Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 167

Wątek: moj-Rzeszów

  1. #91
    Bieszczadnik Awatar Konrad783
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    Rzeszów/Kielanówka
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: moj-Rzeszów

    Dziękuje za uwagi, postaram się zastosować do nich przy następnych postach . A co do emocji w związku z zalewem (choć może bardziej bliższe prawdy będzie określenie bagno) wcale się nie dziwie. Ja nie pamiętam tych czasów, podziwiałem je jedynie na starych zdjęciach, zaraz po wybudowaniu Jazu zalew był przyjaznym miejscem do uprawiania wszelkich sportów wodnych, w chwili obecnej strach wypłynąć rowerkiem wodnym bo jeszcze coś wkręci się w łopatki. Oby podejmowane tym razem próby oczyszczenia dna doszły do skutku.
    Jak chłop nie je miętki, nie gamoń, nie pizda,
    To na przemijanie chłop takowy gwizda.

  2. #92
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: moj-Rzeszów

    Będzie wiosna. Dzisiaj cieszyły oko, bo rozkwitło ich całe mnóstwo na głównym skrzyżowaniu.
    .
    kroku.jpg
    .
    wiosna, wiosna,wiosna ach to TY !
    .
    kroku2.jpg

  3. #93
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: moj-Rzeszów

    No popatrz A w czwartek jeszcze białawo było - śniegu więcej niż w okolicach Krosna.

  4. #94
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: moj-Rzeszów

    A w okolicach warszawki jeszcze breja pośniegowa. Zazdroszczę Wam wiosny.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  5. #95
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: moj-Rzeszów

    Bardzo szybka piłka:

    Mam prowadzić wycieczkę ze Świdnika m.in. do Bardejowa, Starej Lubowli i dalej w głąb Słowacji (m.in Słowacki Kras).
    Mam się z nimi umówić na najbliższą sobotę wczesnym rankiem w Rzeszowie, ale ze względów bezpieczeństwa nie chcę podróżować w nocy pociągiem (już mnie niestety raz okradli).
    Biuro podróży funduje mi hotel. Jaki w miarę przyzwoity a niedrogi hotel jak najbliżej dworców PKP / PKS w Rzeszowie możecie mi polecić ?

  6. #96
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: moj-Rzeszów

    Basiu, najtrudniej polecić komuś nocleg we własnym mieście

    Na placu dworcowym jest Hotel Polonia, kiedyś umieściliśmy tam gości konferencyjnych i nie narzekali. Troszkę wyższy standard (i wyższe ceny) są w położonym także przy placu dworcowym Hotelu Fryderyk, ale ja znam go wyłącznie z widoku. Jeżeli ma być taniej to na Rynku jest schronisko PTSM, na PKP i PKS może z 10-15 minut na piechotę.

    EDIT: i zapomnij o pociągu. Szybciej i wygodniej dostaniesz się do Rzeszowa autobusem.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 26-06-2013 o 22:28 Powód: Dopisek
    Czterech panów B.

  7. #97
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: moj-Rzeszów

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Basiu, najtrudniej polecić komuś nocleg we własnym mieście

    Na placu dworcowym jest Hotel Polonia, kiedyś umieściliśmy tam gości konferencyjnych i nie narzekali. Troszkę wyższy standard (i wyższe ceny) są w położonym także przy placu dworcowym Hotelu Fryderyk, ale ja znam go wyłącznie z widoku. Jeżeli ma być taniej to na Rynku jest schronisko PTSM, na PKP i PKS może z 10-15 minut na piechotę.

    EDIT: i zapomnij o pociągu. Szybciej i wygodniej dostaniesz się do Rzeszowa autobusem.
    Dzięki, w biurze też proponowali tą "Polonię", skoro godzą się na ceny, to ja nie mam nic przeciw temu.

    Przyjadę autobusem Inter-regio, który jeździ zamiast pociągu (z Katowic ok. 4,5 godz.)

  8. #98
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: moj-Rzeszów

    Do tej pory rzezowski hotel Polonia szczycił się tym, że gościł Annę G. o której powstał znany serial. Teraz będzie się chwalił że gościł Basię Z. o której też zapewne powstanie kiedyś serial. Warto by było poznać tak znana osobę.

  9. #99
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: moj-Rzeszów

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Do tej pory rzezowski hotel Polonia szczycił się tym, że gościł Annę G. o której powstał znany serial. Teraz będzie się chwalił że gościł Basię Z. o której też zapewne powstanie kiedyś serial. Warto by było poznać tak znana osobę.
    Donie, bardzo chętnie wychyliłabym z Tobą i Resztą Towarzystwa piwo ale niestety na miejscu mam być jutro około 21.30 a wycieczkę odbieram w sobotę o 6 rano. Nie wiem czy zdążę.
    Trasę wycieczki mam wręcz wymarzoną dla mnie - przejazd Rzeszów - Dukla - Barwinek - Svidnik - Bardiów, zwiedzanie zamku w Starej Lubowli, Vrbov (kąpielisko), kolejnego dnia 3 jaskinie w Słowackim Krasie oraz kasztel Betliar, potem Eger i w końcu Tatry.
    Idę się pakować.

  10. #100
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: moj-Rzeszów

    no to liczę /-my na relację . Zatrzymujecie się w Svidniku ?....uroczy, choć malutki skansen. lubię Bardiów , szczególnie jak mało turystów jest. Betliar uroczy, park sympatyczny !
    Powodzenia i udanej wycieczki !

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Autobusy: Rzeszów - Gdańsk
    Przez długi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 11:55
  2. Rzeszów
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-02-2012, 12:04
  3. Dojazd Rzeszów-Wołosate
    Przez gruben5 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 19:53
  4. [Rzeszów] Spotkania bieszczadzkie
    Przez krawc w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 12:22
  5. TV Rzeszów reaktywacja
    Przez Krzysztof Franczak w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-03-2008, 23:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •