Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 130

Wątek: Pola namiotowe w Bieszczadach

  1. #51
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Pole namiotowe w Dwerniczku, Nasicznem (baza ZHP), Berehy G. W Zatwarnicy nie ma pola, jest schronisko Ostoja. Sąsiadko, mapę kupisz w Gdańsku bez problemu, a na mapie są oznaczone pola namiotowe. Zanim zainwestujesz w mapę to na www.bieszczady.pl znajdziesz mapę i posprawdzasz to, co napisałem i znajdziesz jeszcze więcej. W Dwerniczku do kąpieli jest San, w Nasicznem potok, sklepy w zasięgu kilkunastu minut marszu.
    Długi

  2. #52
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Nasicznem (baza ZHP),... w Nasicznem potok, sklepy w zasięgu kilkunastu minut marszu.
    Długi
    Baza ZHP w Nasicznem zabita dechami na głucho.
    Pozdrawiam
    naive

  3. #53
    Iskierka
    Guest

    Smile Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Hmmm... szkoda z tym Nasicznem, to miejsce jakos najbardziej mi pasowalo. Co do Berehow to te takie namiociki mam zaznaczone na mapie hehe ale czy duzo tam narodu?
    pozdrawiam sasiadow blizszych i dalszych

  4. #54
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Cóż, miejsc gdzie pola są nieczynne jest więcej w Bieszczadach. W większości wypadków nikt nie robił problemów, gdy tam się rozbijałem z namiotem. Wyjątkiem był teren prywatny. Warunek - zachować się porządnie, nie robić bałaganu. Na mapie nie pisze "już nieczynne". Dotyczy to pól będących w gestii nadleśnictw, baz studenckich, stanic harcerskich. Nocowałem na terenia bazy Rabe w listopadzie (nieczynna) i nikt się nie czepiał. Pole w Duszatynie też jest nieczynne od kilku lat i nikt nie robi z tego powodu problemu. Najlepiej zapytaj na miejscu leśniczego.
    Długi

  5. #55

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Gdybyś miał chęć nieco zboczyć z trasy, to polecam Suche Rzeki i tamtejszą Ostoję ZHP. Nie wiem co prawda jak teraz, ale jeszcze niedawno można było się tam rozbić.

  6. #56
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Cytat Zamieszczone przez krysp Zobacz posta
    jeszcze niedawno można było się tam rozbić.
    Można. Jedyny minus to 5km do sklepu w Zatwarnicy - no i ewentulanie dochodzenie do zatwarnicy jeśli robi si wycieczki w tamtym kierunku.
    Zawsze można zapytać jeszcze w Sękowcu - na tej łące poniżej ośrodka czasem stoją namioty. Do sklepu wystarczy przejść przez rzekę.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #57
    Iskierka
    Guest

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Sękowiec fajny, bardzo mozliwe ze na chwile zapuszcze tam korzonki a raczej sledzie to bedzie dobre miejsce na poczatek, a co dalej to pewnie sie okaze na miejscu. A Suche rzeki tez leza w zakresie moich zainteresowan, wiec pewnie tez tam zawine.
    pozdrawiam
    iskierka (lub ognik w wersji w spodniach hehe )

  8. #58
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2006
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Kiedyś miałem okazję nocować na łące należącej do ośrodka BARR w Zatwarnicy. Świetne miejsce zaraz obok potoku. Do sklepu jest także kilka kroków. Z całą pewnością panie pracujące w ośrodku (z resztą bardzo miłe) nie powinny mieć nic przeciwko rozbiciu się na jedną noc, tym bardziej że owa łąka nie znajduje się za ogrodzeniem ośrodka tylko po drugiej stronie drogi.
    pozdrawiam Piotrek

  9. #59
    Iskierka
    Guest

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Dzieki za wasze cenne uwagi i byc moze do zobaczenia gdzies w okolicy.
    Iskierka

  10. #60

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Wkrótce jadę w Bieszczady.Ostatni raz byłem tam jakieś dwadzieścia pięć lat temu.W pamięci utkwił mi pomnik generała Świerczewskiego(wtedy bohatera narodowego)Zamierzam odwiedzić te miejsce raz jeszcze.Moją bazą wypadową będzie ośrodek wczasowy SękowiecWybrałem te miejsce bo lubię ciszę i spokój.

    ps.
    Jest to mój pierwszy post na forum,więc witam wszystkich serdecznie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •