Strona 102 z 104 PierwszyPierwszy ... 2 52 92 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1033

Wątek: Zostać zakapiorem

  1. #1011
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    A czy nie rozważałeś wstąpienia do np. NSR https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...08194040,d.bGg ? To może być ciekawym rozwiązaniem,a konflikty obecne o jakich piszesz nie będą toczone w tzw. terenach dzikich lecz na ulicach miast i terenach obiektów strategicznych zgodnie z przykazaniem /wujka Mao/ celem terroru jest terror

  2. #1012
    Bieszczadnik Awatar Biały 13
    Na forum od
    02.2010
    Rodem z
    Wawa
    Postów
    246

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem



    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    A czy nie rozważałeś wstąpienia do np. NSR https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...08194040,d.bGg ? To może być ciekawym rozwiązaniem,a konflikty obecne o jakich piszesz nie będą toczone w tzw. terenach dzikich lecz na ulicach miast i terenach obiektów strategicznych zgodnie z przykazaniem /wujka Mao/ celem terroru jest terror
    Postawcie na harcerstwo, postawcie na Szczep im. "Zośki"!
    przekaż swój 1% http://60i148.org/

  3. #1013
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2012
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    No tak ,chyba jesteś tu odosobniony w swych poglądach . Ślepi i głusi ockną się z ręką w nocniku jak zwykle. Pozdrawiam

  4. #1014
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  5. #1015
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Na pewno troszkę w temacie i to nie tylko zakapiorstwa zdjęcie zamieszczone za zgodą autora

  6. #1016
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Na temat "biwakowania" toczyła się też dyskusja na innym forum http://www.lasypolskie.pl/printview.php?t=42600&start=0
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  7. #1017
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Tak.Uznałem jednak że taka informacja może bć interesująca dla innych forumowiczów

  8. #1018
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Za dawnych czasów brałem derkę,stary koc z wielbłądziej wełny i razem z wierną suką szliśmy na ugory spać. Te ugory(skromne 2,5 ha) z czasem odkupiłem.
    Rano szybko do domu, łazienka, teczka i do pracy. Dzisiaj inne czasy, robota a nie praca, fantazja już nie ta, rodzina marudzi, suka w zaświatach niestety.
    Nadszedł czas coś zmienić.
    Trzeba kupić szczeniaka, wychować.
    Siekierę i chińskie dłuta już jako tako naostrzyłem. Jeszcze trzeba zrobić zapas lipy i hajda w zakapiory.
    Póki co w osiczynie przyuczać się zaczynam, efekty nie powalają ale pierwsze koty za płoty:

    P1050644.jpg P1050647.jpg P1050645.jpg

  9. #1019

    Domyślnie zmierzyć się z samym sobą

    Witam,zafascynowało mnie wasze forum,a szczególnie wątki o traperskim ,włóczęgowskim życiu w Bieszczadach.Przeglądając wątki dostrzegłem ,ze pisały tu moje pokrewne dusze,niespokojne duchy,którzy porzucili wygodę i małą stabilizację i ruszyli ku bezkresowi,ku dzikim preriom bieszczadzkim...Zamierzam to samo uczynić,rozpocząć wędrówkę duchową i walkę ze swoja fizycznością.Czy te osoby jak Samotny Włóczykij,Człowiek Wiatr,Arthuroo,piszą i zaglądają jeszcze na forum?czy są w swoich samotniach,pustelniach,szałasach w puszczy Karpackiej?chciałbym ich odnaleźć i zebrać doświadczenie.Czytałem stary przewodnik Pascala z 90 lat i tam sporo pisze ,o ludziach mieszkających na dziko w szałasach,ziemiankach...gotujacych wywary z roślin,grzybów,potrafiących oprzyrządzić padlinę,łowiących pstrągi i raki potokowe.Moje pytanie czy nadal dużo jest takich osób,jaki obszar to Bieszczad?Wraz z wiosna planuje opuścić stolicę i ruszyć na rekonesans,sklecić coś samodzielnie do bytowania i zacząć żyć pełnią życia

  10. #1020
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: zmierzyć się z samym sobą

    Ładnie piszesz Traperski Człeku. Musisz być młody, bo też kiedyś miałem podobne marzenia ale to było dawno. Trzeba ci wiedzieć, że dzisiaj twoje słowa brzmią dla mnie trochę naiwnie.
    Próbować warto z tym, że bez przesady. Jak zaczniesz po swojemu gotować wywary z roślin albo z grzybów, to możesz się struć. O przyrządzaniu padliny lepiej zapomnieć, bo nawet jeżeli ją znajdziesz to nie będziesz pierwszy a nawet jakby, to sraczka murowana.
    "...ruszyć ku bezkresowi, ku dzikim preriom..." (???)
    Musisz mieć trochę kasy na mandaty za biwakowanie na dziko i palenie ognia w miejscach niedozwolonych...
    Cóż więcej mogę powiedzieć...
    ...ruszaj....
    ...walcz z fizycznością...
    ...żyj pełnią życia...
    Powodzenia.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pragne zostać nowym Połoniną
    Przez człowiek wiatr w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 05-11-2013, 23:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •