Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: KIMB-licytacja

  1. #1
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie KIMB-licytacja

    Na najbliższym KIMBie, a dokładnie 21 maja w Bazie Ludzi z...Mgły w Wetlinie przeprowadzona zostanie licytacja na rzecz Marcina Statucha, który uległ ciężkiemu wypadkowi . Zostałem poproszony o założenie oddzielnego wątku, i w kilku najbliższych postach przedstawię przedmioty, które zostaną zlicytowane na KIMBie. Z przyczyn technicznych nie będziemy przeprowadzać licytacji na forum, ale jeśli ktoś jest szczególnie zainteresowany kupnem któregoś z "fantów", a nie będzie mógł przyjechać wtedy do Wetliny, proszę o wiadomość na PW i w czasie licytacji posłużymy się wynalazkiem ob. Bella i w ten sposób również będzie mógł wziąć udział w licytacji.

    Wraz z mAAtyldą, którą desygnuję na Muzę i Dyrektorkę niniejszej licytacji czekamy na kolejne "fanty" i przypominamy też o akcji nakrętkowej, która służy temu samemu celowi (szczegóły: wątek X KIMB-rozkład jazdy)
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB-licytacja

    Na początek grafika Krzyśka W, ode mnie.


    Na akcję mAAtyldy będę miał grafikę, której zdjęcie jest poniżej. Postanowiłem ją zamieścić, żebyście mięli czas się jej przyjrzeć i zastanowić się nad kupnem, cel jest szczytny. Zdjęcie niestety nie oddaje piękna pracy. Będzie ona oprawiona, z certyfikatem,wymiary bez obramowania 19,7 *26,2, autor Krzysztof Wrutniak (www.wrutniak.pl). Zgodę autora uzyskałem. Krzysiu prawdopodobnie będzie robił zdjęcia na chrzcie mojego maleństwa, zajrzyjcie na stronę chociażby dla samej przyjemności oglądanie jego zdjęć, a zobaczycie tam też przyszłego ojca chrzestnego mojego syna
    .
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 12-04-2011 o 16:35

  3. #3
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB-licytacja

    Dzięki uprzejmości naszej kochanej WUKI na licytację marcinową otrzymaliśmy wiersz, który, specjalnie oprawiony i opracowany graficznie, oczywiście a autografem autorki, będzie można nabyć na KIMBie za ciężkie pieniądze! Dodam, że wiersz wyjątkowej urody, o co u WUKI nietrudno.Poniżej projekt, który w niczym nie oddaje piękna pracy, zwłaszcza, że mój skaner z wrodzoną sobie złośliwością obciął go. Ale od czego wyobraźnia!
    Format A-4, druk na czerpanym papierze, lakowa pieczęć. No i sam wiersz przepiękny!
    skanowanie0015.jpg
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 12-04-2011 o 16:35

  4. #4
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB-licytacja

    Od Pierogowego przepiękne zdjęcie

    hallo,

    słowo się rzekło ...

    więc ,to ta fotografia co na podglądzie...:

    -odbitka 30-40 cm ;

    -wykonana pod powiększalnikiem- na papierze barwnikowym-w celu poprawienia aksamitu czerni i głębi w bielach, dodatkowo wykąpana w kąpieli z żelazicyjankiem potasu i stąd lekko brązowy odcień;
    -białe passe-partu 50-70 cm , 3mm tektura powlekana ;
    -i sprawa najważniejsza (!) -to wszystko oprawione w prawdziwą ramkę z prawdziwego drewna, oraz pokryte prawdziwym szkłem , a to wszystko za przyczyną następnego człowieka dobrej woli -FORUMOWICZA ROKU 2011-Don Enrico-za sprawą firmy MARfot (mam nadzieję,że admin wybaczy tę chwilę słabości... ) , która oprawia nie tylko fotografie - najlepiej w tej części globu...;
    -aha- możliwa dedykacja dla szczęśliwego posiadacza;

    Razem możemy więcej


    Ps. To ja piszę- Piskal.Tu mi coś nie wyszło, ale zdjęcia można powiększyć klikając tutaj. i znajdując post 57.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 12-04-2011 o 16:35

  5. #5
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB-licytacja

    Od Pastora oryginalna wałaska- rąbanica

    PPozwoliłem sobie przeznaczyć na licytację "prawie" oryginalną wałaskę-rąbanice (rodzaj ciupagi z nieco krótszym ostrzem).
    Pracę odtworzeniowe wykonali znani artysci:
    1) artysta kowal z Podstolic, Sebastian N.
    2) artysta stolarz z Nowego Rybia Krzysztof B.
    3) artysta rzeźbiarz z Pasierbca Stanisław Górka z przydomkiem Magnaciarz (zawinszował sobie za to trochę reklamy, o wódce nie wspomnę).
    Zapraszam do licytacji!
    W razie gdyby nie było chętnych, cenę wywoławczą - 150 zł - zobowiązuje się wpłacić osobiście, na ręce mAAtyldy jako koordynatorki tej pięknej akcji.
    W/w rąbanica jest solidnie okuta, siekierzysko ma rzeźbione, ostrze również, jest zdobiona srebrnymi monetami z czasów panowania Najjaśniejszego Pana, Cesarza Austrii, Apostolskiego króla Węgier, Czech etc. etc. Franza Josefa.
    Ma również zastosowania praktyczne, można nia narąbać drzewa na Dydiowej czy w okolicach Karolowa a nawet ...................... Ma znak jednego z braci Matejów, ostatnich zbójników.
    Zdjęcia umieszczę nieco później.
    .............................................. Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną


    PS. Więcej zdjęć tutaj ( post 71)
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 12-04-2011 o 16:36

  6. #6
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB-licytacja

    Dodam, że "fanty", które nie znajdą nabywcy zostaną przekazane fundacji, która opiekuje się Marcinem i zostaną wystawione na licytacji przy innej okazji. Już bez naszego udziału.

  7. #7
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: KIMB-licytacja

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Od Pierogowego przepiękne zdjęcie

    hallo,

    słowo się rzekło ...

    więc ,to ta fotografia co na podglądzie...:

    -odbitka 30-40 cm ;

    -wykonana pod powiększalnikiem- na papierze barwnikowym-w celu poprawienia aksamitu czerni i głębi w bielach, dodatkowo wykąpana w kąpieli z żelazicyjankiem potasu i stąd lekko brązowy odcień;
    -białe passe-partu 50-70 cm , 3mm tektura powlekana ;
    -i sprawa najważniejsza (!) -to wszystko oprawione w prawdziwą ramkę z prawdziwego drewna, oraz pokryte prawdziwym szkłem , a to wszystko za przyczyną następnego człowieka dobrej woli -FORUMOWICZA ROKU 2011-Don Enrico-za sprawą firmy MARfot (mam nadzieję,że admin wybaczy tę chwilę słabości... ) , która oprawia nie tylko fotografie - najlepiej w tej części globu...;
    -aha- możliwa dedykacja dla szczęśliwego posiadacza;

    Razem możemy więcej


    Ps. To ja piszę- Piskal.Tu mi coś nie wyszło, ale zdjęcia można powiększyć klikając tutaj. i znajdując post 57.
    Żeby się nie przebijać przez ileś stron: tu post oryginalny nr 57
    Ostatnio edytowane przez kobieta_bieszczadzka ; 12-04-2011 o 20:06 Powód: błąd w linkowaniu
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  8. #8
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: KIMB-licytacja

    @dzięki Bazylu,
    tak to bywa , jak ktoś się wPISKALI ...
    powtórzę jeszcze raz a " odpowiednie siły" zrobią z tym pewnie porządek;
    dorzucam fotografię ze szczegółami , juz po oprawie

    aha,- fotografia sygnowana jako 4 kopia z 16, jakie się wykona

    hallo,

    słowo się rzekło ...

    więc ,to ta fotografia co na podglądzie...:

    -odbitka 30-40 cm ;

    -wykonana pod powiększalnikiem- na papierze barwnikowym-w celu poprawienia aksamitu czerni i głębi w bielach, dodatkowo wykąpana w kąpieli z żelazicyjankiem potasu i stąd lekko brązowy odcień;
    -białe passe-partu 50-70 cm , 3mm tektura powlekana ;
    -i sprawa najważniejsza (!) -to wszystko oprawione w prawdziwą ramkę z prawdziwego drewna, oraz pokryte prawdziwym szkłem , a to wszystko za przyczyną następnego człowieka dobrej woli -FORUMOWICZA ROKU 2011-Don Enrico-za sprawą firmy MARfot (mam nadzieję,że admin wybaczy tę chwilę słabości... ) , która oprawia nie tylko fotografie - najlepiej w tej części globu...;
    -aha- możliwa dedykacja dla szczęśliwego posiadacza;

    Razem możemy więcej


    MAM PIERWSZEGO CHĘTNEGO ,
    POZWOLĘ SOBIE WYLICYTOWAĆ NA WŁASNYM PROFILU,GDYŻ KOLEKCJONER JEST Z POZA FORUM

    mianowicie 11010 gr . ( -10 to pewnie z okazji 10 KIMB-u) !
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: KIMB-licytacja

    Jak poszczególne dzieła zostaną dostarczone na KIMB?
    mAAtylda

  10. #10
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: KIMB-licytacja

    hallo,

    DZIEŁO przydźwigam na plecach,
    własnoplecach;
    w piątek

    pozdrawiam
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB Jubileuszowy
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 12:43
  2. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 22:38
  3. KIMB 2
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 17:40
  4. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 17:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •