Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 130

Wątek: Pola namiotowe w Bieszczadach

  1. #81
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    http://www.chatki.yoyo.pl/lopienka.html sprawdź bazę studencką W Łopience.Chyba we wrześniu jeszcze czynna.Masz dokąd stamtąd maszerować ze swoim "domkiem na plecach".

  2. #82
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Jakie jest inne pole namiotowe w okolicy otwarte we wrześniu, gdzie mógłbym sprawdzić swoją mobilność? Potrzebuję przejść z całym "zestawem sypialnym" na plecach w inne miejsce.
    Domek nr 1.

  3. #83

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Dzięki za Wasze odpowiedzi. Chodzi mi jednak o to, aby wyruszyć z bazy w Sękowcu na inne pole namiotowe, tam spędzić noc i następnego dnia wrócić do bazy. To ma być próba plecakowej mobilności i samowystarczalności. Na mapie widzę różne pola namiotowe wzdłuż szosy do Dwerniczka. Można chyba też rozbić namiot koło Terenowej Stacji Edukacji Ekologicznej BdPN w Suchych Rzekach? Trasa nie musi być bardzo ambitna.

  4. #84

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Można chyba też rozbić namiot koło Terenowej Stacji Edukacji Ekologicznej BdPN w Suchych Rzekach?
    Zadzwoniłem tam. Dostałem odpowiedź: nie.

  5. #85
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Andrzej, proponuję wejść przez Suche Rzeki na Przełęcz Orłowicza, dalej przez Wetlińską zejść do Bereh. Tu nocleg na polu namiotowym (tel. (013) 461-06-19; 501-387-003). Co prawda, pole namiotowe czynne do września, jednak myślę, że pani Kapesowa pozwoli bez problemu namiot na jedną noc rozbić. Następnego dnia powrót przez Nasiczne, Dwernik Kamień do Zatwarnicy i Sękowa. Wspaniała trasa. Polecam!
    Pozdrawiam
    Przemek

  6. #86

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Polej, bardzo dziękuję Ci za pomysł. Jak na razie jestem jedynym spośród wrześniowych kimbowiczów z Sękowca, któremu podoba się spanie w namiocie i na dodatek ma chęć wrzucić go na plecy i z nim wędrować. Aby zachęcić innych kimbowiczów do tej trasy, zamieniłbym pole namiotowe w Berehach na Chatkę Puchatka. Wtedy namiot nie byłby potrzebny. Co o tym sądzicie?

  7. #87
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Andrzeju, ja mogę z Tobą iść tą trasą i spać w namiocie, już o tym rozmawialiśmy. Za nic nie odpuszę sobie widoku Ciebie z zestawem sypialnym na grzbiecie jak wchodzisz na wetlińską od strony Suchych Rzek . Ciężar piwa też doliczyłeś do zestawu?

  8. #88
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    zamieniłbym pole namiotowe w Berehach na Chatkę Puchatka. Wtedy namiot nie byłby potrzebny. Co o tym sądzicie?
    Pomysł przedni. Szkoda, że nie mogę być z Wami, pewnie poszedłbym z Tobą Andrzeju. Pomyśl o zachodzie Słońca i wschodzie następnego dnia, obserwowane spod schroniska. To niezapomniane przeżycia!
    Pozdrawiam
    Przemek

  9. #89

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Może przez Dwernik-Kamień do Nasicznego?

  10. #90
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Dwernik-Zatwarnica-Nasiczne

    Ja proponowałbym Ci przejść się z Sękowca do Krywego i tam zanocować sam ale nie wiem czy to nie za trudne dla Ciebie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •