Strona 26 z 104 PierwszyPierwszy ... 16 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 36 76 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1033

Wątek: Zostać zakapiorem

  1. #251
    Bieszczadnik Awatar marmota_m
    Na forum od
    10.2010
    Postów
    371

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Sylwek - nie siedzę przed telewizorem plazmowym bo nawet zwykłego telewizora nie mam. Zresztą co ty robisz? Siedzisz sobie przed kompem i bajki piszesz, które nie nadają się nawet dla dzieci bo błędy zawierają.
    Samotny Włóczykiju - książka akademicka to nie Wikipedia - i nie trzeba ogromnej inteligencji i wiedzy, żeby znać znaczenie słowa "akademicka". Kolekcjonowanie monografii też o niczym nie świadczy, bo takie kolekcje zbierają kurz na półkach jak widać - książki służą do czytania i stąd ma człowiek wiedzę, której Wy "Przedgórzanie Bieszczadzcy" nie macie.

    Jak widać Wam z łatwością idzie ocenianie innych nie znając ich. Ja was jako ludzi nie oceniam - oceniam Wasze pi... trzy po trzy na tym forum.

    Pewnie że są odkrywane nowe stanowiska. Powiem Ci w tajemnicy, że odkrywane są nawet nowe gatunki. Poważnie. Niesamowite prawda? Myślę że jak porządnie zagłębicie się w nasze Bieszczady to może odkryjecie jakieś gatunki dawno uznane za wymarłe. Osobiście chciałabym żebyście tura znaleźli.

    Życzę szczęścia i powodzenia w życiu w swym wyimaginowanym świecie - oby tylko bez szkody dla innych. Mam nadzieję, że szybko przeniesiecie się do szałasu choćby w podwarszawskim lesie. Jakoś w Biesach mam nadzieję, że się nie spotkamy, bo może wkrótce zaczniecie polować na takie marne, konsumpcjonistyczne jednostki, brukające świętą ziemię nowych zakapiorów swymi plugawymi cielesnymi powłokami.

  2. #252
    Bieszczadnik Awatar Biały 13
    Na forum od
    02.2010
    Rodem z
    Wawa
    Postów
    246

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    We wrześniu również będę w Biesach, aby nie dublowac badań nad liczebnością zwierzaków. ...
    .... to sprawdze gdzie stacjonuje chlorniak wielki, ogarniam kilka wodopojów i żerowisk, może uda się przeliczyć :) :) :)
    Postawcie na harcerstwo, postawcie na Szczep im. "Zośki"!
    przekaż swój 1% http://60i148.org/

  3. #253
    Bieszczadnik Awatar Lech06
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Świdnik
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Cytat Zamieszczone przez człowiek wiatr Zobacz posta
    Ja też mam zamiar żywić się przy wilkach a szczególności rysiach bo one częstokroć zagryzają swoje ofiar dla samego zagryzania,więc może być dużo jedzonka.
    Przepraszam, że cytuje to zdanie po raz drugi, ale ono jest super!

    Cytat Zamieszczone przez Sylwek Zobacz posta
    Pod koniec września jadę na miesiąc w Bieszczady,trochę bede zapisywał w swoich dziennikach jaki jest stan chronionych roślin poza granicą Parku,mam zamiar też pospisywać i policzyć populację żbika i niedźwiedzia poza parkiem,poopisywać lokalizacje gawr,udokumentować je zdjęciami
    Cytat Zamieszczone przez Biały 13 Zobacz posta
    We wrześniu również będę w Biesach, aby nie dublowac badań nad liczebnością zwierzaków. ...
    .... to sprawdze gdzie stacjonuje chlorniak wielki, ogarniam kilka wodopojów i żerowisk, może uda się przeliczyć :) :) :)
    Też uważam, po co dwa razy liczyć wszytkie żbiki, rysie, niedźwiedzie.
    Super z tą dokumentacją fotograficzną, tak trzymać. Mam nadzieję, że wrzucicie na forum, zdjęcia i obejrzymy wszystkie żbiki, niedźwiedzie i ich gawry.
    Pozdrawiam. Lech

  4. #254
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Nowa Sarzyna
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Cytat Zamieszczone przez Samotny Włóczykij Zobacz posta
    ... bo koty mają słaby instynkt łowiecki...
    O to jest dobre
    Powiedz to mojemu kotu, bo chyba o tym nie wie i ciągle znosi do domu przeróżnej maści myszowate, jaszczurki i inne sikorki. A to niedouczona bestia!
    Pozdrawiam Jano

  5. #255
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Cytat Zamieszczone przez Lech06 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że wrzucicie na forum, zdjęcia i obejrzymy wszystkie żbiki, niedźwiedzie i ich gawry.
    Ajtam zdjęcia... Ja bym poprosił szczegółowe mapki z oznaczonymi gawrami i miejscami żerowania, a także ich współrzędnymi GPS, żeby każdy posiadacz Nokii mógł tam bez problemu trafić i się ze zwierzakiem sfotografować.

  6. #256

    Cool Odp: Zostać zakapiorem

    Naprawdę wzruszające, że jacyś oderwani od rzeczywistości kolesie z drugiego końca polski chcą osadzić się w bieszczadach i lansować się swoim zakapiorskim stylem życia. Mam nadzieję, że prędko spotkają wilki, którym chcą zabierać jedzenie albo jeszcze lepiej, innych zakapiorów, którzy sami siebie nie lubią tak nazywać a tym, którzy to robią spuszczają łomot. Nie dziwcie się szyderczemu podejściu, kiedy opisujecie tutaj bajkowo rzeczy, które wiele osób zna z rzeczywistości a nie książek i wie lepiej od was jak to wszystko się ma do rzeczywistości. Traperzy od siedmiu boleści .

    Tak sobie pomyślałem, że w związku z rosnącą popularnością bycia pustelnikiem można organizować jakieś obozy dla takich wannabe zakapiorów, gdzie będą mogli skosztować swojej upragnionej drogi rozwoju duchowego, jeść przez tydzień ściółkę leśną ale jak ich rozbolą brzuszki to będzie ktoś kto ich pogłaszcze, zabije złego wilka albo da dostęp do internetu, żeby mogli spisać swoje cenne i wyczekiwane przez ludzkość spostrzeżenia.

    PS. Ciekawe jak długo będą jeszcze tu stękać o swoich postanowieniach i zamiarach, które nigdy nie zostaną zrealizowane

  7. #257
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Cytat Zamieszczone przez radoos Zobacz posta
    wannabe zakapior
    10/10

  8. #258
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    no nie mogę...aż sie odezwałem:) panowie/ pan Wiatri spółka: przespaliscie przed swoimi starymi monitorami z kineskopem (bo plazma jest be) sezon bieszczadzki 2011 nawet bukwi juz nie pozbieracie chociaż mamy teraz rok nasienny zdarzający srednio raz na 5 latek, pozatym jestem pewien że głod uczyni z was/ciebie kłusoli. jest taki jeden sławny pustelnik bieszczadzki w otoczeniu którego nazbierałem onegdaj całe mnóstwo wnyków, a tivi opowiadał jakie smaczne listki wcina prosto z drzew:) oczywiście za ręke nie złapałem ale jakoś tak się wyczuwa fałsz. I jeszcze jedno: jak jest ta wasza wolnosć skoro wykazujecie wszelkie oznaki uzaleznienia od internetu? Poczujesz sie/ poczujecie atakowani? po cholere tyle gadać? tyle osób pokazywało wam że pora do lasu, a wy wciąż płaszczycie dupska na twardych taboretach ( bez skórzanego obicia ) i nie jesteś/cie w stanie oderwac sie od kompa...lamerstwo i tyle, podzielcie sie planami,ale nie z nami -bośmy nie godni rąbka waszej wiedzy. spotkaj/cie sie z zakapiorami a zabiją was śmiechem:D ...i okażcie szacunek leśnej gadzinie nie ścigając jej po lasach, po ch... wam ta wiedza gdzi żbiki, rysie i wilki znajdują ostatnie spokojne miejsca w tym kraju?
    Ostatnio edytowane przez Jabol ; 30-08-2011 o 00:29 Powód: przyczyną edycj była potrzeba edytowania
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  9. #259
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    178

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    amen...., czyli enter!

  10. #260
    Bieszczadnik Awatar Biały 13
    Na forum od
    02.2010
    Rodem z
    Wawa
    Postów
    246

    Domyślnie Odp: Zostać zakapiorem

    Cytat Zamieszczone przez Lech06 Zobacz posta

    Napisał Biały 13
    We wrześniu również będę w Biesach, aby nie dublowac badań nad liczebnością zwierzaków. ...
    .... to sprawdze gdzie stacjonuje chlorniak wielki, ogarniam kilka wodopojów i żerowisk, może uda się przeliczyć :) :) :)

    Też uważam, po co dwa razy liczyć wszytkie żbiki, rysie, niedźwiedzie.
    Super z tą dokumentacją fotograficzną, tak trzymać. Mam nadzieję, że wrzucicie na forum, zdjęcia i obejrzymy wszystkie żbiki, niedźwiedzie i ich gawry.

    Niestety fotoreportażu z przebywania z chlorniakiem wielkim nie będę mógł umieścić . Mógłbym dostać w zęby za zrobienie zdjecia albo za upublicznienie go...
    z Chlorniakami Wielkimi i innymi odmianami ( upoj błotnisty, tankowiec nizinny, bej jeziorny czy alkomat sklepowy) można posiedzieć ale nie robić zdjeć kiepsko reagują na foty
    Postawcie na harcerstwo, postawcie na Szczep im. "Zośki"!
    przekaż swój 1% http://60i148.org/

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pragne zostać nowym Połoniną
    Przez człowiek wiatr w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 05-11-2013, 22:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •