Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    21

    Domyślnie Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Drodzy Państwo !

    Jeżeli jeździcie na Ukrainę prze przejście w Krościenku i stoicie w długich kolejkach !!


    Nie pozwólmy by po Polskiej stronie co chwilę na początek kolejki wpychały się ukraińskie (ale również i polskie) auta !!

    W każdej tego typu sytuacji dzwońcie do Straży Granicznej tel. 13 465 83 02 - proście o rozmowę z kierownikiem zmiany i proście o interwencję ! bez obawy takie interwencje są anonimowe i skuteczne - mam doświadczenia :)
    Nie dajmy się zastraszyć ! niecha panuje porządek przynajmniej po naszej stronie.

  2. #2
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Hę???
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Hę???
    w czym mogę Ci pomóc droga Krysiu ?

  4. #4
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    @traj przeciez to nie kosmici?! Na początek kolejki USTAWIAJĄ ich właśnie SG :)
    Dzwonic pewnie i mozna ale cos mi sie zdaje ze niewiele to da.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    @traj przeciez to nie kosmici?! Na początek kolejki USTAWIAJĄ ich właśnie SG :)
    Dzwonic pewnie i mozna ale cos mi sie zdaje ze niewiele to da.
    nie jeżdzę często na tamtą stronę i powiem szczerze też myślałem tak jak Ty ...:) ale kiedy kilka tyg. temu stojąc w 3 godzinnej kolejce minęło mnie 7 ukraińskich busów coś we mnie pękło :) .. zadzwoniłem na Strażnicę i podałem kierownikowi zmiany namiar jaki samochód i w którym miejscu wbił się w kolejkę.
    Nie minęło 5 minut jak podjechał do delikwenta wóz Straży Granicznej, sprawdził mu papiery i wyeksmitował na koniec kolejki :)

    ludziska prawie brawo bili, a Ukrainiec miał tak wielkie i zdziwione oczy że o mało mu z orbit nie wyszły :) - naprawdę warto dzwonić . Z tego miejsca wyrazy szacunku dla Straźników - to była pełna profeska !.
    Problem dotyczy głownie aut ukraińskich ale tonie znaczy że polska swołocz też nie ryje się "na chama" ... tryb postępowania jw. !
    Jak takie telefony wykona kilka osób kilka razy to te "mijanki" się skończą - kropla draży skałę ! :)
    pozdrowienia
    Ostatnio edytowane przez traj ; 01-05-2011 o 19:44 Powód: czeski błąd :0

  6. #6
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Pol zartem: znam przypadek samochodu, ktory w niewyjasnionych okolicznosciach sam sie podpalil.
    Potem wszyscy mowili ze jedna "mrowka bez ukladow" chciala ustawiac kolejke donosami i dlatego doszlo do samozaplonu.

    Z Twojej wypowiedzi wynika ze moze i idzie ku lepszemu ale watpie :(
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Pol zartem: znam przypadek samochodu, ktory w niewyjasnionych okolicznosciach sam sie podpalil.
    Potem wszyscy mowili ze jedna "mrowka bez ukladow" chciala ustawiac kolejke donosami i dlatego doszlo do samozaplonu.

    Z Twojej wypowiedzi wynika ze może i idzie ku lepszemu ale watpie :(
    wg mnie wystarczy wykonać telefonik oczywiście dyskretnie - bez fajerwerków (nikt nikomu nie każe wychodzić z samochodu i dzwonić przy świadkach) cichutko, dyskretnie, bez chwalenia się dookoła a SG musi zrobić swoje.
    mam nadzieję że mój głos przyczyni się do tego że jaki taki porządek zapanuje w Krościenku :)

    Admin - przełam się i spróbuj a potem napisz o efektach działania :)

    Aaa - pomocne przy zachowaniu anonimowości zgłoszenia jest zmiana Ustawienia połączeń telefonu na "nie wyświetlaj mojego ID" - i wtedy dzwonimy na strażnicę z numeru zastrzeżonego (przynajmniej moja sieć udostępnia taką opcję) :)
    Ostatnio edytowane przez traj ; 01-05-2011 o 20:32 Powód: hmm :)

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez traj Zobacz posta
    wg mnie wystarczy wykonać telefonik oczywiście dyskretnie - bez fajerwerków (nikt nikomu nie każe wychodzić z samochodu i dzwonić przy świadkach) cichutko, dyskretnie, bez chwalenia się dookoła ...Aaa - pomocne przy zachowaniu anonimowości zgłoszenia jest zmiana Ustawienia połączeń telefonu na "nie wyświetlaj mojego ID" -[B][U] i wtedy....
    "Pieprzenie kotka za pomocą ..." Człowieku o czym tu piszesz ? Autobusy i busy powyżej 9 osób maja oddzielne pasy przejścia , a samochody osobowe oddzielne.Tyle tam razy jechałem i nie widziałem takich numerów , a zwłaszcza żeby Ukraińskie auta od strony Polskiej przepychały się poza kolejką.Teraz już tam kolejek nie ma,a traj zarejestrowałeś się tu na forum tylko po to żeby takie bzdury pisać?

    ps. jak dzwonie i mam racje to nie muszę ukrywać swojego numeru tel., a jak ukrywasz to znaczy podpi...sz i wcale nie masz uczciwych zamiarów, bo dlaczego ukrywać ?
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 01-05-2011 o 20:47
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #9
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    ps. jak dzwonie i mam racje to nie muszę ukrywać swojego numeru tel., a jak ukrywasz to znaczy podpi...sz i wcale nie masz uczciwych zamiarów, bo dlaczego ukrywać ?
    Już pomijam fakt, że dla służb nie ma czegoś takiego jak zastrzeżony numer, a wszystkie rozmowy są nagrywane;-))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Apel do jeżdzącychna Ukrainę przez Krościenko !

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    "Pieprzenie kotka za pomocą ..." Człowieku o czym tu piszesz ? Autobusy i busy powyżej 9 osób maja oddzielne pasy przejścia , a samochody osobowe oddzielne.Tyle tam razy jechałem i nie widziałem takich numerów , a zwłaszcza żeby Ukraińskie auta od strony Polskiej przepychały się poza kolejką.Teraz już tam kolejek nie ma,a traj zarejestrowałeś się tu na forum tylko po to żeby takie bzdury pisać?
    1. Piszę o swoich doświadczeniach - Ty nie widziałeś, ja widziałem ... będziesz mnie bił ? :)
    2. busy które przewożą towar stoją w tej samej kolejce co samochody osobowe - jeżeli jest inaczej proszę forumowiczy o korektę.
    3. Pytanie do wszystkich (po za joorg..) - czy jadąc na Ukrainę przez Krościenko nie widzieliście aut ukraińskich / polskich które wpychają się do kolejki ?
    4. Nie ma kolejek na przejściu ? :))) no comments ....
    5. Pozwolisz że powody mojego pobytu na tym forum zachowam dla siebie
    6. [wyedytowano]
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 01-05-2011 o 21:21 Powód: uwagi personalne

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Przejście graniczne Krościenko
    Przez Arni w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 10:23
  2. Przez karpackie przelecze, czyli z Czerniowiec do Worochty przez Hryniawe ;)
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-10-2012, 16:30
  3. Rowerem przez granicę w Krościenku [wydzielony]
    Przez Miejscowy w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-05-2012, 09:19
  4. Krościenko - Smolnica
    Przez J&K w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2007, 11:53
  5. Przez Bieszczady na Ukrainę?
    Przez bogulicho w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-10-2006, 12:32

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •