Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

  1. #21
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Godna flaszka Pastorowego specjału czekać będzie na Ciebie do sierpnia, jak zwykle w Duszatynie

    Długi

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Miło było się spotkać w tak zacnym gronie ,dzięki wszystkim za miły wieczór.Kropczasty dzięki za nocleg

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Milo bylo..ale żeby skosztowac nalewki Pastora bede sie musial chyba do Krosna wybrac..wszystko zabrali ze soba
    Belze_Bob

  4. #24
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Dotarłem wreszcie do dom. Miał ktoś dłuższy powrót z KIMB-u? Trzeba przyznać, że jubileuszowy Kongres miał godną oprawę. A na pewno zapadającą w pamięć. Notabene, o ile KIMB-y organizowane "Pod Caryńską" nieco mi się w pamięci zlewają (taki wiek...), to spotkanie w "Bazie" na pewno zapadnie mi w pamięć od pierwszej do (prawie) ostatniej minuty. Do najbardziej jaskrawych punktów programu wypada zaliczyć akcję Maatyldy, akcję maniowo-gitarową i prezentację Szymona. Pozycje jakże różne w intencjach, wymowie i charakterze, ale jakże podobne w sile rażenia

    Jak zwykle wróciłem z Wetliny zbudowany (najogólniej ujmując) ludźmi. Miło było zobaczyć dawno nie widzianych znajomych (państwo Dłudzy i Polejowie, Zbyszek, Aleksandra, Matylda z Kasią, Jurko, Bob, Manio, Zulus, Browar, Duch Przeszłości...), ale i poznać nowe, fajne, superpozytywne postacie, które do tej pory kojarzyłem wyłącznie wirtualnie (Trzykropek, Pierogowy, Pyra z paniami, państwo Mohikanie, Jorg, Olga...). Jak zwykle KIMB harmonijnie połączył długie pogaduchy, dobre żarcie, obfite picie, chwilę zadumy i obsceniczne pieśni. Gdzie indziej znajdziecie taki miks?

    Osobiste wielkie podziękowanie dla wszystkich zaangażowanych w akcję Powsimordową Pastorze, Piskalu, Hero, Jaro, Mavo, Bertrandzie236, Wojtku1121, Marcinie i Ewo, Klubie Rzeszowski - tylko dzięki temu, że Wam się chce, i mnie się zachciewa

  5. #25
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Znaczy... podobało się
    Znaczy... za rok, jak zwykle
    Pozdrawiam serdecznie
    Długi

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Cieszę się bardzo, ze licytacja spotkała się z tak dużym poparciem tudzież zainteresowaniem. Niemniej zadowolone są tez osoby, które przekazały swe dzieła na ten cel, że przyczyniły się do tej pomocy.
    Mam nadzieję że co roku będziemy robić coś równie pożytecznego, ba a nawet będzie się to kręcić cały rok :)
    mAAtylda

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Dotarłem wreszcie do dom. Miał ktoś dłuższy powrót z KIMB-u?
    Właśnie przed chwilą przyjechałem z KIMB-u do pyrlandii - tak jakoś się stało, że zapodziałem się na tydzień w czasoprzestrzeni bieszczadzkiej. Miło było poznać brać forumową. A forumowiczów po KIMBI-e można było spotykać w różnych miejscach bieszczad. I mozna mieć tylko nadzieje, że takich imprez nie zabraknie w przyszłości.
    pozdrawiam
    Marek

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Zbyszek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    lubelskie
    Postów
    243

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Poniedziałek pokimbowy.
    Cisza, tylko ja i miejscowi. W knajpach taka pustka że Panie mają czas na rozmowę. Zaglądam do kuchni nowych restauracji w Wetlinie /może tylko nowe są dla mnie?/. Czuje sie jak w rodzinie - Bieszczady :) Pies w sali merda ogonem i je razem ze mną kolację. Chyba obaj jesteśmy szczęśliwi chwilą. Mam czas na sączenie wina, rozpieszczania podniebienia i długie rozmowy. To niewiarygodne ile traciłem jadąc zaraz po naszych obradach. Z forum wiem, że część z nas została i tylko być może brak łączności uniemożliwiła wspólne wędrowanie pokimbowe. W nastepnym roku zostaje kilka dni po naszym spotkaniu. Warto zobaczyć i dotknąć tego klimatu tuż po.

  9. #29
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Zbyszek :
    . Warto zobaczyć i dotknąć tego klimatu tuż po.
    i to jest to
    kwintesencja

  10. #30

    Domyślnie Odp: X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    ...na początku był Hero

    (czyli SRIMB z punktu widzenia pracownika Hołhotelu Horskyego )

    Potem z zza górki dało się słyszeć wyraźne mruczenie... i tak poznałem Marcowego z przeuroczą mruczącą Małżonką, w towarzystwie wsparcia sił Brytyjskich, aczkolwiek tylko akcentem bo widzę że duchem już nasz (niewielu te rozpiski zrozumie.... i słusznie). Mruczenie było jedynie preludium do wyraźnego basu jednego z braci Cyferek którzy to zaatakowali parasole Żywca pod Hotelem z właściwą sobie tylko gracją, w ruch poszło ręczne urządzenie rejestrujące, przyłapując mnie na balecie z tacą pełną żarełka (mawiają że całkiem smaczne).
    Oto parę migawek z tego spotkania:


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!
    Przez Pastor w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 12-06-2009, 15:12
  2. Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 22-11-2007, 15:53
  3. Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....
    Przez Pastor w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 02-07-2007, 23:23
  4. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 13-06-2005, 10:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •