Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1033

Wątek: Zostać zakapiorem

Widok wątkowy

  1. #11

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Ja właśnie chcę pokazać, że i teraz można to robić, i to w naszych Bieszczadach.

    Mnie interesuje odrodzenie POLSKICH tradycji życia ekstremalnego. Nie wspomaganie tendencji do ucieczki za granicę i kosmopolityzmu. Oczywiście, jak jakiś Ukrainiec albo Rumun będzie chciał wziąć ze mnie przykład - służę swoim doświadczeniem. Możemy nawet założyć międzynarodowe stowarzyszenie. Wyjazd za granicę to pójście na łatwiznę - a co to za ekstremalność, kiedy jest łatwo?

    Inaczej nie da się odbudować takiego świata, jaki istniał jeszcze 20 lat temu. Pokazać, że także i dziś niekoniecznie trzeba płynąć z prądem, że jak ktoś chce - to można. Ludzie wcale w tym panującym dziś kolorowym syfie dobrze się nie czują - tylko nie widzą wyjścia, bo w nich wpojono, że w obecnych czasach można tylko się poddawać. Już tyle lat żyję wbrew panującym obecnie zasadom, i to w samym środku najgorszej konsumpcji i komercji - czy w Bieszczadach może mi się nie udać?
    Ostatnio edytowane przez Samotny Włóczykij ; 23-05-2011 o 00:18

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pragne zostać nowym Połoniną
    Przez człowiek wiatr w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 05-11-2013, 22:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •