Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Ślub królewski z "niespodzianką"!

  1. #11
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Ślub królewski z "niespodzianką"!

    Cytat Zamieszczone przez wtak Zobacz posta
    Łoj, też oglądałem
    Chłop się w siodle urodził ?
    Zaczął w wieku 6 lat. W Krywem. Witek Smoleński posadził go na hucuła i ... dojechał do Londynu.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
    Długi

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar wtak
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    nie tak daleko Gór
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Ślub królewski z "niespodzianką"!

    Faktycznie trudno sobie wymarzyć taką karierę.
    Teraz pewnie nie tęskni za Bieszczadami ?
    pozdrówka :-)

  3. #13
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Ślub królewski z "niespodzianką"!

    No super mu poszło w życiu!;-))
    Musicie być dumni z syna
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #14
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Ślub królewski z "niespodzianką"!

    Cytat Zamieszczone przez wtak Zobacz posta
    Faktycznie trudno sobie wymarzyć taką karierę.
    Teraz pewnie nie tęskni za Bieszczadami ?
    co roku jest w wakacje w Bieszczadach
    z tego się nie wyrasta

  5. #15
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Ślub królewski z "niespodzianką"!

    fajnie ze chlopakowi sie udalo polaczyc prace zawodowa z pasja! zazdroszcze ludziom ktorym sie to udalo!
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Ślub królewski z "niespodzianką"!

    @Długi - gratulacje dla Was i dla Syna !
    To jest naprawdę coś !

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    fajnie ze chlopakowi sie udalo polaczyc prace zawodowa z pasja! zazdroszcze ludziom ktorym sie to udalo!
    @Buba - to wcale nie jest takim wyjątkiem, w moim zawodzie informatyka - tak ma zdecydowana większość.
    W końcu swoją drogę życiową - studia, pracę wybieramy sami, więc dlaczego nie wybrać takiej jaka sprawia przyjemność ?

    B.

  7. #17
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Ślub królewski z "niespodzianką"!

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    W końcu swoją drogę życiową - studia, pracę wybieramy sami, więc dlaczego nie wybrać takiej jaka sprawia przyjemność ?

    B.
    To chyba bym musiala zostac tirowcem zeby miec prace zwiazana z ciaglym przemieszczaniem sie

    Choc kiedys spotkalam na ukrainie babke ktora opowiadala jak pracowala w latach 90 tych aptece obwoznej- busik z lekarzem, pielegniarka i torba lekow docierajacy w zapadle wsie.. a nieraz w czasie roztopow grzeznacy w tych wsiach na kilka dni.. Nie bialy wylizany fartuch a czesto ublocone gumiaki byly pracowniczym uniformem i pomaganie ludziom gdzies na dalekiej zabitej dechami prowincji... mnie to by sie taka praca marzyla... ale nie bardzo przystaje to do rzeczywistosci.. a znalezienie takowej ma pewnie podobne prawdopodobienstwo jak wygranie w totka
    Ostatnio edytowane przez buba ; 02-05-2011 o 21:06
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  8. #18
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Ślub królewski z "niespodzianką"!

    Nie będę Was zanudzać opowiadaniem jaką drogę przeszedł Michał od hucułów Witka Smoleńskiego do Pałacu. Jak ktoś będzie zainteresowany, opowiem na KIMBie. Dla nas ślub Księcia zaczął się gdzieś w lutym. Michał przekazał nam wiadomość, że będzie miał dla nas zaproszenie na wewnętrzne party, dla pracowników Royal Mews i zaproszonych gości. Chwilę potem miałem duży problem z rezerwacją miejsca w hotelu, za przyzwoitą cenę. Wszystko się udało, co mogliście widzieć w tv. Wiedzieliśmy, że na trasie niewiele zobaczymy, więc poszliśmy do hyde parku, gdzie były ustawione wielkie telebimy. W hyde parku tłumy. Ok 100 000 ludzi. A obok w alejkach wiosna o jakiej my możemy jeszcze marzyć. Może za 2 - 3 tygodnie. Po atrakcjach, stresie czy wszystko się uda, kilka godzin spędziliśmy wśród kwiatów odpoczywając przed wieczornym spotkaniem z Michałem.
    Przed bramą Royal Mews zwiększona obsada policji. W głębi dziedzińca zobaczyłem Michała, machnąłem ręką, żeby mnie zobaczył i podszedłem do bramy. Policjant natychmiast otworzył bramę i przepuścił mnie stojąc na baczność. Przywitałem się z synem, a z tyłu za mną śmiech. Okazało się, że policjant pomylił mnie z Księciem Michałem, który też nosi brodę, i dlatego mnie wpuścił z honorami. Party miało charakter bardzo nieoficjalny. Sami swoi wśród swoich. I choć między gośćmi było dwóch lordów, atmosfera była swobodna, wesoła, prawie rodzinna. Obok na dziedzińcu siedem czarnych kotów (do dyspozycji rodziny Panny Młodej).
    Trochę denerwujący był warkot śmigłowca wiszącego nieruchomo nad pałacem. Syn objaśnił, że tak jest od 5 dni i jeszcze przez 3 będzie tak wisiał. To obserwator policyjny.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  9. #19
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Ślub królewski z "niespodzianką"!

    W uznaniu za wzorową pracę związaną z przejazdem Królowej oraz Młodej Pary zespól Royal Mews dostał pochwałę oraz 10 dni dodatkowego płatnego urlopu, co zostało podane do wiadomości przez Koniuszego Koronnego (był obecny na imprezce). Przez cały czas trwania zabawy otwarte były "garaże" z karetą "kryształową", którą jechała Królowa oraz "australijską", przeznaczoną na tę uroczystość Karolowi.
    Jeszcze podpisywanie życzeń dla Nowożeńców od pracowników i gości.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  10. #20
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Ślub królewski z "niespodzianką"!

    Następny dzień zaczęliśmy od zwiedzania miejsca pracy Michała wzbudzając zazdrość wycieczek, gdy syn wprowadzał nas tam, gdzie wstępu wzbraniał stosowny napis i strażnik. Zaczęło się od czułego powitania z jednym z podopiecznych. Kacperek nie pozwala nikomu na czułości. Wszyscy pracownicy raczej stronią od bezpośredniego kontaktu z tym koniem. Tylko Michał się z nim dogaduje. Karety już wcześniej oglądaliśmy, więc "garaże" pominęliśmy. Za to na dłużej zatrzymaliśmy się nad ekspozycją karet i powozów dziecięcych. Zaprzęgano w nie kucyki oraz .... kozę. Dla najmniejszych. Oczywiście to już historia. Ale kareta koronacyjna wraz z uprzężą jest ciągle konserwowana i gotowa do użycia.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. "wulkan" zamiast kuchenki lub palnika
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-09-2015, 21:23
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 09:00
  3. [Wetlina] Baza namiotowa w Wetlinie "za torami" - czy działa?
    Przez Czeczotka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-07-2009, 15:53
  4. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 03:43
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 10:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •