Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

  1. #11

    Domyślnie Re: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

    Ludzie!!!!!! Toż to jakiś nonsens!!!!! A co z wolnością słowa?????
    Pomysł pisania tylko o dobrych barach ma jedną wadę! Co z dobrymi barami, które zostały by pominięte np. ze względu na brak miejsca?

  2. #12

    Domyślnie Odp: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

    Kilka lat temu, nie mając innego noclegu i trochę kasy, zameldowaliśmy się w hotelu "Górskim". Zadowoleni, że w dobrych warunkach, w przyzwoitym lokum, zjemy coś dobrego, wypoczniemy, wykąpiemy się w cywilizowanych warunkach - poszliśmy w góry.
    Wczesna wiosna, kapuśniaczek, listki ledwo rozwijające się, wiosenne, czyste powietrze. Trasa Wołosate, przełęcz Bukowska, marzenia o Kinczyku... no i powrót do wspaniałego hotelu Górskiego, pogoda niestety nie dopisała; zimno, mokro i zaczęło się ściemniać.
    W "hotelu" popełniliśmy pierwszy błąd - zamiast wykąpać się, sprawdzić instalacje, przebraliśmy suche ciuchy i poszliśmy do hotelowej restauracji posilić się. Już nie wspomnę, że na kelnerkę czekaliśmy około pół godziny...
    Następne pół spędziliśmy na obserwacji jakiejś lokalnej bizesłumen przy sąsiednim stoliku, której to pani co raz przynoszono nowe dania i napoje.
    Wreszcie dostaliśmy ledwie ciepły barszcz z krokietem, a później - kotlet - koronne danie, bieszczadzki oblany roztopionym żółtym serem, uwieńczone to wszystko ananasem z puszki. Nigdy tego nie zapomnę...
    Marzenia o ciepłej kąpieli zakończyły się po odkręceniu kranu prysznica, niestety nie udało się go odkręcić. Pani w recepcji była bezradna.
    Z latarką szukaliśmy w samochodzie narzędzi, które mogły uchodzić za hydrauliczne. Niestety nasze wysiłki spełzły na niczym.
    Nikogo w hotelu Górskim nie zainteresował nasz problem.
    Nie było już sił i chęci do awantur, więc zmarznięci, ze zgagą - poszliśmy spać, i rankiem jak najszybciej opuścić to miejsce, wymazując je z naszej mapy ukochanych Bieszczadów..

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Tasiek
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Karkonosze
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Re: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

    [quote=Anonymous;218]1.Zgadzam się z Kasandrą - nie pisać o tych kiepskich i drogich barach.
    A dlaczego nie pisać skoro orżeli nas zrobią to z innymi toż to nawet za babuszki komuny były książki skarg i wniosków a kiepskie knajpy obsmażali w lokalnej prasie .
    Niech sie facet weie za robotę i udowodni, że jest u miego ładnie smacznie i przyjemnie, a nie zamyka krytyki sądem
    Pozdrawiam Tasiek

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Re: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

    Cytat Zamieszczone przez Tasiek Zobacz posta
    Niech sie facet weie za robotę i udowodni, że jest u miego ładnie smacznie i przyjemnie, a nie zamyka krytyki sądem
    Nie żebym się zaraz czepiał - ale mógłbyś rzucić okiem na datę tamtych postów... :D
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

    ja z rozbawieniem bede oczekiwal ciagu dalszego histori tej Piotrze postepowianie zostalo wszczete ? A hotelik jest niczego drogi i nihuhu wart swej ceny nigdy sie go nie zapominiiiii , wygodniej w podobnym standardzie jest hotel " Na przystanku" daje mu **** az 4

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar elaslob
    Na forum od
    08.2007
    Rodem z
    Ustrzyki Dolne
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

    Rany a ja tam pracowałam, ale właśnie dzięki takim chorym sytuacjom nie wytrzymałam psychicznie i sie zwolniłam i nie żałuje ....
    "Dlaczego są takie piękne Dlaczego tak złe dla ludzi Dlaczego moje Bieszczady Tak kocham i nienawidzę" KSU

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    Piotrze postepowianie zostalo wszczete ?
    O ile dobrze pamiętam z opowiadań Darka, to sprawa zakończyła się ugodą.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #18
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

    Pierwszy raz miałem do czynienia z Hotelem Górskim w lipcu 2001 roku, po pobycie w Komańczy zadzwoniłem do hotelu i.... mieli wolny 1 pokój. Spędziłem tam chyba wtedy 5 dni. W 2006 spędziłem tam 3 dni a w 2007 chyba z 10. Nie mam nic Hotelowi Górskiemu do zarzucenia. Jedzenie to szwedzki stół na śniadanie a obiadokolacje miałem (ostatnio) wliczone w jakiś pakiet i "kalkulowały się". Czyżbym miał farta?
    Kiedyś w 1999 roku bardzo miło i sympatycznie, na dzień dobry, potraktował mnie hotel w Mucznem ale to inna histora :) Zresztą temat gdzie dobrze można zjeść w Bieszczadach to chyba już inny wątek :)

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2007
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

    "a w kiblu napisane jest gupi kaowiec"

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: Wirtualne BIeszczady pozwane!!!

    A ja w hotelu "Górskim" nie bywam, ale mam z nim związane niemiłe wspomnienia. Jeżdże w biesy co rok, zazwyczaj w czerwcu (ma to swoje zalety, bo pogoda piękna i dniu długie a noce krótkie). Ale jest to okres kiedy odbywa się tam wojskowy rajd bieszczadzki. Uczestnicy rajdu zakwaterowani są w hotelu Górskim. I noce zamieniają się wtedy w istne piekło. Zamiast ciszy za którą się teskni, hałas, głośna muzyka, a nad ranem porozrzucane puste butelki po płynach "rozweselających". Uczestnicy rajdu jak i właściciele hotelu mają za nic innych. Na zwróconą uwagę zero reakcji tak ze strony organizatorów rajdu jak i właściciela hotelu. To odstrasza i przeszkadza innym turystom. Teraz zanim zaplanuję wyjazd sprawdzam kiedy jest wojskowy rajd bieszczadzki. Jadę w terminie takim aby ich ominąć.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Solina - wirtualne zwiedzanie
    Przez h404 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-08-2009, 20:34
  2. Bieszczadzkie zaduszki; stawiamy wirtualne świeczki
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-11-2002, 17:13
  3. Wirtualne Bieszczady i Hotel Górski - odsłona 2
    Przez admin w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-07-2001, 17:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •