Strona 27 z 52 PierwszyPierwszy ... 17 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 37 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 518

Wątek: Kolejna akcja GOPR

  1. #261
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    674

    Domyślnie Odp: Kolejna akcja GOPR

    Kolejny raz ludzka niefrasobliwość plus zima :http://esanok.pl/2013/bieszczady-19-...-komanczy.html

  2. #262
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Kolejna akcja GOPR

    Brawa dla tej pani co zawiadomiła policję.
    "okazało się, że odnaleziony, to 19-letni mieszkaniec Szczecina. Młody człowiek jest niepełnosprawny i ze względu na stan zdrowia wymaga stałej opieki. Jak ustalili funkcjonariusze 19-latek przebywał w Komańczy na turnusie dla osób upośledzonych."

  3. #263
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Kolejna akcja GOPR

    Cytat Zamieszczone przez Zygmunt Skibicki Zobacz posta
    Źle kojarzysz, ale znamienne, że zaczynasz od... ad personam
    Nigdzie nie opisywałem wyprawy skiturowej, ale byłbym wdzięczny za podanie linku do czyjegoś opisu takiej wyprawy z moim udziałem.

    To apropo's mniej marudnej relacji na forum...?
    Ojej, Przeprosiłem prywatnie przepraszam i tu. sorry!! Przypisałem Ci relację innej osoby przeczytaną dawno temu.
    Przede wszystkim relacja którą błędnie Ci przypisałem nie była marudna, wręcz przeciwnie, szczególnie zapamiętałem fajne zdjęcia.
    Upierdliwe były komentarze do jednego z aspektów opisanego wyjazdu.
    Jeszcze raz przepraszam i jeszcze raz pozdrawiam Tadek.

  4. #264

    Domyślnie Odp: Kolejna akcja GOPR

    OK!
    Nie ma sprawy.

  5. #265

  6. #266

    Domyślnie Odp: Kolejna akcja GOPR

    Takie "głosy za opłatami za akcje" były już za czasów Mariusza Zaruskiego - patrz pierwszy rachunek wystawiony przez Niego za akcję górską. Nie zapłacony zresztą...
    Kwestia: czy opłaty za akcje, czy komercyjne ubezpieczenia górskie, czy nadal tak jak jest, czyli nijak, to dość skomplikowana sprawa od strony prawa, a nawet samej naszej konstytucji.
    Moim zdaniem obecny stan prawny plus opłaty za "akcje z winy uczestników" według uznaniowego orzecznictwa ratowników, to bodaj najgorszy z możliwych pomysłów. Zresztą, niemożliwy do wprowadzenia.
    Po każdym bardziej "medialnym" wypadku górskim ta populistyczna "karuzelka" wykonuje kilka obrotów i... staje na dłużej. Bym się tym nie przejmował...
    Ostatnio edytowane przez Zygmunt Skibicki ; 13-02-2013 o 12:21

  7. #267
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Kolejna akcja GOPR

    Jestem jednak za wprowadzeniem ubezpieczeń.Co prawda Van der Coughen jest przeciwny bo chce wprowadzenia przepisu o 100%wkładzie państwa w koszt akcji ale temu jestem akurat przeciwny.

  8. #268

    Domyślnie Odp: Kolejna akcja GOPR

    Naczelnicy GOPR-ów i TOPR-u będą przeciwni wprowadzeniu ubezpieczeń komercyjnych, bo to by musiało się skończyć ich pełną podległością MSWiA tak jak inne służby ratunkowe: Straż oraz WOPR, a to znacznie obniżało by ich obecne rangi w hierarchii administracji państwowej.
    Proste?
    Wcale im nie chodzi o to, co w kółko głoszą, że ktoś może nie dzwonić po pomoc, gdy jej potrzebuje, a nie ma wykupionej polisy...
    Totalna hipokryzja i mydlenie oczu!

  9. #269
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    674

    Domyślnie Odp: Kolejna akcja GOPR


  10. #270
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Kolejna akcja GOPR

    A dziś co to się działo bo słyszałem że lecą jakoś od Bieszczadów na Krosno (?) - nie widziałem do w lesie siedziałem :(

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. 15 luty (akcja H-T)
    Przez don Enrico w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 02-03-2021, 09:26
  2. Kolejna tragedia
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 25-03-2015, 08:11
  3. Gopr
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 20-09-2011, 15:48
  4. Akcja GOPR w Bieszczadach
    Przez Basia Z. w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 23-06-2009, 14:02
  5. Ekwipunek GOPR
    Przez Misieg w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-04-2009, 13:56

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •