Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 103

Wątek: X KIMB - rozkład jazdy

  1. #71
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: X KIMB - rozkład jazdy

    Obiecane zdjęcia marnej jakości gdyby to kogos interesowało!
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  2. #72
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: X KIMB - rozkład jazdy

    A jak z tą siekierką?
    Może ją w końcu nabyć niewiasta?;-)))
    I co to za data wyryta?oryginalna czy ściema jakaś?;-))))))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #73
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: X KIMB - rozkład jazdy

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    A jak z tą siekierką?
    Może ją w końcu nabyć niewiasta?;-)))
    I co to za data wyryta?oryginalna czy ściema jakaś?;-))))))
    Przyznaj się, kogo chcesz wykończyć
    Może niewiasta. Nabyć. Wyzbywamy się przesądów. A nawet jeśli takiego przesądu nie ma, to go natychmiast wymyślmy i wyzbądźmy się.

  4. #74
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: X KIMB - rozkład jazdy

    Otóż widzisz ja pamiętam jak z powodu tych przesądów, których się wyzbywamy moja siekiera powędrowała w ręce Marcina;((((
    Dlatego teraz wolę się dopytać;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #75
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: X KIMB - rozkład jazdy

    Możesz nabyć i podarować chłopu jakiemuś....
    Pozdrawiam
    bertrand236

  6. #76
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: X KIMB - rozkład jazdy

    Pchi!
    Jeszcze czego!
    To już grali i koniec!
    Teraz to niech chłopy MI coś darują, a nie ja im.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #77
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: X KIMB - rozkład jazdy

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    A jak z tą siekierką?
    Może ją w końcu nabyć niewiasta?;-)))
    I co to za data wyryta?oryginalna czy ściema jakaś?;-))))))
    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Otóż widzisz ja pamiętam jak z powodu tych przesądów, których się wyzbywamy moja siekiera powędrowała w ręce Marcina;((((
    Dlatego teraz wolę się dopytać;-)
    Witaj Krysiu!
    Ja mogę się wypowiedzieć tylko co do szczegółów technicznych w/w sprzętu. Pozwolę sobie przywołać pierwszy mój post w tym temacie, gdzie zaznaczyłem że ów sprzęt jest "prawie" oryginalny z naciskiem na "prawie". Oryginalne jest żelazo i punca kowalska,także pieniądze pochodzą z lat 1893-95 , reszta to żmudna praca odtworzeniowa.
    Możesz więc w sposób jak najbardziej uprawniony twierdzić że jest to ściema czy też "prawie" ściema.
    Nie mam żadnego wpływu na to w jaki sposób ów sprzęt będzie licytowany bo ja zrzekłem sie wszelkich praw, zastrzegając sobie tylko udział w licytacji na ogólnych warunkach.
    Poniewaz nie będę mógł być na KIMB-ie, poprosiłem Marcina S. o pomoc i On sie zgodził reprezentować na KIMB-ie moje zobowiązania.
    Jedynym motywem mojej inicjatywy była chęć niesienia choćby tylko minimalnej pomocy młodemu człowiekowi tak ciężko doświadczonemu kalectwem.
    To już jest ostatni przejaw mojej aktywności na tym Forum.
    Z powodu pogarszającego się stanu zdrowia a także z powodu pewnych problemów osobistych, zmuszony jestem zaniechać wszelkiej aktywności. Problemy te nie są tego rodzaju żeby o nich pisać publicznie, przedstawiłem je Adminowi i On je potraktował ze zrozumieniem. Mam oczywiście nadzieję że zdrowie się poprawi a problemy znikną ale na razie jest jak jest.
    Forum bez Pastora może spokojnie funkcjonować, w razie czego jest jeszcze Arcybiskup!
    .................................................. .....................Pozdrawiam wszystkich ciepło i serdecznie + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  8. #78
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: X KIMB Jubileuszowy

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Ja proponuje zaprosić Szymona M. ze Stowarzyszenia Magurycz. Byłaby okazja poznać pracę Magurycza (a jest to ogromna, bardzo potrzebna praca). Wszyscy słyszeliśmy o Maguryczu,ja też, ale bardziej tak ogólnie,teoretycznie.
    Tak się złożyło że dopiero niedawno miałem okazję spotkać i poznać Szymona osobiście (w Zawadce Rym.) i wysłuchać Jego prelekcji, bardzo ciekawej (w dosyć swobodnej formie). Wtedy zrozumiałem że warto dokładniej poznać i ewentualnie pomóc!!!
    Szymon/Stowarzyszenie Magurycz jest jakby ostatnią instancją w temacie upamiętnien bo z "mowy" kamieni dużo się można dowiedzieć o przeszłości, jak napisał jeden z proroków "gdzie ludzie zamilkną, tam kamienie krzyczeć będą".
    Dzięki Szymonowi/Maguryczowi ten "krzyk", ten przekaz, jest lepiej i szerzej słyszany.
    W końcu kwietnia/początek maja Magurycz będzie pracował w Beniowej gm. Lutowiska. Możemy przynajmniej popatrzeć na ich pracę ale też i jakoś pomóc!
    Moją propozycję traktuję bardzo wstępnie, nic w tej sprawie nie uzgadniałem (żeby nie wchodzić w kompetencje Rady Rad....), gdyby coś to chętnie pomogę, np mogę pojechać do Nowyci, przywieźć Szymona itd!
    .................................. Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną
    No to napiszę tak.
    Pozmawiałem z Szymonem. Chętnie pojawi się na obradach głównych. Ucieszył się z zaproszenia i z tego, że Pastor po niego pojedzie. Niestety Pastor po nie go nie pojedzie, więc... chyba nici ze spotkania z Szymonem na KIMBIE. Chyba, ze ktoś inny może po niego podjechać jadąc z /z różnych kierunków można jechać przez Nowicę/ Niestety ja nie pojadę, bo mnie też nie będzie na KIMBIE. Gdyby jednak ktoś śmigał przez Nowicę to namiary ma tu: http://www.magurycz.org/

    Pozdrawiam
    bertrand236

  9. #79
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: X KIMB - rozkład jazdy

    Obecnie mamy 10 lub 11 (jeśli Szymon dojedzie) punktów programu, to bardzo dużo. Proponuję zamknąć program Obrad Głównych Kongresu Internautów Miłośników Bieszczadów a skupić się na planowaniu wspólnych wycieczek, marszrut i łazęgowisk.

  10. #80
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: X KIMB - rozkład jazdy

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Obecnie mamy 10 lub 11 (jeśli Szymon dojedzie) punktów programu, to bardzo dużo. Proponuję zamknąć program Obrad Głównych Kongresu Internautów Miłośników Bieszczadów a skupić się na planowaniu wspólnych wycieczek, marszrut i łazęgowisk.
    Wszystko wskazuje na to, że Szymon dojedzie. Właśnie rozmawiałem z Pastorem. Pastor jest człowiekiem poważnym i wszystkie swoje zobowiązania dotrzymuje. Powiedział, że skoro zobowiązał się dostarczyć Szymona na KIMB, to Szymon będzie dostarczony i nie mamy się tym przejmować.
    Też jestem za zamknięciem programu. A może warto zacząć obrady ciut wcześniej?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez bertrand236 ; 17-04-2011 o 14:21
    bertrand236

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 173
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 06:27
  2. Rozkład Jazdy PKP PKS Bus w bieszczadach i nie tylko , - cała Polska
    Przez digital w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 14:25
  3. IX KIMB- rozkład jazdy
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 20:35
  4. Rozkłady jazdy PKS i BUS
    Przez anik1000 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-05-2009, 17:44
  5. Ustrzyki Górne - rozkład jazdy
    Przez marrtar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-09-2005, 07:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •