Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Bieszczady ukraińskie

  1. #11
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Bieszczady ukraińskie

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    jojo :

    A może to jest tak że kierunek do Lwowa jest tańszy a powrót droższy
    Joorg ma rację - w kasie w Szegini płaciłem 20 Hriwni a we Lwowie u kierowcy 17 Hriwni
    A generalnie to jest i tak koło 7-8 złotyszy - i za takie piniążki NO STRES i niezapomniane przeżycia.

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,164

    Domyślnie Odp: Bieszczady ukraińskie

    te opłaty to chyba ruchome lub zależne od nastroju bo my faktycznie 20Hriwni a człowiek obok podał(podaje sie przez ludzi w busie i tak samo wraca) 20 i 2 dostał z powrotem :), pierwsze marszrutki jadą ok 6,00 rano, przystanek przy samym przejsciu po lewej, obok sklep, knajpka itp.

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Bieszczady ukraińskie

    Ja kiedyś będąc tam z grupą 19-osobową z ogromnymi bagażami miałam "dacie 500 hrywien i jedziemy jak taxi" - (daliśmy, opłacało się nam, biletów jako takich nie dostaliśmy).
    Za to z podobnej wielkości grupą kupowane w oficjalnej kasie nie cały rok temu - 16 UAH od osoby, godzina czekania ale przynajmniej pewność siedzenia w busie - weszliśmy pierwsi, potem słuchali złorzeczenia "mrówek" ale mieliśmy legalne bilety.

    B.

  4. #14

    Domyślnie Odp: Bieszczady ukraińskie

    Dziękuję bardzo za wszystkie rady. Jak zwykle życie pokaże jak będzie. Pozdrowienia dla tych na szlakach niech Wam słońce za mocno nie grzeje a wiat za silnie nie wieje. Pozdr. DU

  5. #15

    Domyślnie Odp: Bieszczady ukraińskie

    Mam pytanko do bardziej zorientowanych wędrowców. Nie wecie czy jest jakiś dojazd (ichniejszy PKS lub coś w podobie) żeby dostać się z Paszkowic (pod Pikujem) przez Rzotokę do Husnego.
    Może ma ktoś aktualne informacje czy są jakieś regularne połączenia czy trzeba liczyć na łut szczęścia. Będę wdzięczny za pomoc.

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2011
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    231

    Domyślnie Odp: Bieszczady ukraińskie

    Autobus najdalej tą doliną dociera do Roztoki. Z tego co wiem, nie ma żadnej regularnej komunikacji przez przełęcz do miejscowości Husnyj (o którą Ci zapewne chodzi).
    Aktualny rozkład można sobie sprawdzić na bus.com.ua i z własnego doświadczenia (08.2011) wiem, że raczej zgadza się on z rzeczywistością (no, może warto jednak być trochę wcześniej na przystanku, bo autobusy lubią przyjechać przed czasem).

  7. #17
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Bieszczady ukraińskie

    Właściwie to LUKI odpowiedział ci precyzyjnie, ja tylko dodam że ruch samochodów przez przełęcz Hrebień jest tak mały, że nikła jest szansa na złapanie stopa.
    Pozostaje Ci klasyka podróżowania po ukraińskich wsiach czyli szukanie kogoś kto podwiezie cię swoją maszyną za odpowiednią kwotę w dane miejsce.

  8. #18

    Domyślnie Odp: Bieszczady ukraińskie

    Dzięki serdeczne. Jeżeli uda mi się tam dotrzeć to przekażę jak jest w rzeczywistości.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady Ukraińskie ?
    Przez Alexandra w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 25-05-2007, 09:42
  2. UKRAIŃSKIE Bieszczady
    Przez lasotion w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-04-2006, 07:34
  3. Bieszczady ukraińskie
    Przez piotrek_brk w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 15-01-2006, 22:23
  4. Ukraińskie Bieszczady
    Przez dzidowa w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-08-2005, 19:16

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •