Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 130

Wątek: Pola namiotowe w Bieszczadach

  1. #21
    Mauro
    Guest

    Domyślnie

    halina - dzięki :D

    kaha - uwierz mi, ze jezeli o mnie by chodzilo to nawet namiotu bym nie bral, z reszta wszystko wyjasnilem w 1.poscie

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Witaj

    Cytat Zamieszczone przez Mauro
    uwierz mi, ze jezeli o mnie by chodzilo to nawet namiotu bym nie bral, z reszta wszystko wyjasnilem w 1.poscie
    Pozwoliłem sobie zacytować akuratnie ten fragment. Możesz (możecie) spokojnie ruszyć w trasę. Dla orientacji cenowej http://www.ptsm.pl/jablonki/bazanoc.htm (to chyba najniższe ceny). Przy każdym schronisku nikt nie powinien Wam odmówić prawa do rozbicia namiotu ani dostepu do ciepłej wody (koszt dodatkowy to z reguły 2 zeta). Wszelkie dostępne noclegownie nawet na terenie parku narodowego czy krajobrazowego nie mogą w ramach swojego dostępnego terenu pod turystykę odmówić Wam rozbicia namiotu.
    Jednak ze względu na fakt, że wybierasz się z kobietą - proponuję Ci uwzględnić na Waszej trasie przystanki typowo babskie. Nie znam niestety Waszej marszruty wię c podaję tylko ogólne nfo.

    Pytajcie ludziki o szczegóły!!

    Pozdrówka chwilowo z Opólka

  3. #23
    Mauro
    Guest

    Domyślnie

    dzięki za odzew
    a jakież to są typowo babskie przystanki
    pozdr

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mauro
    potrzebowałbym wykazu pól z minimum komfortu, czyli prysznicem - czy ktoś posiada takie przydatne cudo? jest mi to potrzebne do opracowania trasy - tak, ja ceper z Łodzi chcę zapewnić swojej kobiecie godziwe warunki przetrwania w bieszczadzkiej czeluści

    to może schronisko jakies?? tam masz zawsze wiecej wygod, a ceny wcale nie sa az tak odstraszajace...

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  5. #25
    negra
    Guest

    Domyślnie

    To mój pierwszy post więc witam wszystkich!!
    Czesto jeżdze w Bieszczady pod namiot
    pola na których sie zatrzymuje z ciepala wodą to:
    Cisna Pole namiotowe Tramp- polecam mili właściele fajne ogniska pod wiatą, ciepla woda za dodatkową opłatą a z beczki ze słońca gratis
    Wetlina: pole PTTK(drogie ale ładne) oraz przy schronisku PTSM(średni teren) Za Zajazdem Połonina ciepla woda za dodatkową opłatą. Ustrzyki Górne przy Schronisku Kremenarosa( polecam nalesniki z Jagodami).
    zmam też inne pola ale tam nawet kranu niema!! więc nie pisze o nich[/b]

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KAHA
    to może schronisko jakies?? tam masz zawsze wiecej wygod, a ceny wcale nie sa az tak odstraszajace...
    ... zwłaszcza że ceny noclegów nie sa wiele wyzsze niz niektórych pól namiotowych
    http://www.doczu.pl

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Bison
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Okolice krainy paprykarza..:)
    Postów
    234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez negra
    Cisna Pole namiotowe Tramp- polecam mili właściele fajne ogniska pod wiatą, ciepla woda za dodatkową opłatą a z beczki ze słońca gratis
    Taa...Ktoregos razu Poszedlem tam ze znajomym azeby sie odchamic przed wyjazdem z bieskow. Skusil mego kolege napis o prysznicu ale nie doczytal ze cieply jest platny ..ale mniejsza z tym. Spalismy tam na wozie pod wiata i nie polecam tego nikomu. Po powrocie z Siekierezadu w noicy okazalo sie ze wiata nie jest tak szczelna na jaka wygladalo iwszystko nam zapoklo od deszczu.Ale towarzystwo i wlasciciele mili...
    http://www.flickr.com/photos/bison86/
    http://picasaweb.google.com/Bison86
    Po drogach wedrować, zrobić co tylko sie da aż sie dopełni czas...

  8. #28
    lucyna
    Guest

    Domyślnie pola namiotowe

    Jeżeli chodzi o pola namiotowe to temat ten jest wg mnie kontrowersyjny. Mam złe wspomienia. Zajmuję się zawodowo turystyką. Znam ceny. Polecam gospodarstwa agroturystyczne i ptsm. Ceny są niewiele wyższe, a komfort wypoczynku o wiele większy. Tu też mozna mówić o niektórych ośrodkach oferujących noclegi już od 15 zł. Polecam PTSM Lesko tylko musisz sprawdzić czy mają wolne pokoje. Tam obłożenie jest bardzo wysokie. Jeszcze jedna uwaga. Przerażają mnie ceny usług w schroniskach. Ostatnio zapłaciłam za kawę tyle samo co za o wielę smaczniejszą kawę w kawiarni. Ceny przerażają

  9. #29
    Rambo John
    Guest

    Domyślnie

    Serdeczne polecam pole namiotowe "Czaków" mieszczáce sié pomiédzy Wolkowyjá, a Bukowcem. Dawny wlasciciel pewno juz nie zyje (rak zoládka), ale zona napewno dba o interes. Spedzilem tam swego czasu kilka lat z rzedu i nie narzekalem. Kibelek je, do prysznica tez niedaleko... No i sklep z piwem pod reka.
    Pozdrawiam serdecznie i zycze milego pobytu!!!
    (umierajac jednoczesnie z tesnoty za Bieszczadami jako ze los rzucil mnie do Walii...)

  10. #30
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lucyna
    Ceny przerażają
    oj zgadza sie... w zeszlym roku za wode z biedronki (cena ok 60-70 gr) kazano placic 3,5 zl

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •