Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Jeden dzień w Bieszczadach.

  1. #11
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Jeden dzień w Bieszczadach.

    @King144000
    A dlaczego chcesz uciec z Hrubieszowa na zachód,zamiast pojechać przez Roztocze Południowe na Przemyśl i dalej przez Turnicę na Ustrzyki??
    Pozdrav

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    178

    Domyślnie Odp: Jeden dzień w Bieszczadach.

    może po prostu z rowerem w bagażniku dojechać do Ustrzyk Grn, potem podjechać busem czy czymkolwiek do Wołosatego i na Tarnicę i Szeroki W ... tak resztki asfaltu na drodze P.Bukowska-Wołosate i dalej do Ustrzyk to nieciekawe doświadczenie

  3. #13
    King144000
    Guest

    Domyślnie Odp: Jeden dzień w Bieszczadach.

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    @King144000
    A dlaczego chcesz uciec z Hrubieszowa na zachód,zamiast pojechać przez Roztocze Południowe na Przemyśl i dalej przez Turnicę na Ustrzyki??
    Dopiero we wrześniu kończę 16 lat. W związku z tym nie mogę sobie pozwolić na dłuższy niż tygodniowy wyjazd co i tak jest ze strony moich rodziców niesamowitym przyzwoleniem w moją stronę. Jako że rodzice mi ufają, wiedzą że będziemy jechać we dwóch, ja przedstawię im plan wyjazdu i będę na bieżąco relacjonował gdzie jestem, czy wszystko w porządku itd. Nie będę prosił o jeszcze jeden dzień, dzięki któremu mógłbym dojechać w Bieszczady bez korzystania z pociągu, a przejazd z Zamościa do Rzeszowa zaoszczędzi jeden dzień. Więc albo tak, albo musiałbym poszukać sobie innej trasy niż Bieszczady
    Na szczęście z wiekiem możliwości będą się zwiększały. Kocham Turystykę rowerową, i kocham góry (pieszo czy rowerem) dlatego połączenie tego daje mi zawsze pełnię szczęścia.

    Wracając do szlaku; Jeśli miałbym zmienić miejsce noclegowe na takie, abym miał blisko szlaku i nie musiał drałować na piechotę po asfalcie długiego odcinka, którą miejscowość/wioskę wybrać? Noclegu będę szukał u jakiegoś gospodarza który pozwoli rozbić namiot u siebie na podwórku.
    Ostatnio edytowane przez King144000 ; 04-07-2011 o 16:45 Powód: Dopisek.

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    178

    Domyślnie Odp: Jeden dzień w Bieszczadach.

    z gospodarzami w Bieszczadzie to różnie, zalezy , który rejon...po prostu na jakimś polu namiotowym możesz się rozbić i tyle no i pamiętaj, że park narodowy też ma swoje ograniczenia co do biwakowania, dlatego pole będzie dobrym rozwiązaniem

  5. #15

    Na forum od
    07.2009
    Rodem z
    między Łodzią a Warszawą
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Jeden dzień w Bieszczadach.

    Rower mozna zostawic w Ustrzykach Górnych .Podjechac busem do Mucznego i stamtąd przez Bukowe Berdo na Tarnicę i powót do Ustrzyk Szerokim Wierchem.Gdybym miala jeden dzien na Bieszczady teraz (po kilkunastu latach chodzenia po nich) to bylby mój wybór .

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    178

    Domyślnie Odp: Jeden dzień w Bieszczadach.

    Mirenka ma dobry pomysł również...też bym go poparł

  7. #17
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Jeden dzień w Bieszczadach.

    Ja nie-bo weź człowieku jeszcze szukaj busów do Mucznego. Na moją trasę po prostu wstaje i wychodzi. Z asfaltu jest tylko odcinek z Wołosatego, ale to raptem godzinka a i stopa złapać łatwo.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    178

    Domyślnie Odp: Jeden dzień w Bieszczadach.

    ...bus do Mucznego? nie trzeba szukać, jeden telefon i już...tylko wczesniej

  9. #19
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Jeden dzień w Bieszczadach.

    No pewnie, że nie trzeba szukać a dzwonić. Tylko płacić potem trzeba, pytałem o taki kurs dwa lub trzy lata temu: 100zł z Ustrzyk Górnych, bo to nie jest standardowa trasa i tylko na zamówienie się jeździ. Coś się zmieniło?

  10. #20

    Domyślnie Odp: Jeden dzień w Bieszczadach.

    Cytat Zamieszczone przez mirenka Zobacz posta
    Rower mozna zostawic w Ustrzykach Górnych .Podjechac busem do Mucznego i stamtąd przez Bukowe Berdo na Tarnicę i powót do Ustrzyk Szerokim Wierchem.Gdybym miala jeden dzien na Bieszczady teraz (po kilkunastu latach chodzenia po nich) to bylby mój wybór .
    Ewentualnie można na Bukowe Berdo ruszyć z Widełek. Taki miałam plan podczas ubiegłotygodniowego pobytu. Łapaliśmy stopa w Ustrzykach, żeby podjechać właśnie do Widełek i zatrzymały się Lublinianki zmierzające do źródeł Sanu. Podwiozły nas aż do Mucznego:)
    Z Widełek na Bukowe będzie ok. godzinę dłużej maszerowania niż z Mucznego, ale łagodniej chyba.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jeden dzień z ... lat – moimi oczami. Opowiadanie urodzinowe.
    Przez Aleksandra w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2010, 20:09
  2. Dzień Metalowca/Dzień Otwarty*
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-03-2009, 13:35
  3. Bieszczady na jeden dzień...niestety
    Przez WojtekR w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-09-2005, 23:39
  4. Jeszcze jeden zart
    Przez irek w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-05-2004, 09:46

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •