Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Muczne - hotel

  1. #41
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Dokładnej daty nie podano, w planach jest otwarcie hotelu a dokładniej Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem jeszcze podczas tegorocznych wakacji. Tydzień temu wyłoniono w przetargu firmę na "kompleksową usługę sprzątania", czyli już blisko... coraz bliżej.

    Poprawka!... termin otwarcia wiadomy http://www.krosno.lasy.gov.pl/web/ce...m#.V5M4F9SLTOE

    Warto wejść też na "O nas" http://www.krosno.lasy.gov.pl/web/ce...s#.V5M8WNSLTOE
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 23-07-2016 o 12:44
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  2. #42

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Hotel rozpoczął działalność 1. września. Oficjalne otwarcie podobno 24. Już jest podłączona telefonia komórkowa i prawdopodobnie szerokopasmowe Wi-Fi. Widziałam jak montowali. W sobotę zasięg był. Pierwsi goście już są. Ponoć rezerwacje na cały hotel obejmują wrzesień i październik. Cena noclegu 80 zł. od osoby.
    Bardzo fajne jest to, że przetargi na recepcję i sprzątanie wygrała osoba z Tarnawy Niżnej i zatrudniła swoje bezrobotne sąsiadki z Tarnawy.
    Hotel wygląda dużo lepiej niż na wizualizacjach

  3. #43
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  4. #44
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Na okoliczność dyskusji o hotelu przypomniała mi się opowieść turysty sprzed wielu lat. Było to jakoś tak po akademii z wyniesieniem sztandaru nieboszczki partii, czyli po upadku Doskoczyńskiego a na początku Mazowieckiego.
    Szedł ci ten turysta objuczony plecakiem, namiotem, przemoczony i zmęczony od Bukowego Berda i pomyślał, ze skoro już tu jest, to przynajmniej stopę postawi w prominenckim hotelu, tak żeby było co dzieciom opowiadać. Na nic nie liczył, no może na to, że nie pogonią od progu.
    Dalej sprawy potoczyły się tak szybko i niespodziewanie, że gdy już wziął prysznic z ciepła wodą a następnie zapalił lampkę przy łóżku, w który spoczął, to myślał czy przypadkiem mu się to nie śni.
    Rachunek podobno nie był wygórowany.

  5. #45

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Byłam w tym hotelu w latach 90.- tych. Pamiętam zachwyt nad kafelkami w łazience, nowoczesnymi jak na owe czasy kurkami z ciepłą wodą. Ale te woda ciepła woda nie zawsze była. Ceny niskie i jak na przeciętnego turystę do zniesienia. Pamiętam tylko, że okropnie zmarzłam. Był październik, a po zejściu z gór pani serwowała bigos - to było chyba gdzieś na zapleczu restauracji, Do dzisiaj z sentymentem wspominam ten hotel i spoglądając w okna pokoju w którym byłam staje mi przed oczami czas, kiedy na schodkach wiodących gdzieś wyżej, na spirytusowej maszynce gotowałam makaron. Ech czasy...

  6. #46
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Czy ktoś zna może już adres ich strony czy też jeszcze nie posiadają takowej

  7. #47

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Czy ktoś zna może już adres ich strony czy też jeszcze nie posiadają takowej
    Link trzy posty wyżej..
    Albo -> http://www.krosno.lasy.gov.pl/web/ce...mucznem/oferta

  8. #48
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Pamiętam "stary" hotel. Spałem w nim kilkakrotnie. W ubiegłym tygodniu byłem w Mucznem i zajrzałem do hotelu. "Kopara" mi opadła. Obiekt nie do poznania. Super zrobiony (na pierwszy rzut oka). cena 80 PLN za osobę. Jak dla mnie dużo ale obiekt jest raczej przeznaczony na konferencje i temu podobne zjazdy firmowe, resortowe...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    bertrand236

  9. #49
    Bieszczadnik Awatar Mundek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    N 50°05' E020°01'
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    ale obiekt jest raczej przeznaczony na konferencje i temu podobne zjazdy firmowe, resortowe...
    Chyba na dobry początek upychają tam wszelkie możliwe imprezy. Nawet fajnie to wygląda - panie w wieczorowych kreacjach tupią między hotelem a wysokimi stołkami Carpatii.
    Pozdrawiam
    Mundek

  10. #50
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Byłem i sprawdziłem...warunki...ohohoho...nawet spa ;-)
    zalewajka i placki z sarniną ..przednie. Ceny ..nadal 80 zł od głowy. W tamtym tygodniu skończono zdjęcia do "Watahy" pod Roztokami więc aktortwo nocowało i śniadało właśnie tu ;-)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Ustrzyki Górne] Hotel Górski
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 23:49
  2. Hotel Górski Wetlina
    Przez poetyckipoeta w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 12:41
  3. [Ustrzyki Górne] Hotel Górski PTTK
    Przez M@riusz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 10-02-2009, 00:36
  4. Hotel, pensjonat z klimatem i duszą - poszukiwany!!!
    Przez Doriss w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-02-2006, 11:56
  5. Hotel Muczne
    Przez dydiowa w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 22:55

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •