Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Muczne - hotel

  1. #1

    Na forum od
    10.2010
    Rodem z
    Stalowa Wola
    Postów
    15

    Domyślnie Muczne - hotel

    Witam.
    Od kilku dni próbuję się skontaktować z hotelem w Mucznem. Dzwonię na komórkę i stacjonarny i nic. Wiem, że komórki nie mają tam zasięgu, ale skoro jest podana to próbuję o różnych porach dnia. Dane kontaktowe mam ze strony internetowej, ale może są nieaktualne. Może ktoś ma jakiś inny numer telefonu?
    Pozdro. jajek12

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Podam Ci nr do p.Marzeny- Muczne 4, może coś pomoże- 134610271

  3. #3
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    W Mucznem powstaje Centrum Promocji Leśnictwa. Więcej wraz z wizualizacją na stronie 6-7 w grudniowym (2013) podkarpackim miesięczniku GŁOS LASU.
    http://www.krosno.lasy.gov.pl/c/docu...groupId=149008


    Hotel się zmienia, cytat... "Standard nie odpowiadał już współczesnym oczekiwaniom turystów"

    Skala przebudowy w specyfikacji przetargowej http://www.przetargi.egospodarka.pl/...go_2013_2.html

    http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_krosno/nadl_stuposiany/zamowienia_publiczne

    Ostatnio edytowane przez Recon ; 22-01-2014 o 13:41
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    674

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    NO no :Po rozbudowie, nadbudowie i przebudowie będzie obiektem sześciokondygnacyjnym w części zachodniej, trzykondygnacyjnym w części środkowej i parterowym w części gospodarczej z kotłownią .

  5. #5
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    ... Tak... jesteśmy świadkami upadku workowego hotelu o super architekturze epoki gierkowskiej, a powstawaniem nowego pewnie innego użytkowo dzieła architektury współczesnej... Czy to dobrze, czy źle czas na pewno pokaże. Zależy to też od perspektywy z której na te działania się spojrzy. Co innego ta przebudowa będzie oznaczać dla decydentów tego działania, a co innego dla ludzi mieszkających i żyjących w okolicy... a zupełnie inne patrzenie na to może mieć turysta.
    Właściciel postanowił coś zmienić według współczesnych standardów i oczekiwań. Powstanie na pewno obiekt nowoczesny z salami konferencyjnymi ze sprzętem audiowizualnym w którym będzie się propagować florę i faunę Bieszczadów. Zapewne będą się tam odbywać przeróżne kursy i konferencje, bo obiekt jakoś musi zarobić, a przecież koszta tej przebudowy są nie małe.
    Istotny jest wpływ na okolicę, a taki będzie. Zapewne z czasem pomyśli się o remoncie drogi do Mucznego i tu się jeszcze nic złego nie dzieje, ale gorzej jak ktoś zauważy, że na przykład trudno trzydniowy kurs, czy konferencję ogarnąć logistycznie nie zapewniając szybkich atrakcji po nużących wykładach na sali i poprowadzi się wygodną drogę dla autokaru za Tarnawę do torfowisk, Sianek, a może nawet rezerwatu nasiennego świerka wschodniokarpackiego.
    Może wyolbrzymiam, ale nie wiemy w sumie jaki będzie efekt tej przebudowy. Przecież jest już Hotel Arłamów. Pewnie ma swoją liczną rzeszę zwolenników, ale jest też wielu przeciwników. Może nie ta skala, może diametralnie różniący się właściciele. Kiedy w ubiegłym roku byłem w lipcu w Mucznem to postanowiłem przenocować choć jedną noc w tym przybytku tak z czystej ciekawości, bo nigdy nie miałem okazji. W końcu września kiedy jechałem do Tarnawy był już zamknięty ten hotel budzący różne dziwne emocje, a nowy po przebudowie też będzie je budzić w oczekiwaniu na turystę który przyjedzie wypasioną audicą i po rozpakowaniu walizek czekać będzie na wymarzoną pogodę by przespacerować się pobliską, nową ścieżką dydaktyczną, lub też dogodnie dojechać w równie "dzikie i niedostępne" miejsce.
    Może się mylę... obym się mylił....

  6. #6

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Po remoncie na pewno będzie lepszy w każdym aspekcie, ale ten stary wrósł w krajobraz. W obecnej formie jest jego integralną częścią, nie tylko wizualną, ale przede wszystkim historyczną.No cóż, coś się kończy - coś zaczyna.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    ... Tak... jesteśmy świadkami upadku workowego hotelu o super architekturze epoki gierkowskiej, a powstawaniem nowego pewnie innego użytkowo dzieła architektury współczesnej... Czy to dobrze, czy źle czas na pewno pokaże. Zależy to też od perspektywy z której na te działania się spojrzy. Co innego ta przebudowa będzie oznaczać dla decydentów tego działania, a co innego dla ludzi mieszkających i żyjących w okolicy... a zupełnie inne patrzenie na to może mieć turysta.
    Właściciel postanowił coś zmienić według współczesnych standardów i oczekiwań. Powstanie na pewno obiekt nowoczesny z salami konferencyjnymi ze sprzętem audiowizualnym w którym będzie się propagować florę i faunę Bieszczadów. Zapewne będą się tam odbywać przeróżne kursy i konferencje, bo obiekt jakoś musi zarobić, a przecież koszta tej przebudowy są nie małe.
    Istotny jest wpływ na okolicę, a taki będzie. Zapewne z czasem pomyśli się o remoncie drogi do Mucznego i tu się jeszcze nic złego nie dzieje, ale gorzej jak ktoś zauważy, że na przykład trudno trzydniowy kurs, czy konferencję ogarnąć logistycznie nie zapewniając szybkich atrakcji po nużących wykładach na sali i poprowadzi się wygodną drogę dla autokaru za Tarnawę do torfowisk, Sianek, a może nawet rezerwatu nasiennego świerka wschodniokarpackiego.
    Może wyolbrzymiam, ale nie wiemy w sumie jaki będzie efekt tej przebudowy. Przecież jest już Hotel Arłamów. Pewnie ma swoją liczną rzeszę zwolenników, ale jest też wielu przeciwników. Może nie ta skala, może diametralnie różniący się właściciele. Kiedy w ubiegłym roku byłem w lipcu w Mucznem to postanowiłem przenocować choć jedną noc w tym przybytku tak z czystej ciekawości, bo nigdy nie miałem okazji. W końcu września kiedy jechałem do Tarnawy był już zamknięty ten hotel budzący różne dziwne emocje, a nowy po przebudowie też będzie je budzić w oczekiwaniu na turystę który przyjedzie wypasioną audicą i po rozpakowaniu walizek czekać będzie na wymarzoną pogodę by przespacerować się pobliską, nową ścieżką dydaktyczną, lub też dogodnie dojechać w równie "dzikie i niedostępne" miejsce.
    Może się mylę... obym się mylił....
    Oby się Twoje prorocze słowa, przemollo, (jak mawiali starsi ludzie) w gówno zamieniły.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Jeszcze dodam, że został wybrany wykonawca Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A
    • Cena wybranej oferty: 7 251 741,53 zł
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  9. #9
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    ... prace trwają już jakiś czas... 17.05 przejeżdżałem... ogrodzony plac budowy i parking... nie zatrzymywałem się... nie jest to potwierdzone, ale słyszałem, że z jakichś pierwotnych założeń przy remoncie zrezygnowano... nie wiem tylko czy przed, czy po zrobieniu wizualizacji obiektu....

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Mundek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    N 50°05' E020°01'
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    ... prace trwają już jakiś czas... 17.05 przejeżdżałem... ogrodzony plac budowy i parking... nie zatrzymywałem się... nie jest to potwierdzone, ale słyszałem, że z jakichś pierwotnych założeń przy remoncie zrezygnowano... nie wiem tylko czy przed, czy po zrobieniu wizualizacji obiektu....
    14 maja trwało ocieplanie głównego budynku, reszta nadal wyburzana.
    IMGP0970.jpg
    Pozdrawiam
    Mundek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Ustrzyki Górne] Hotel Górski
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 23:49
  2. Hotel Górski Wetlina
    Przez poetyckipoeta w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 12:41
  3. [Ustrzyki Górne] Hotel Górski PTTK
    Przez M@riusz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 10-02-2009, 00:36
  4. Hotel, pensjonat z klimatem i duszą - poszukiwany!!!
    Przez Doriss w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-02-2006, 11:56
  5. Hotel Muczne
    Przez dydiowa w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 22:55

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •