Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: 2 KIMB - miejsce do akceptacji

  1. #11

    Domyślnie Re: 2 KIMB - miejsce do akceptacji

    Czyję się wywołana do odpowiedzi.

    Stan - przejaskrawiłeś z tym szampanem... zreszta jak szampan to tylko w Szampanii - w B, mogę zostac przy piwie czy bimbrze.

    A tak serio - uważam, że zmienianie tego ustalonego mniej wiecej planu wprowadza haos. Organicacja Kongersu jest taka ad hoc! Po co sobie komplikowaćććććć?????????. To jest tak daleko, że jak już człowiek tam dotrze to już jest "więźniem" (no ok, traz ja przejaskrawiam) ale nich coś się dzieje na tym forum!!!!!!! Jupiiiiiiiii.

    Zresztą jak mówiłam może kogoś bawi taka siermiężność spartańska otoczenia - mnie nie.

    Będzie wola że tam - trudno - będę się zastanawiała, czy "cygan dla towarzystwa da sie powiesić" - a jak ma przyjechać znów 6 osób to po co się tłuc aż tam? A jak ktoś się spóźni, zagubi, zmarudzi?

    Wolę miejsce, które daje mi swobodą powrotu kiedy chcę i jak chcę.

    wasza

    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie Re: 2 KIMB - miejsce do akceptacji

    A ja sie wpisuje tylko po to, zebyscie zobaczyli o ktorej ja jeszcze siedze w pracy, bleeeee.
    Bo sie zastanawiam caly czas, i nie wiem. Ja to mam dopiero CHaos pod czaszką.
    ;-P
    Albo może pojde na łatwizne i powiem tak: i to kusi, i to nęci - mi pasują obie propozycje. )
    Spartanskie warunki mnie nie odstraszaja wcale, ma to dla mnie swoj urok, no i nie kazdy moze sobie w Beniowej poimprezowac. :)
    Ale z drugiej strony - co zrobimy tam, jak pogoda nie wypali? Hmm...
    Tak wiec niech ktos za mnie ta decyzje podejmie, ja niose moja skołatana glowe do domu...

    я пиду в далекие горы на широкие полонины

  3. #13

    Domyślnie Re: 2 KIMB - miejsce do akceptacji

    ja jestem oczywiście w 100% za Sekowcem, i nie maja dla mnie żadnego znaczenia moje emocjonalne związki z tym miejscem, ani moje wrodzone lenistwo..., jak też żadnego znaczenia nie ma fakt przebywania w w/w miejscu w terminie kongresu. Uważam że jest to najlepsze miejsce z mozliwych na tą pore roku... . W Sękowcu co prawda w maju jest zawsze pełno ludzi, ale jest to takie magiczne miejsce w którym ci wszyscy przebywający turysci gdzieś zanikaja i nikogo nie widać... . jeszcze pragne dodać iż: droga do sękowca jest taka jakby była na końcu świata i mam wrażenie że tam kończy sie asfalt podobnie jak droga do beniowej..., i nie potrzebuje jacuzzi i szampana... ani też żadnych apartamentów.
    Nie chciałbym wdawać się na forum w żadne głebsze polemiki na ten temat bo to według mnie nie ma większego sensu, tylko pragne jeszcze dodać iż nie twierdze iż cytuje "a nie ma innego rownie urokliwego i owianego nutka tajemniczosci i klimatycznego bieszczadzkiego miejsca do spotkan" bo tego nie wiem czy tak jest w rzeczywistości.
    Mógłbym przytoczyć wiele argumentów za Sekowcem, ale nie widze wiekszoego sensu tego czynienia. Pragne jeszcze dodać iż trasa Bukowiec - Sianki jest moim ulubionym miejscem w Bieszczadach na łażenie, ale nie nadaje się na żadne imprezy tego typu o tej porze roku i w gronie osób z jakimi ja sie wybieram, więc nie moge być samolubem i mysleć tylko o o sobie...
    Reasumując rozważania podjete w tym poście upieram się za Sękowcem, a żadnego znaczenia nie ma dla mnie fakt niech to zacytuje... "wc... i normalny dojazd itp..."

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Re: 2 KIMB - miejsce do akceptacji

    witam serdecznie
    Pomysł Darka jest bardzo "bieszczadzki", a Sękowiec też ma swoje plusy.
    A dusza moja jest w decyzji coraz bardziej rozdarta i w tym momencie sam nie wiem co bym wybrał?
    Tym bardziej, że moje uczestnictwo w spotkaniu z Wami stoi POD DUZYM ZNAKIEM ZAPYTANIA. świat troche wywrócił mi się do góry nogami i nie wiem kiedy wróci do normy. Mam tylko nadzieję, że prędko??
    Jak się to wszystko mi już poukłada i będę mógł przybyć to się podporządkuję
    woli większości i pokonam te małe 500 - 600km.
    Pozdrawiam wszystkich gorąco

    pozdroowka
    marekm

  5. #15

    Domyślnie Re: 2 KIMB - miejsce do akceptacji

    Witam!

    Propozycja Darka wydaje mi się bardzo interesująca. Idealne miejsce na sierpień. Gdyby zeszłoroczna pogoda powtórzyła się teraz to ok. Ale maj lubi płatać figle i lepiej jednak mieć dach nad głową. Słuchajcie. A może odpuśćmy sobie w maju spotkanie w Beniowej (choćby ze względu na nasze Panie), wybierzmy Sękowiec a w ramach pokuty zróbmy mały rekonesans (np. Krywe?). Jestem za formalnym głosowaniem. MarekM obiecał nakreślić wzór tegorocznego plakatu na Kongres i pewnie niedługo nam go przedstawi.


  6. #16
    AGNIESZKA
    Guest

    Domyślnie Re: 2 KIMB - miejsce do akceptacji

    Witam!
    Dawno mnie tu nie było ale wczoraj po nocnych debatach z Szaszką doszłam do wniosku,że czas w tej kwestii zabrać głos. Otórz, ja osobiście w Beniowej nigdy nie byłam i pewnie chetnie udałabym się tam na kongres, ale........zimnych nocy się boję......na stare lata człowiek się wygodny robi i noce w łóżeczku mu się marzą......no i siusiu tez lepiej do kibelka, a nie gdzies w ciemnym lesie:) wniosek: GŁOSUJĘ ZA SĘKOWCEM! Mam nadzieję nie popsułam tym głosem nikomu humoru:) Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i mam nadzieję że do zobaczenia wkrótce:)
    agajotek

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie No Subject

    Wiadomość została zmieniona (09-03-03 00:35)

    Do admina - jak można usunąć wiadomośc z forum????
    bo kliknąłem nie w ten temat który chciałem.....
    (ten post jest do skasowania)



    Wiadomość została zmieniona (09-03-03 00:42)

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Re: 2 KIMB - miejsce do akceptacji

    Sękowiec, a przynajmniej tak dziś mi się wydaje......
    Wydaje mi się również (na dzień dzisiejszy rzecz jasna..) że na ten kongres wreszcie trafię. Ale będąc stworzeniem wygodnym, pewnie wezmę samochodzik.
    A do Beniowej dojechać trudno...

    pozdrawiam-
    - Xiro

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Re: 2 KIMB - miejsce do akceptacji

    Masz u mnie ten bimber, AS ..... (bo miłosników "gatunkowych" trunków coraz mniej....) - jesli uda mi się na Kongres dotrzeć.

    Xiro

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Zbyszek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    lubelskie
    Postów
    245

    Domyślnie Re: 2 KIMB - miejsce do akceptacji

    Oba miejsca mają swoje zalety i wady ale chcąc wziąć udział w spotkaniu razem ze Światłem Moich Oczu głosuje za Sękowcem. Atmosfera imprezy będzie uzależniona od naszego nastawienia. Mam tylko nadzieję że głosowanie nie podzieli uczestników 2 KIMB.

    Pozdrawiam

    Zbyszek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 23:14
  2. V KIMB termin i miejsce
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 05-04-2006, 14:14
  3. KIMB IV - Miejsce - [głosowanie]
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 12-04-2005, 12:30
  4. 2 KIMB - miejsce i data!
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 20-03-2003, 23:51
  5. Ulubione miejsce?
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-12-2002, 13:26

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •