Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Składam jeszcze raz wielkie podziękowanie dla wszystkich forumowiczów za piękny prezent,który od Was otrzymałem

  2. #12
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Jak obiecałem wsadzam obiecane zdjęcia ww. prezentu.
    Osoby, które zostały uwiecznione na wspólnym zdjęciu przed Bazą proszę o podesłanie adresu e-mail.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Hero ; 23-05-2011 o 18:31

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Jest piątek, zwijam się nieco wcześniej niż zwykle z pracy. Mam cały majdan zwinięty w garbie i ruszam jak ten wielbłąd w trasę. Naipierw parę stacyjek metra. Następnie SKM-ką tunelem średnicowym. Wreszcie jestem przed busem który ma mnie wywieść z Miasta Stołecznego Wa-wy do Miasta Królewskiego Sanoka. Z godzinnym opuźnieniem opuszczamy aglomerację Warszawską, by o godzinie 20 być w Bramie Bieszczadów. W bramę trafić nie problem, ale co z jej przekroczeniem? Dylemat - jak niezmotoryzowanemu dostać się w głąb Bieszczadów? O tej porze żadne autobusy na Wetlinę nie ruszają. Iść do hotelu? Nieco drogo. Kwater prywatnych nie znam. Nawet nie wiem gdzie szukać? No cuż, macham reką i się udaje, jest transport. Dzięki dobrym ludziom jestem o 21 w Cisnej. Zachodzę do znajomych i mam nocleg.
    Sobota ranek, telefonicznie umawiam sie z Marcowym, że spotkamy się w Łopience. Ruszam przez Cisną, witam się z Bardem Bieszczadu. Chwilę ze sobą rozmawiamy. Wtem wpada trzech młodych jegomości i pytają o wypał węgla. Mi w to graj. Zagajam o wypale obok "Spisówki". Po kilkunastu minutach zatrzymujemy się na parkingu przy drodze do Łopienki. Dziękuję kolegom za przejazd. Oni zadowoleni, mają obiekt do focenia (chłopaki z koła fotograficznego w Krośnie) ja też. Idę do cerkwi w Łopience po drodze oglądając sągi drewna, drugi wypał. Podziwiam budowle bobrów. Bez projektu, bez pozwoleń, własnymi zębami. A takie praktyczne i trwałe. Wreszcie jestem przy cerkwi. Wewnątrz nowo zrobiona posadzka. Dzwonnica pomalowana i zamknięta. Zaglądam do słynnej dziupli w Lipie i tu niespodzianka. Jakaś gadzina. Długie to to na jakiś metr, może ciut mniej, koloru brązowego. Wolę zostawić zwierzaka w spokoju. Siadam se przed cerkwią. Czas powoli mija. Zjawiają się konni. "Prezes" z klijentami wybrał się na kilkudniowy rajd konny.
    cdn.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  4. #14
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    po drodze mijając księżyc i inne świecące obiekty na naszej orbicie...
    hallo,

    ten piątek przed końcem świata;
    dziękuję za możliwość zwitaminizowania codzienności-dawka starczy na długo

    żałuję,
    że nie mogłem przywitać końca świata (sobota godz 18 00) w tak doborowym towarzystwie...znów się okazało ,że nadchodzący koniec cywilizacji to elitarna impreza - nie wszyscy są na nią wpuszczeni,tym którzy się dostali serdecznie gratuluję i proszę o info na privata ,jakim sposobem ?...

    Trzykropku-Twoja relacja mnie tak sponiewierała ,że dziś , przed wejściem do samochodu dmuchnąłem w malignie w alkoholotermometr coby mieć pewność...ja, wręcz domagam się nowej kategorii Powsimordy dla Ciebie , w całej Twej wrażenioprozie słyszę frazę...frazę niekoniecznie dwutaktową ale ze wspaniałymi motywami ...kategoria MUZYK ROKU 2011 dla trzykropkainicwięcej !!!!;

    Browarze-wybacz mi moją śmiałość i poruszenie tematu ŻUREK ( nie,nie o filmie była dywagacja...chyba,że ),zrzucam moje pyszne zachowanie na opary mgły po południowej burzy i gradobicie ,które nieopatrznie wystukało resztki szarych komórek (zimowa czapka nie pomogła ),ale ...,pozwolisz ,do tematu wrócimy( moja uma nawarzy żuru i w krauzie dowiozę );

    Zbyszku-w Twoim towarzystwie enoturystyka po bieszczadzku wygląda zachęcająco i wchodzę w nią bez ceregieli...tequilla plus świetne gruzińskie wino ...mniam (nie zdążyłem się zrewanżować ,ale mam nadzieję ,że dasz mi ku temu szansę );

    mAAtyldo-gratuluję licytacji i jeszcze raz ze sto lat ,taka filigranowa dziewczyna ,a taki potencjał...

    i wogóle przemiły wieczór,miło było Was Wszystkich Poznać
    zaraz,zaraz, co to ja chciałem jeszcze napisać...

    aha...,górą 70 ( Ostatni Mohikaninie -howgh )
    pozdrawiam

    Pastorze-zdrowia
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  5. #15

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Cytat Zamieszczone przez Pierogowy Zobacz posta
    górą 70 ( Ostatni Mohikaninie -howgh )
    Górą, górą...
    ...i wtedy całe Bieszczady mają szaloną uciechę...

    Dzięki Wszytkim obecnym za piątkowy wieczór również :)
    Howgh!
    Gór, co stoją nigdy nie dogonię... -->

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Zbyszek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    lubelskie
    Postów
    243

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Dzięki serdeczne za wspólne wędrowanie i wspaniałe spotkanie:)

    Cytat Zamieszczone przez Pierogowy Zobacz posta
    hallo,
    Zbyszku-w Twoim towarzystwie enoturystyka po bieszczadzku wygląda zachęcająco i wchodzę w nią bez ceregieli...tequilla plus świetne gruzińskie wino ...mniam (nie zdążyłem się zrewanżować ,ale mam nadzieję ,że dasz mi ku temu szansę );
    Ten mocny trunek to w ramach integracji rewanż w Takim towarzystwie z ogromną przyjemnością:D
    Pozdrawiam

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Na KIMB zebraliśmy 2,80 kg nakrętek, może nie jest to wilka ilość, ale mam nadzieję ze następnym razem będzie więcej!!!

    Wczoraj dzwonił do mnie Marcin i ogromnie dziękuje za wsparcie, zainteresowanie, przekazane pieniądze i dobre słowo!
    Nie sądził, ze ta akcja nabierze takiego rozmachu :)
    mAAtylda

  8. #18
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Bardzo dziękuję wszystkim obecnym za udział w imprezach/wyprawach/łazęgowiskach okołokimbowych oraz w samym KIMBie. Miło było mi spotkać znajomych i poznać nowych.Ja bawiłem się bardzo dobrze co chyba (niestety) było widać
    Bubę, Don Enrico i Pierogowego proszę o adresy na PW, bo czekają na mich okolicznościowe wierszyki powsimordowe. Na razie jestem odcięty od internetu, więc może to chwilę potrwać, ale obiecuję, że jak będę miał dane, to je wyślę.
    Pozdrawiam!
    P.

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Dziękuję serdecznie wszystkim współbiesiadnikom za miły sobotni wieczór w Bazie.
    Szczególne podziękowania składam fundatorom nagród ( które w cudowny sposób trafiły w moje posiadanie): Pastora, Marcinas, Wojtka1121.
    Pastorze, chylę czoła przed kunsztem jakim się wykazałeś wyczarowując tak zacną nalewkę, będącą rozkoszą dla podniebienia oraz głębszych czeluści ciała nie wspominając o uciesze ducha towarzyszącej jej spożywaniu.
    Marcinie, Twe rydze były wspaniałym uzupełnieniem do pastorowego specjału, rozpływały się w ustach.
    Wojtek, mam nadzieję, że nie będę musiał przekopać połowy Bieszczadów aby cieszyć się Twoją nagrodą .
    Wielkie podziękowania dla Mania – bez Ciebie i Twej muzyki nie byłoby KIMB-u.
    Podziękowania należą się organizatorom w osobie Wielkiej Rady, Marcowemu – za wzorowo przeprowadzoną akcję "Powsimorda" oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji KIMB-u, a których tu nie wymieniłem.
    Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w gronie co najmniej tak samo licznym jak w tym roku.
    Pozdrawiam
    Przemek

  10. #20
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Cytat Zamieszczone przez Polej Zobacz posta
    ....
    Szczególne podziękowania składam fundatorom nagród ( które w cudowny sposób trafiły w moje posiadanie): Pastora, Marcinas, Wojtka1121.
    Pastorze, chylę czoła przed kunsztem jakim się wykazałeś wyczarowując tak zacną nalewkę, będącą rozkoszą dla podniebienia oraz głębszych czeluści ciała nie wspominając o uciesze ducha towarzyszącej jej spożywaniu.
    Marcinie, Twe rydze były wspaniałym uzupełnieniem do pastorowego specjału, rozpływały się w ustach.....
    Ta.... Znaczy się, że wypili, zakąsili i nic do Pyrlandii nie przywieźli. Nie dość, ze nie byłem, to nawet popróbować nie będzie mi dane.....Jakoś będę musiał to przeżyć.
    Pozdrawiam
    bertrand236

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!
    Przez Pastor w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 12-06-2009, 15:12
  2. Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 22-11-2007, 15:53
  3. Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....
    Przez Pastor w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 02-07-2007, 23:23
  4. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 13-06-2005, 10:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •