Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Wyjazdy z SKPB [wydzielony]

  1. #41
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Wyjazdy z SKPB [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez lukasz-l Zobacz posta
    Widzę że wywołałem trochę niezamierzenie burzliwą dyskusję. . W sumie wepchnąłem kijek w mrowisko, a mrówki wylazły z drugiej strony
    chyba posty na forum po to sa aby je komentowac- i chyba fajnie jak wywolaja dyskusje zamiast przechodzic bez echa..



    Cytat Zamieszczone przez lukasz-l Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego temat akurat alkoholu wywołuje takie burzliwe dyskusje, prowadzące wręcz do podtekstów seksualnych (post Browara powyżej). )
    tu nie chodzi o sam alkohol ale o kwestie zabraniania czegos doroslym ludziom bez specjalnej przyczyny... mnie przynajmniej by tak samo wkurzalo jakby mi ktos na wyjezdzie zabronil jesc pomidorow jak pic piwa...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #42
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Wyjazdy z SKPB [wydzielony]

    Buba. Ale tu nie chodzi o zabronienie ci czegokolwiek. To jest kwestia przyjętych zasad. Jesli bierzesz udział w wyjeździe zorganizowanym to przyjmujesz siłą rzeczy zasady, które rządzą grupą. Zasada nieużywania alkoholu jest jedną z nich.
    To, że wolisz wyjeżdżać sama i sama być sobie sterem, okrętem, żaglem i żaglowcem to nawet lepiej. Dla wszystkich. Ty masz wolność wszystkiego (za co cenię cię bardzo) i nie pchasz się w grupy, żeby ewentualnie narzucać im swój sposób bycia. I tak każdy jest zadowolony :)

  3. #43
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Wyjazdy z SKPB [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez dziabka1 Zobacz posta
    To jest kwestia przyjętych zasad. Jesli bierzesz udział w wyjeździe zorganizowanym to przyjmujesz siłą rzeczy zasady, które rządzą grupą. Zasada nieużywania alkoholu jest jedną z nich.
    )
    nie no jasne :) akceptujesz albo nie.. czasem tez ludzie wybieraja formy posrednie tzn niby akceptuja a potem naginaja do swoich checi ale to juz nie jest takie fajne bo powoduje konflikty... Decydujac sie na przystanie do grupy powinno sie zaakceptowac jej zasady, albo isc w swoja droge.. albo stworzyc wlasna grupe

    A jestem tez bardzo ciekawa od kiedy ta zastada (antyalkoholowa) wkradla sie w niektore studenckie przewodnickie kola. Bo wiele razy slyszalam, ze w latach 70-80 tych wyraznie jej nie bylo.. Czy przyszla tak sama z siebie? czy zalezy od tego kto jest prezesem kola i jakie ma wlasne przemyslenia? czy bylo jakies niemile wydarzenie , ktore stalo sie momentem przelomowym? bardzo mnie ciekawi historia... Bo z tego co sie spotkalam w wyjazdach kol przewodnickich pttk takich regulaminow nie ma (nawet czesto przeginaja w druga strone..) A chyba oba srodowiska wywodza sie troche z tego samego trzonu gdzies w dalekiej przeszlosci
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #44
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Wyjazdy z SKPB [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    A jestem tez bardzo ciekawa od kiedy ta zastada (antyalkoholowa) wkradla sie w niektore studenckie przewodnickie kola. Bo wiele razy slyszalam, ze w latach 70-80 tych wyraznie jej nie bylo..
    Trudno mi tak do razu powiedzieć...
    Musiałabym pogrzebać w historii.
    Spróbuję się dowiedzieć.

  5. #45
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie Odp: Wyjazdy z SKPB [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez lukasz-l Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego temat akurat alkoholu wywołuje takie burzliwe dyskusje, prowadzące wręcz do podtekstów seksualnych (post Browara powyżej).
    Żadnych podtekstów seksualnych nie ma,"pedalstwo" sobie zamień na fajansiarstwo,pajacowanie,błazenadę czy co tam chcesz itp
    Pozdrav

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. O rowerach [wydzielony]
    Przez Grzesiek w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 19:21
  2. Kurs przewodnicki i slajdy - SKPB Lublin
    Przez jacob.p.pantz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-10-2008, 13:37
  3. Beskid Niski - XXXV Rajd SKPB Lublin 15-19.10
    Przez jacob.p.pantz w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-10-2008, 15:27
  4. Rajd SKPB Lublin
    Przez jacob.p.pantz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-05-2008, 15:55
  5. Rajd SKPB Warszawa
    Przez dziabka1 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-04-2008, 11:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •