Cytat Zamieszczone przez Kelly Zobacz posta
...utknięcie turystów na drodze do Morskiego Oka...
I to jest dobry przykład, jak nawet bezbłędnie cytując media można łatwo wprowadzić dyskutantów w błąd?
Fakt: ci turyści utknęli "na drodze do Morskiego Oka". To bez cienia wątpliwości była osławiona droga Oswalda Balzera, a wezwanie nastąpiło dokładnie z Polany Włosienica!
Natomiast nie utknęli oni tam idąc do Morskiego Oka, co sugeruje cytowana wyżej fraza zdania. Wręcz przeciwnie. Oni się w morskoocznej restauracji zasiedzieli tak długo, że zapadł zmierzch, a oni bez latarek dali radę zejść oblodzoną drogą jedynie na Polanę Włosienicę, czyli circa... kawalątek.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez uszatek_mis Zobacz posta
Nie wyciągajmy tylko pochopnych wniosków z niepełnych danych.
A że z przyczyn zasadniczych dane są bardzo ograniczone... wręcz lakoniczne, to wyciągane na ich podstawie wnioski są warte tyle co... zeszłoroczny śnieg.