyskutować na KIMBie (postaram się być, choćbym miał przyjechać tylko na kimbowy weekend). Było trochę zamieszania, ale nie czuję się winny, co mi niektórzy zarzucali? Nie chce mi się tego tematu drążyć. Bo nie. Rację natomiast miał SB, który postulował (u sąsiadów) żebym nie oglądał się na nic, tylko robił swoje. Gdyby Marcowy i Bertrand nie zgodzili by się działać w Radzie, to pewnie z prawie nikim innym nie chciał bym pracować. Przypominam, że w zeszymł roku samozwańczo powołałem do życia stosowne kimbowe wątki i nie było problemu. Co prawda miejsce KIMBu było znane. Teraz też powinienem tak zrobić, ale doszedłem do wniosku, że uczciwiej w stosunku do was będzie, jeśli upublicznię rezygnację SB, namaszczenie mnie etc. I od tego się zaczęło, pomysł z Radą, próba włączenia"zielonych", pomimo tego, że tytuł Prezydenta mam tam, gdzie Recon jako mod by mi to wykropkował.
    Tyle!
    Nie będzie wylewania żalów,ani niczego innego. Temat uważam za zamknięty!
    Spotykamy się w maju w Wetlinie, a to najważniejsze! Będzie okazja do tego wrócić.

    Piskal

  3. #173
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Nie mój wątek, ale może jeszcze się załapię…
    W imieniu swoim a zapewne też i w imieniu właścicieli „Bazy ludzi z… mgły” dziękuję tym wszystkim, którzy oddali głosy na tą lokalizację.
    Słowa „dziwne głosowanie”, „szopka z Radą”… z niczego się to nie biorą.
    Ja sam nie wiedziałem tylko czy właściciele „Bazy ludzi z… mgły” się zgodzą na organizację KIMB-u, bo to że ta lokalizacja wygra wiedziałem od momentu jej zgłoszenia. Nie musiałem jej ani wspierać swoim głosem (nie wypadało), ani specjalnie argumentować (a było jeszcze kilka argumentów w zapasie). „Baza ludzi z… mgły” miała się sama obronić i się obroniła!
    ………………………………………..
    Recona jako moda już dawno nie ma a widać jego „idea” jest wiecznie żywa (wyszła jakaś parafraza?) i adwersarze ówczesnego pospolitego ruszenia i liberum veto przy byle okazji lubią sobie pouderzać w stół. Mnie to już nie rusza… nie jestem tutaj modem a więc flagowi liberum veto nie muszą się bać wykropkowania i nie muszą w zawoalowany sposób („pomimo tego, że tytuł Prezydenta mam tam, gdzie Recon jako mod by mi to wykropkował”) używać słowa na „d”. Czyż Piskalu nie ładniej by Ci wyszło „tytuł Prezydenta mam w d….” (kropki wstawiłem jako mod samego siebie), tak krócej i ładniej (hmmm…). Teraz tutaj tak wolno.
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 02-03-2011 o 22:58
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  4. #174
    Bieszczadnik Awatar Zbyszek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    lubelskie
    Postów
    243

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    I wszystko jest jasne:)?

  5. #175
    Bieszczadnik Awatar Zbyszek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    lubelskie
    Postów
    243

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    A zapomniałen dodać, że mam bardzo miłe wspomnienia z pobytu w BLzM:)))

  6. #176
    Wojciech Szczurek Awatar pasikonik
    Na forum od
    02.2011
    Rodem z
    Mielec, Cisna
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Mam nadzieję (już piszę lewą "polskie" litery!), że na maj prawa będzie sprawna i zagram, co obiecałem :). Cieszę się z wyboru Mgły :).

  7. #177
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Ja też mam same miłe wspomnienia z Bazy i te obrazy koni...
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #178
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Nie głosowałam, bo nie jestem w stanie teraz napisać, czy w maju będę mogła przyjechać, ale bardzo się cieszę z tego właśnie wyboru.

    B.

  9. #179
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    skoro KIMB jest w maju, to tak jak w przypadku matur - powinna istnieć możliwość poprawki dla tych co nie zaliczą (np w sierpniu - idąc tropem matur).
    (i z Radą nie byłoby wtedy problemu - nazywałaby się Pedagogiczna i już).

  10. #180
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: X KIMB- głosowanie!

    Ha! Powtórka jest na przełomie września i października w Sękowcu. No i wtedy jest PIMB. Jak wrócę do pisania relacji to wszystko się wyjaśni. Ale wtedy robi się bardzo niepedagogicznie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 21:18
  2. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 10:46
  3. Gdzie ?? KIMB 2006 - głosowanie PONOWNE - zmienione
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 04-05-2006, 08:44
  4. KIMB IV - Miejsce - [głosowanie]
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 12-04-2005, 13:30
  5. KIMB IV - Termin - [głosowanie]
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-02-2005, 01:31

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •