Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: aparat kompaktowy

  1. #61
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: aparat kompaktowy

    Wg instrukcji trzeba wcisnąć tylne koło wyboru (chyba dwa razy) aby wybrać tryb ustawiania przysłony a potem obracać tym kółkiem aby ustawić przysłonę.
    Czterech panów B.

  2. #62
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: aparat kompaktowy

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    Czy ktos moze wie jak sie ustawia przeslone na w trybie M w aparacie lumix dcm fz200? bo za cholere nie moge tego znalezc ani w instrukcji ani za pomoca losowego naciskania guzikow...
    Nie znam tego aparatu ale z ciekawości ściągnąłem instrukcje. Sądzę że ten fragment dotyczy twojego problemu:



    edit: O, widzę że bartolomeo już mnie wyprzedził :)
    Ostatnio edytowane przez coshoo ; 23-12-2013 o 12:22

  3. #63
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: aparat kompaktowy

    Cztery lata posluguje się Panasonikiem DMC-F2 kupionym w promocji i do tej pory robiłem zdjęcia do archiwum. Jak trafił się ktoś bystry to pomagał mi zamieszczać zdjęcia na tym forum. Wczoraj przysiadłem i okazało się to nie takie trudne, stąd wzięły się wczoraj,na przedwiośniu jesienne grzyby i jeszcze inne zdjęcia. Myślę o kupnie trochę lepszego ale nie natychmiast, chodzi też o efekt oczu królika.

    Wczoraj wieczorem małe pstryk, z uwagi na suszę wiadro i woda były w pogotowiu

    Załącznik 33801Załącznik 33802

  4. #64
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: aparat kompaktowy

    Ja się nie fotografii nie znam, w górach aparatu nie używam, ale czasem wyciągam Olympusa SP 510-UZ, łotakiego:



    Kupiony w sklepie "nie dla idiotów" w promocji, głównie po to, żeby dokumentować okres narodzin najmłodszej Marcówny. Czyli 7 lat temu. I daje radę! (I Marcówna, i aparat). Dlatego jestem sprzętowi wierny, jak i zasadzie: "Złap kadr i ostrość, a resztę se w komputerze poprawisz". Chociaż teraz nawet łapanie ostrości nie jest chyba konieczne

  5. #65
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: aparat kompaktowy

    Nie mogę otworzyć załączników z postu partyzanta :(

  6. #66
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: aparat kompaktowy

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Nie mogę otworzyć załączników z postu partyzanta :(
    Nikt nie może, forum czasem szaleje i przy dodawaniu załączników coś się sypie. Partyzant musi jeszcze raz dodać załączniki.
    Czterech panów B.

  7. #67
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: aparat kompaktowy

    Okazało się, że nie wszystko opanowane. Podczas przerzucania zdjęć coś nacisnąłem nie tak i wszystko znikło a potem udało się przywrócić. Zamiast fotografii pojawiły się załączniki, które otwierają się nie na każdym sprzęcie (bo jednak można otworzyć). Ten mój mało skomplikowany Panasonic DMC-F2 kupiony we wspomnianym sklepie "nie dla idiotów" ma swoje wady np.: z zakopiańskiego Nosala zrobił pagórek, nie pokaże przejrzystej głębii a ja zawsze mam za mało włosów i za duży brzuch. Ogólnie to bardzo wygodny i niezastąpiony towarzysz podróży, który wynagrodzi swoimi opowieściami techniczne niedoskonałości. Gdybym miał go trzydzieści lat temu...P1030742.jpgP1030759.jpgP1030767.jpg

    Technicznie bez rewelacji ale utrwalona chwila na moim prywatnym, bobrowym rewirku.

  8. #68
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: aparat kompaktowy

    Mój też się świetnie spisywał, tylko z czasem zoom 4x w kilku sytuacjach był trochę za mały. I tak małe maleństwo zamieniłem na podobne małe - model DMC-TZ30 i teraz już nic więcej nie potrzebuję
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  9. #69
    Krista
    Guest

    Domyślnie Odp: aparat kompaktowy

    Serdecznie witam!
    Mam prosbe-pytanie: Moze ktos mi pomoze-podpowie jak ustawic-przestawic przeslone w aparacie Canon IXUS 90IS? do tej pory pstrykalam na Auto, a chcialabym cokolwiek zaczac zmieniac. Mam instrukcje ale jak to bywa, nie moge znalesc nic na temat przeslony, a moze potrzebuje nowe okulary:) Goraco wszystkich pozdrawiam!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. zgubiłem aparat koło Terki
    Przez kkpp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2010, 08:52
  2. aparat dla buby
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 17-03-2010, 07:53
  3. Zgubiono aparat
    Przez Tarnina w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-05-2006, 18:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •