Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: śpiwór puchowy trzysezonowy

  1. #21
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie Odp: śpiwór puchowy trzysezonowy

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    i jak sie ma puchowy spiworek to koniecznie trzymac go w domu w stanie maksymalnie rozlozonym... mi o tym nikt nie powiedzial , trzymalam przez rok zwiniety w pokrowcu i mi schudl o polowe

    patrzac na opinie znajomych spiworkom tez mocno szkodzi pranie... wiec ja wole uzywac wariantu "wietrzenie"

    a co to jest? to jest z materialu czy z jakiejs folii? taki jakis worek gdzie sie wlazi w spiworze czy to sie do spiwora przyszywa? nigdy nie slyszalam o takim wynalazku a ja koszmarnie marzne wiec by sie przydalo jakos docieplic...
    Takie coś: http://www.decathlon.com.pl/PL/pokro...alny-17937147/
    Polepszenie komfortu termicznego to jego nie najważniejsza rola,bardziej się przydaje np do jaskiń,bunkrów,w brudne miejsca,gdzie woda kapie lub się skrapla itp. Jak Ci zimno to możesz uszyć z polarowego koca (np z Biedronki) wkładkę do śpiwora.A w przyszłości nabyć lepszy śpiwór.

    Śpiwór puchowy koniecznie trzeba przechowywać w dużym pokrowcu,nie ściśnięty.Dobrym pokrowcem jest wielki wór z Bundeswery za 10zł.
    Puchówkę można wyprać,ale są do tego specjalizowane firmy.

    Krysia
    Można wysuszyć na słońcu z przewiewem,tylko rzadko kiedy są na to warunki.I mowa o mokrym śpiworze,a nie o wilgotnym.
    Ostatnio edytowane przez Browar ; 15-05-2011 o 19:55
    Pozdrav

  2. #22
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: śpiwór puchowy trzysezonowy

    No to jak wysuszyć mokry śpiwór w takim razie?jak tych warunków nie ma, a i do domu daleko
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #23
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie Odp: śpiwór puchowy trzysezonowy

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    No to jak wysuszyć mokry śpiwór w takim razie?jak tych warunków nie ma, a i do domu daleko
    Nie wiem,próbowałem w schronisku wysuszyć mokrą kurtkę puchową na suchym,przewiewnym strychu,bezskutecznie niestety,stęchła.Teraz używam w razie potrzeby owego kondona coby śpiwora nie zamoczyć.
    Pozdrav

  4. #24
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: śpiwór puchowy trzysezonowy

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    T,bardziej się przydaje np do jaskiń,bunkrów,w brudne miejsca,gdzie woda kapie lub się skrapla itp..
    oj to widze ze wszelaka przydatnosc!! bo moj spiworek to juz jest usyfiony straszliwie a go nie wypiore z obawy ze jeszcze bardziej schudnie..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #25
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie Odp: śpiwór puchowy trzysezonowy

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    oj to widze ze wszelaka przydatnosc!! bo moj spiworek to juz jest usyfiony straszliwie a go nie wypiore z obawy ze jeszcze bardziej schudnie..
    Jak Ci się śpiworek syfi to powinnaś zainwestować w ceratę izolacyjną BW pod karimat albo matę.Nic nie waży,nic nie kosztuje,a jak zjedzie śpiworek z maty to trafia na ceratkę zamiast w glebę
    http://allegro.pl/cerata-izolacyjna-...596425602.html

    A tutaj masz worek na śpiwór,taki dość duży i nieprzemakalny,dobrze się w nim przechowuje sprzęt,ew.wozi w bagażniku:
    http://allegro.pl/pokrowiec-na-spiwo...603990037.html
    Ostatnio edytowane przez Browar ; 16-05-2011 o 09:15
    Pozdrav

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: śpiwór puchowy trzysezonowy

    Petefijalkowski-dziękuję za opinie o to moi chodziło nie suche parametry producentów.
    Będę wdzięczna jeżeli jeszcze ktoś podzieli się swoją opinią na temat posiadanego przez siebie śpiwora.
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ziemia Kłodzka lub Wrocław
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: śpiwór puchowy trzysezonowy

    Waderam mam dla ciebie worek jak znalazł:

    Szanowna Publiczności!

    Pragnę zaoferować państwu śpiwór puchowy GT II 600 dry, znakomitej polskiej firmy Yeti za 692 zł, czyli o stówkę taniej niż w promocji śpiworów firmy Yeti. Tradycyjna cena producenta w wersji „Dry” bez 20 % promocji wynosi 990 złociszy.

    http://allegro.pl/mega-promocja-spiw...642531017.html

    Zadbany worek – nówka, prawie nieśmigany, nie nosi śladów użytkowania, tym bardziej, że nocowałem w nim tylko na kilku biwakach. Brak plam i zacieków. Prawostronny zamek z suwakami działają normalnie. Ś-wór nie jest zapocony, systematycznie wietrzony i przechowywany w worku do przechowywania.

    Tkanina: Dry. Śpiwór w kolorach: wierzch – czerwony, wnętrze – srebrnoszary.
    Wypełnienie: Puch standardowy (700 cui)

    Rozmiar: 195, całkowity: 225. Waga: 1180 g.

    Śpiwór nie skończył jeszcze pierwszych urodzin, został wyprodukowany zgodnie z informacją na metce umieszczoną wewnątrz ś-wora: 23.08.2010

    Paragon na ewentualną reklamację jest zupełnie zbędny. Po dzisiejszej rozmowie telefonicznej z ludźmi z serwisu Yeti okazuje się, że każdy posiadacz ś-wora tej marki otrzyma niezbędną gwarancyjną pomoc do dwóch lat od daty widniejącej na metce wewnątrz śpiwora. ( To się nazywa rzetelność!)

    Dodatkowe dane techniczne na stronie producenta http://www.yeti.com.pl/pl/spiwory-ku...t-ii-600.html:

    Jeśli szukasz woreczka na wakacyjno - urlopowy sezon sezonach późna wiosna, lato, wczesna jesień nie masz nad czym delibrowac ten śpiwór jest dla Ciebie.


    Żądaj kolejnych fotek i innych informacji pod numerem telefonu: 886 158 173.

    UWAGA: POKRYWAM KOSZTY PRZESYŁKI !!!
    Rafał Łoziński

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: śpiwór puchowy trzysezonowy

    Już dokonałam wyboru a ten yeti to dla mnie zadługi i za szeroki niestety
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •