Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: Muczne - hotel

  1. #21
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Patrząc na moje zdjęcia z maja tego roku i przemolili to śmiem zaryzykować opinię, że w drugim półroczu 2014 roku starano się hotel odbudowywać i coś zmieniać a już w tym roku to wygląda na jakąś totalną zmianę koncepcji przebudowy. To co zostało już odbudowane to zburzono i ze starego hotelu ostała się tylko konstrukcja nośna. Może się mylę bo nigdzie nie ma wzmianki o zmianie SIWZ-u lub jego rozszerzeniu.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Byłem i widziałem 29-30 maja...rozpierducha jak na zdjęciach Recona...fotografii nie załączam bo nic się przez miesiąc nie zmieniło. 29 to był piątek...od rana leniwie ktos się kręcił po budowie. Wygląda na to, że czas remontu trzeba liczyć w latach

  3. #23
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    ... będzie fajnie... nic się ludziska nie martwcie... schetynówki zrobiły swoje, ale dobrze będzie...tylko nie wiadomo czy dla Was?... zobaczycie jesienią... wszystko ruszy i zmiany wielkie będą...jeśli Doskoczyński Was uwiódł, to i ten obiekt będzie gites... za piętnaście lat wyciąg na BB i podróż metrem do DXwiniacza...ale Don Enrico miałeś rację (w Balnicy), bo nie mogę swojego punktu złapać w tych stronach na wakacje (chyba, że po cichutku)... będę paszport wyrabiał tymczasem, ale na jesień tu przyjadę, bo jeszcze kilka fajnych punktów jest... ale jak liść opada i sennie się robi w sród wszelakich służb.... nie wiadomo jak długo... ale jak długo to też od nas zależy...
    Ostatnio edytowane przez Szkutawy ; 16-06-2015 o 02:07

  4. #24
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Przemolla, z całym szacunkiem dla Ciebie, ale nic nie skumałem o co biega w Twoim słowotoku... schetynówki, Doskoczyński, wyciąg BB, metro, paszport... To gra w skojarzenia? No kompletnie nic wpis do wątku nie wnosi!

    ps. po "ogarnięciu", mój wpis jest do wyp.........a w kosmiczny niebyt.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #25
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Jak dla mnie wpis Przemolli ma bardzo jasny przekaz i popieram jego słowa zupełnie.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  6. #26

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Ja też.

  7. #27
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Recon... Ty nie bój nic. Czasami sam siebie nie rozumiem..... ale dziękuję za ogarnięcie tej kuwety ... i cieszę się, że tłumaczyć nie trzeba. Mimo wszystko i tak te nasze Bieszczady są piękne.

  8. #28

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Czy ktoś się może orientuje jak będzie wyglądała kwestia z zatrudnieniem, mianowicie do kogo się kierować? Czy Nadleśnictwo przewiduje etaty, czy zupełnie kto inny będzie za to odpowiedzialny?

  9. #29

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Spoko, właśnie wróciłam z Tarnawy Niżnej i prawie codziennie obserwowałam prace przy budowie hotelu. Praca wre! Podobno kilka firm ma w tym udział. Od miejscowych słyszałam, że w hotelu ma się już odbyć bal sylwestrowy 2015/2016...
    Jest tylko jeden mały, a raczej zasadniczy problem - dojazd.
    Droga Stuposiany - Muczne - Tarnawa Niżna jest w tak fatalnym stanie, że trzeba wielkiej determinacji, cierpliwości i umiejętności, aby dojechać choćby do słynnej zagrody żubrów...
    Widziałam samochody z uszkodzonymi miskami olejowymi, uszkodzonymi oponami - wielu zawracało... Pomoc drogowa ma co robić. Nie da się opisać koszmaru jakim jest ta droga. Do Bukowca jest ponoć jeszcze gorsza. W tym roku nie odważyłam się pojechać.
    Ponoć były plany naprawy drogi, ale jedna pani ekolog sprzeciwiła się, ponieważ nie jest dobrze, aby w tym rejonie był zbyt duży ruch turystyczny.
    Od Stuposian do Tarnawy Niżnej jest 15. km. - czas przejazdu ok. 40. minut (jeśli nie mamy ochoty dzwonić po pomoc drogową).

  10. #30
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2015
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Muczne - hotel

    Jak widaćObraz 1098.jpg droga to koszmar.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Ustrzyki Górne] Hotel Górski
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 23:49
  2. Hotel Górski Wetlina
    Przez poetyckipoeta w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 12:41
  3. [Ustrzyki Górne] Hotel Górski PTTK
    Przez M@riusz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 10-02-2009, 00:36
  4. Hotel, pensjonat z klimatem i duszą - poszukiwany!!!
    Przez Doriss w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-02-2006, 11:56
  5. Hotel Muczne
    Przez dydiowa w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 22:55

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •