Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zalew Soliński - dostępne z wody miejsca biwakowe

  1. #1
    gelorad
    Guest

    Domyślnie Zalew Soliński - dostępne z wody miejsca biwakowe

    Witam Wszystkich serdecznie.
    Byłem nad Zalewem dwa razy. Jednodniowe wycieczki w kilka popularnych miejsc takich jak zapora, Polańczyk, Rajskie, Chrewt. Tym razem mam w planach pierwszą kilkudniową wyprawę po Solinie wiosną i/lub jesienią kiedy jest luźniej, ciszej, spokojniej, chłodniej... czyli "jak w Erze" . A to wszystko przez Niego: http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/2252-Jak-Jabol-po-wodzie-w%C4%99drowa%C5%82... Wycieczka ma mieć charakter poznawczo rekreacyjny z naciskiem na ten pierwszy. Wymyśliłem sobie, że większość czasu spędzę na wodzie wzdłuż linii brzegowej. Takie "to tu, to tam" przybrzeżne szwędanie małą żaglówką.
    Niestety człowiek to zwykłe zwierzęcie, musi jeść i spać (kilka innych fajnych rzeczy też, ale już nie "musi" ) Zakupiłem na tą okoliczność mapy, na których chcę zaznaczyć sobie miejsca "bezpieczne", znaczy takie, do których w razie czego mogę uciec z wody, zagrzać jedzonko, przespać nockę w 1-2os namiocie. W szczególności zależy mi na miejscówkach blisko wody przynajmniej na tyle aby łódka była w miarę w zasięgu wzroku lub słuchu, choć o dalszych też dobrze wiedzieć.

    W pierwszej kolejności wiadomo oficjalne pola namiotowe, potem miejsca dzikie z określeniem czy nadają się do rozbicia namiotu czy tylko do zagotowania zupki. Jakieś prywatne polany gdzie można zapytać właściciela i odpłatnie (lub nie) się dogadać.
    Prywatne tereny, które trzeba omijać z daleka.
    Jeśli są, to obiekty, które warto zobaczyć zwiedzić.
    Niebezpieczne miejsca na wodzie (np podwodne skały, konary)
    Miejsca z prądem (podładowanie telefonu, latarki)
    Sam nie wiem co jeszcze....?

    Za wszelkie tego typu informacje będę zobowiązany. Odwdzięczę się mam nadzieję ciekawą relacją z wyprawy. :)
    pzdr G

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar curik
    Na forum od
    03.2011
    Rodem z
    39-200
    Postów
    98

    Domyślnie Odp: Zalew Soliński - dostępne z wody miejsca biwakowe

    Ośrodek "ZJAWA" w Polańczyku. W okolicach dużej wyspy. Pole namiotowe, domki, bar. Można tam łódkę wodować (jest wciągarka). Polecam!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Solina, Polańczyk] Noclegi dla wędkarzy
    Przez Aion w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-09-2012, 13:51
  2. Dostęp do szał-boksu - w pewnym stopniu sonda
    Przez dziabka1 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-02-2010, 21:49
  3. Janusz Szlifiński VINCENZ - KOCIUBYŃSKI. LITERACKIE SPOJRZENIA NA HUCULSZCZYZNĘ.
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 22:52
  4. Wstępne planowanie trasy [UG - Rawki - Wetlina - UG]
    Przez medusa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-01-2008, 22:05
  5. KIMB 4 - na początek wstępne daty
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 03-02-2004, 20:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •