Strona 1 z 11 1 2 3 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103

Wątek: X KIMB - rozkład jazdy

  1. #1
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie X KIMB - rozkład jazdy

    X Kongres Internautów Miłośników Bieszczadów 20-22 maja 2011r.

    Obrady Główne - sobota 21 maja, "Baza Ludzi z... Mgły" w Wetlinie, początek godz. 19.00.



    PROGRAM OBRAD GŁÓWNYCH:

    1. Wspólne zdjęcie wszystkich uczestników KIMB - godz. 19.00.

    2. Powitanie i słowo wstępne - prowadzenie: Stały Bywalec,

    3. Autoprezentacja uczestników KIMB,

    4. Rozdanie nagród powsimordowych i losowanie nagród wśród zwycięzców Mordolotka - prowadzenie: Marcowy,

    5. Punkt Niespodzianka - prowadzenie: Bertrand, Hero i Piskal,

    6. Akcja dla Marcina: operacja "Nakrętka" oraz licytacja upominków - prowadzenie: mAAtylda,
    - grafika Krzysztofa Wrutniaka,
    - wiersz WUKI,
    - kapliczka - fotografik: Pierogowy, oprawca: Don Enrico,
    - "prawie" oryginalna wałaska-rąbanica (rodzaj ciupagi) ufundowana przez Pastora,

    7. Dyskusja na temat organizacji kolejnych KIMB-ów - prowadzenie: Stały Bywalec / Piskal,

    8. Oko w oko z Maguryczem - prowadzenie: Szymon,

    9. Chwila z poezją piskalską - prowadzenie: Piskal,

    10. Minirecital pasikonicki - prowadzenie: pasikonik.

    11. Tańce, śpiewy, rozmowy - prowadzenie: każdy się sam prowadzi


    CATERING:

    Wzorem lat ubiegłych stosujemy pre-paidowy system płatności za żarełko - uczestnicy KIMB wykupują 3 talony na 3 dania, które realizują w dowolnym momencie wieczoru w dowolnej konfiguracji. W karcie mamy:

    Wersja mięsna
    - TALON 1: Żurek z jajkiem i kiełbasą
    - TALON 2 A: filet z kurczaka z frytkami i surówką LUB TALON 2 B: schabowy z frytkami i surówką

    Wersja wegetariańska
    - TALON 1 VEGE: porowa z grzankami
    - TALON 2 VEGE: frytki z surówkami
    - TALON 3 VEGE: Pierogi ruskie lub pierogi z kapustę i grzybami

    Ponadto na stołach będzie chleb, smalec i ogórki. Koszt wiktu wynosi 30 zł od osoby, płacimy w barze. Oczywiście obowiązku nie ma Uprzedziłem także właścicieli, że na stołach pojawi się nasz alkohol z upominków. Gospodarze nie mają nic przeciwko, o ile wchodzi w grę ilość świadcząca o zamiarze degustacji, a nie libacji. W każdym razie zaręczyłem, że przegięć nie będzie, bo wiem, że na Wasze wyczucie mogę liczyć



    SPOTKANIE PRZEDKIMBOWE


    Przypomina się także, że tradycyjne spotkanie kimbowo-wigilijne, czyli w przeddzień Obrad Głównych, odbędzie się w piątek 20 maja, początek o godz. 19.00 w "Bazie".


    AKCJA DLA MARCINA:


    Zachęcamy do udziału w akcji nakrętkowej prowadzonej przez Maatyldę, szczegóły tutaj! Fundacja opiekująca się Marcinem organizuje też akcje charytatywne, więc oprócz wpłat pieniężnych można również coś podarować - rzeźbę, obrazek, fotografię, pocztówkę, wiersz, piosenkę itp. - by wspomóc tę akcję.


    Przy okazji - to wszystko powyżej pisałem ja, Marcowy, Piskal mi pożyczył post
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 15-05-2011 o 12:28 Powód: aktualizacja programu

  2. #2
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie X KIMB-rozkład jazdy

    Ja chciałbym zrobić grupowe zdjęcie wszystkich uczestników tegorocznego KIMBu. W lokalu, albo przed nim. Ważne, żeby byli wszyscy, albo chociaż większość przybyłych. Czyli chyba najlepiej w sobotę, po rozpoczęciu i oficjalnej części, a przed obradami w podgrupach.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: X KIMB Jubileuszowy

    Hero, może przy okazji jubileuszowego KIMB-u ta sztuka się powiedzie. Jest ku temu wielka okazja, a wręcz konieczność. Jak do tej pory nie udało się zebrać wszystkich Kimbowiczów na danym zjeździe przed obiektywem, choć starań było wiele. Może to tylko wrodzona skromność i niechęć do upublicznienia swego wizerunku nie pozwalała na wykonanie tej jednej fotki ? Byłaby to wspaniała pamiątka. Myślę, że wykonanie wspólnego zdjęcia powinno być punktem programu X KIMB-u.
    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #4
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: X KIMB Jubileuszowy

    Ja proponuje zaprosić Szymona M. ze Stowarzyszenia Magurycz. Byłaby okazja poznać pracę Magurycza (a jest to ogromna, bardzo potrzebna praca). Wszyscy słyszeliśmy o Maguryczu,ja też, ale bardziej tak ogólnie,teoretycznie.
    Tak się złożyło że dopiero niedawno miałem okazję spotkać i poznać Szymona osobiście (w Zawadce Rym.) i wysłuchać Jego prelekcji, bardzo ciekawej (w dosyć swobodnej formie). Wtedy zrozumiałem że warto dokładniej poznać i ewentualnie pomóc!!!
    Szymon/Stowarzyszenie Magurycz jest jakby ostatnią instancją w temacie upamiętnien bo z "mowy" kamieni dużo się można dowiedzieć o przeszłości, jak napisał jeden z proroków "gdzie ludzie zamilkną, tam kamienie krzyczeć będą".
    Dzięki Szymonowi/Maguryczowi ten "krzyk", ten przekaz, jest lepiej i szerzej słyszany.
    W końcu kwietnia/początek maja Magurycz będzie pracował w Beniowej gm. Lutowiska. Możemy przynajmniej popatrzeć na ich pracę ale też i jakoś pomóc!
    Moją propozycję traktuję bardzo wstępnie, nic w tej sprawie nie uzgadniałem (żeby nie wchodzić w kompetencje Rady Rad....), gdyby coś to chętnie pomogę, np mogę pojechać do Nowyci, przywieźć Szymona itd!
    .................................. Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Duch_
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    193

    Domyślnie Odp: X KIMB Jubileuszowy

    Cytat Zamieszczone przez Polej Zobacz posta
    Hero, może przy okazji jubileuszowego KIMB-u ta sztuka się powiedzie. Jest ku temu wielka okazja, a wręcz konieczność. Jak do tej pory nie udało się zebrać wszystkich Kimbowiczów na danym zjeździe przed obiektywem, choć starań było wiele. Może to tylko wrodzona skromność i niechęć do upublicznienia swego wizerunku nie pozwalała na wykonanie tej jednej fotki ? Byłaby to wspaniała pamiątka. Myślę, że wykonanie wspólnego zdjęcia powinno być punktem programu X KIMB-u.
    Były takie fotki na Kimb-ie w Dołżycy :)
    Moje są góry, górki i góreczki:)

  6. #6
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: X KIMB Jubileuszowy

    Widzę, że powoli, sam z siebie zaczął ustalać się program KIMBu. Myślę, że nie będę długo zwlekał z powołaniem stosownego wątku. Pomysł z Maguryczem jest bardzo dobry, jeszcze może trzeba by pomyśleć o jakieś finansowej, choćby symbolicznej pomocy dla Magurycza.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: X KIMB Jubileuszowy

    Witaj Piskalu.Miło Cię widzeć.
    Pomysł Pastora świetny.Zaprośmy Szymona.

  8. #8
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: X KIMB Jubileuszowy

    Proponuję wernisaż satyrycznych rysunków Piskala !

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: X KIMB Jubileuszowy

    Ja ponawiam Apel MARCINA, myślę że KIMB jest dobrym czasem by jeszcze pozbierać i przywieźć co się udało zgromadzić.
    Proszę o powstrzymanie się od wszelkich niepotrzebnych komentarzy, Marcin jest bardzo wdzięczny za każdą nakrętkę - a akcja idzie prężnie!

    APEL O POMOC

    Zbieram plastikowe nakrętki!!!!!!!!

    Nazywam się Marcin Statuch, mam 25 lat. Mieszkam w Sandomierzu. 17 czerwca 2009 roku uległem ciężkiemu wypadkowi. Zostałem porażony prądem z trakcji kolejowej. Na skutek tego nieszczęśliwego zdarzenia amputowano mi obie nogi oraz dokonano przeszczepów poparzonej skóry na lewym ramieniu. Obecnie oczekuję na protezy kończyn, które umożliwią mi samodzielne funkcjonowanie i powrót do aktywności zawodowej. Rehabilitacja oraz zakup protez wymagają zebrania ogromnych nakładów finansowych.

    Pokrycie tych kosztów przerasta moje możliwości, dlatego aby uzyskać fundusze zbieram plastikowe nakrętki. Nawiązałem kontakt z firmą Eko-Poldek, zajmującą się przetwarzaniem tworzyw sztucznych. Przez znajomych, szkoły i przedszkola staram się dotrzeć do jak największej liczby osób. Za każdy kilogram nakrętek Eko- Poldek płaci 1zł. Zebrane pieniądze zostaną przesłane na konto fundacji „Poza Horyzonty” Jaśka Meli, której jestem podopiecznym. Głęboko wierzę, że dzięki pomocy ludzi dobrej woli uda mi się zebrać 15 ton nakrętek i otrzymam protezy.

    Za każdą zebraną ilość nakrętek będę bardzo wdzięczny!

    __________________________________________________ _________________

    Chcesz pomóc Marcinowi?

    Przygotowaliśmy specjalne pudełka na plastikowe nakrętki, które znajdują się w sklepach p. Ślusarzów i p. Pietruszki oraz w Szkole Podstawowej w Kleczanowie.

    Nakrętki, które nam są niepotrzebne, Marcinowi pomogą otrzymać protezy. Dlatego apelujemy o zbiórkę plastikowych nakrętek wszelkiego rodzaju.


    http://www.kleczanow.pl/index.php?op...kiej&Itemid=82
    Ostatnio edytowane przez mAAtylda ; 08-03-2011 o 12:24 Powód: literówka
    mAAtylda

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: X KIMB Jubileuszowy

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Widzę, że powoli, sam z siebie zaczął ustalać się program KIMBu. Myślę, że nie będę długo zwlekał z powołaniem stosownego wątku. Pomysł z Maguryczem jest bardzo dobry, jeszcze może trzeba by pomyśleć o jakieś finansowej, choćby symbolicznej pomocy dla Magurycza.
    ...też sądzę , że zaproszenie Szymona to świetny pomysł.. ten , kto Go do tych czas nie poznał, ulegnie Jego urokowi. Zapewniam was, że to świetny kompan i warto go posłuchać !
    Wsparcie finansowe jak najbardziej- tym bardziej , iż Magurycz ma w tym roku parę miejsc w Bieszczadach do uporządkowania, chociaż by np. Kapliczkę na Skale , w Rajskim. /...pisałem o tym przedsięwzięciu w osobnym wątku.../

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 173
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 07:27
  2. Rozkład Jazdy PKP PKS Bus w bieszczadach i nie tylko , - cała Polska
    Przez digital w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 15:25
  3. IX KIMB- rozkład jazdy
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 21:35
  4. Rozkłady jazdy PKS i BUS
    Przez anik1000 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-05-2009, 18:44
  5. Ustrzyki Górne - rozkład jazdy
    Przez marrtar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-09-2005, 08:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •