Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

  1. #11
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Kolego, chcesz podyskutować, nawet ostro - to fajnie, serdecznie zapraszamy. Ale jazdy osobiste sobie odpuść, bo na tym forum zgody na to nie ma. Karne 2 pkt. od Hero potraktuj jako życzliwe napomnienie.

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    "Pieprzenie kotka za pomocą ..." Człowieku o czym tu piszesz ? Autobusy i busy powyżej 9 osób maja oddzielne pasy przejścia , a samochody osobowe oddzielne.Tyle tam razy jechałem i nie widziałem takich numerów , a zwłaszcza żeby Ukraińskie auta od strony Polskiej przepychały się poza kolejką.Teraz już tam kolejek nie ma,a traj zarejestrowałeś się tu na forum tylko po to żeby takie bzdury pisać?

    ps. jak dzwonie i mam racje to nie muszę ukrywać swojego numeru tel., a jak ukrywasz to znaczy podpi...sz i wcale nie masz uczciwych zamiarów, bo dlaczego ukrywać ?
    Admin trochę przyciął moją poprzednią wypowiedź (chociaż nie uważam żeby była zbyt ostra..:) pozwalam sobie w takim razie na powtórne zamieszczenie posta w formie "light"

    1. Piszę o swoich doświadczeniach - Ty nie widziałeś, ja widziałem ... będziesz mnie bił ? :)
    2. busy które przewożą towar stoją w tej samej kolejce co samochody osobowe - jeżeli jest inaczej proszę forumowiczy o korektę.
    3. Pytanie do wszystkich (po za joorg..) - czy jadąc na Ukrainę przez Krościenko nie widzieliście aut ukraińskich / polskich które wpychają się do kolejki ?
    4. Nie ma kolejek na przejściu ? :))) no comments ....
    5. Pozwolisz że powody mojego pobytu na tym forum zachowam dla siebie
    6. ze zdjęcia zerkasz jak traper, inteligent z plecaczkiem a używasz w swoich wypowiedziach agresywnej retoryki - po co ? więcej luzu i tolerancji dla opinii innych - złość piękności szkodzi :) (treść pkt 6 zbliżona do powyższej została ocenzurowana przez admina ..ok. nie mam pretensji You are tehe boss in this place :)
    7. ad. ukrywanie nr tel - ręce opadają ale do tego też się odniosę ... w kilku postach wyżej kolega opisał przypadek spalonego samochodu - nigdy nie wiadomo co stanie z danymi w posiadaniu kogokolwiek również SG - ostrożności nigdy za wiele. Ale swoją drogą lubię takich "rycerzy na białym koniu" jak "joorg" - zawsze gotowi do szczytnych deklaracji - z wykonaniem bywa jak wiemy różnie ...

    pozdrawiam forumowiczy :)
    Ostatnio edytowane przez traj ; 01-05-2011 o 21:41 Powód: błont

  3. #13
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    pozdrawiam forumowiczy :)
    Ostatnio edytowane przez traj : Dzisiaj - 20:41 Powód: błont


    O matko jedyna!!!
    To taki żarcik ma być?jak tak to TRAGICZNY!!!



    PS-chcesz kablować to kabluj. Nie sądzę, żeby ktokolwiek jeszcze poza Tobą zadzwonił. Część się będzie bała odwetu, a część jak ja-nie kabluje. No ale witaj na forum!Trochę wszedłeś na zasadzie wleźć i napluć na podłogę na dzień dobry, ale może się poprawisz;-)
    Ostatnio edytowane przez Krysia ; 01-05-2011 o 21:47
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    brawo za spostrzegawczość :) lubię takie słowne łamańce - to fakt autentyczny co do poziomu ...cóż .. każdemu nie dogodzi :) pozdrowienia
    Ostatnio edytowane przez traj ; 01-05-2011 o 21:50 Powód: jw

  5. #15
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    PS-chcesz kablować to kabluj. Nie sądzę, żeby ktokolwiek jeszcze poza Tobą zadzwonił.ale może się poprawisz;-)
    Ja jestem mało gadatliwy, w szczególności w wątkach kontrowersyjnych. Myślę jednak, że brak reakcji na zło (jeśli w jakiś sensowny sposób możemy zareagować), nie jest najlepszym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy sprawa dotyczy kradzieży drutu, pobicia motorniczego, czy zachowania w ruchu drogowym.

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    pozdrawiam forumowiczy :)
    Ostatnio edytowane przez traj : Dzisiaj - 20:41 Powód: błont

    PS-chcesz kablować to kabluj. Nie sądzę, żeby ktokolwiek jeszcze poza Tobą zadzwonił. Część się będzie bała odwetu, a część jak ja-nie kabluje. No ale witaj na forum!Trochę wszedłeś na zasadzie wleźć i napluć na podłogę na dzień dobry, ale może się poprawisz;-)
    Ok. no to może znowu wyliczanka - tak będzie czytelnie

    1. Wyobraź sobie że stoisz w sklepie w kolejce po chleb i co chwilę ktoś wpycha się do przodu a Ty nadal stoisz w miejscu ... rozumiem że Twoim zdaniem wszystko jest ok. nie buntujesz się spokojnie czekasz i wszystko gra. Trudno - wrócisz do domu bez chleba ale za to z podniesioną głową "ja nie kabluję"
    2. Rozumiem, że ludzie że boją się otwarcie zaprotestować na granicy, każdy chce żyć i zdrowy wrócić do domu (ja też) ale trzeba powiedzieć stop chamstwu knajactwu i bezczelności.
    3. Nikt nikogo nie zmusza do wykonywania takich telefonów do SG. Ale Ci którzy to robią wykazują się obywatelską postawą - to to samo co zadzwonić po policję kiedy ktoś jest bity albo widzimy okradany samochód. Ci którzy nazywają taką reakcję "kablowaniem" usprawiedliwiają swój strach nic więcej.
    4. Nikogo nie obrażam i nie pluje pod nogi - głośno mówię o problemach o których inni szeptają po kątach

    Ktoś Wielki powiedział " nie lękajcie się "

    pozdrowienia
    Ostatnio edytowane przez traj ; 01-05-2011 o 22:16 Powód: błont 2

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    dzięki :) 10/10

  8. #18
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Wiele razy mi się w kolejce wpychali i Polacy i Ukraińcy do przejścia i co z tego?
    Stało mi się coś z tego powodu???
    To takie wielkie złooooo, że im się spieszy, bo chcą więcej zarobić?
    Nie zarabiają na wycieczkę na Karaiby, a na chleb!!!
    Więc ja na pewno kablować nie będę;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Wiele razy mi się w kolejce wpychali i Polacy i Ukraińcy do przejścia i co z tego?
    Stało mi się coś z tego powodu???
    To takie wielkie złooooo, że im się spieszy, bo chcą więcej zarobić?
    Nie zarabiają na wycieczkę na Karaiby, a na chleb!!!
    Więc ja na pewno kablować nie będę;-)
    cóż :) pisząc posta zdawałem sobie sprawę że świata nie zbawię i nie wszyscy chwycą za słuchawki :)
    ale jak mówi rosyjskie przysłowie " całej wódki nie wypijesz, wszystkich kobiet miał nie będziesz - ale trzeba się starać"
    jeżeli chociaż kilka osób odważy się zachować jak trzeba na granicy to już będzie sukces

    ps: rozumiem że w przeciwieństwie do tych "wpychających się do kolejki" jeździsz do Krościenka w celach turystycznych dla relaksu i zabicia czasu - im dłużej trwa wycieczka, tym milsze wrażenia
    Ostatnio edytowane przez traj ; 01-05-2011 o 22:33 Powód: błont 3

  10. #20
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez traj Zobacz posta
    ps: rozumiem że w przeciwieństwie do tych "wpychających się do kolejki" jeździsz do Krościenka w celach turystycznych dla relaksu i zabicia czasu - im dłużej trwa wycieczka, tym milsze wrażenia
    Nie jadę do Krościenka na wycieczkę-po co miałabym tam jechać?Cerkiew już widziałam, a coś więcej ciekawego tam jest?
    Jesteś na forum bieszczadzkim.
    To jak myślisz co robią w większości użytkownicy tego forum?;-)
    Ostatnio edytowane przez Krysia ; 01-05-2011 o 22:42
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Przejście graniczne Krościenko
    Przez Arni w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 10:23
  2. Przez karpackie przelecze, czyli z Czerniowiec do Worochty przez Hryniawe ;)
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-10-2012, 16:30
  3. Rowerem przez granicę w Krościenku [wydzielony]
    Przez Miejscowy w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-05-2012, 09:19
  4. Krościenko - Smolnica
    Przez J&K w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2007, 11:53
  5. Przez Bieszczady na Ukrainę?
    Przez bogulicho w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-10-2006, 12:32

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •