Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 6 7 8 9 10 11 12 13
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130

Wątek: Pola namiotowe w Bieszczadach

  1. #121
    grzesiek2
    Guest

    Domyślnie Odp: Pole namiotowe

    Wielkie dzięki za odpowiedź :)

    Pozdrawiam,
    Grzesiek

  2. #122
    cuma2436
    Guest

    Domyślnie Godne polecenia pola namiotowe/kempingi w okolicach Soliny

    Witam!

    Czy mógłby ktoś wyrazić opinię o polach namiotowych znajdujących się wokół zalewu? Nie byłam tam jeszcze, w tegoroczne wakacje planuję jechać z chłopakiem. Przeglądałam już sporo stron, ale wiele opinii liczy już sobie parę lat, więc wszystko mogło się pozmieniać. Szukam miejsca pod namiot, wokół jezior najlepiej, z tego co widzę jest dość sporo takich obiektów. Interesuje mnie informacja na temat węzła sanitaryjnego (wc, prysznice, czy czyste, umożliwiające korzystanie z nich:)), a także jak bardzo są to miejsca zatłoczone, hałaśliwe (raczej nie preferujemy miejsc gdzie alkohol leje się do białego rana), oraz mniej więcej cenowo jak to wygląda, za co pobierają opłaty. Wszelkie inne informacje także mile widziane:) Spotkałam się na forach z takimi kempingami jak Cypel, Zacisze, Zjawa, Patelnia, Jawor, Patelniak. Który sprosta naszym oczekiwaniom? A może jakiś jeszcze inny? Proszę o pomoc:) Dziekuję.

  3. #123
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Godne polecenia pola namiotowe/kempingi w okolicach Soliny

    Witam na naszym forumie !
    To chyba niezbyt dobry kierunek pytania ?
    Tutejsi forumowicze z rzadka odwiedzają takie miejsca biwakowe, bo oni chodzą po górach a nie plażują się.
    Podpowiem :
    Kieruj się ogólną zasadą : bardziej znane miejsce (Solina , Polańczyk) to pewność tłumów
    druga zasada to > im niższe ceny to klientela niezbyt wybredna
    p.s.
    Miałem kiedyś okazję w znanym kurorcie czyli Polańczyku spędzić noc na tanim polu namiotowym.
    nigdy w życiu nie wysłuchałem w ciągu jednej nocy tylu dyskusji o tym jak prowadziły się matki dyskutantów, o spaniu nie było mowy bo dyskusja była ciekawa.
    Osobiście wolę zadupia czyli Wołkowyję albo Teleśnicę Oszwarową, ale kto w danym terminie się zjedzie zawsze będzie zagadką

  4. #124

    Domyślnie Pole namiotowe w Smerku

    Witam serdecznie. W lipcu wybieramy się całą grupą w Bieszczady i szukamy pola namiotowego w miejscowościach: Cisna, Smerek, Wetlina i Ustrzyki górna.
    Czy ktoś może polecić pole namiotowe w tych miejscowościach.

  5. #125

    Domyślnie Odp: Pola namiotowe w Bieszczadach

    Cześć
    O i nikt ci nie odpisał , pewnie dlatego ,że jakbyś tak przeczytał cały temat, to pola w miejscowościach przez Ciebie wymienianych były już polecane i to w co trzecim poście :)
    Pytanie o pole którego nikt nie wymieniał , a które nie wiem czy istnieje, to mam ja
    Czy jest jakieś pole namiotowe w Chmielu?
    Niby na mapie są dwa , ale po przeszukaniu całego netu i to przez przypadek trafiłem na relację z wycieczki rowerowej sprzed 2 lat, gdzie jest wzmianka o poszukiwaniach pola namiotowego w Chmielu, a w końcu rozbiciu namiotu w jakimś gospodarstwie agroturystycznym o adresie chmiel 29 , które to gospodarstwo nie jest żadnym z tych pól zaznaczonych na mapie.
    Czy tych pól z mapy już nie ma , czy rowerzyści byli rozkojarzeni ?

    Swoją drogą to gdzie jak gdzie, ale na forum bieszczadzkim, temat pól namiotowych powinien być przyklejony , te około 20 istniejących pól powinno być wymienionych w pierwszym poście
    z coroczną aktualizacją w odzewie na zmiany zgłoszone przez forumowiczów

  6. #126
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Pola namiotowe w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez edutm Zobacz posta
    Swoją drogą to gdzie jak gdzie, ale na forum bieszczadzkim, temat pól namiotowych powinien być przyklejony , te około 20 istniejących pól powinno być wymienionych w pierwszym poście
    z coroczną aktualizacją w odzewie na zmiany zgłoszone przez forumowiczów
    Czy możesz się zając stworzeniem i aktualizacją takiej listy?

  7. #127

    Domyślnie Odp: Pola namiotowe w Bieszczadach

    I już miałem napisać z zadowoleniem wielkie TAK ,ale postanowiłem przeczytać najpierw odpowiedzi na inne proste ( tak myślałem ,że proste) zadane przeze mnie pytanie w innym temacie.
    I się speszyłem
    Nie piszę już nic i więcej o nic nie zapytam.
    Nie czuję się za dobrze w towarzystwie tak niemiłych i przemądrzałych osób.
    Zauważyłem że najwięcej odpowiedzi jest na powtarzające się pytania ,na które to pytania jest tysiące odpowiedzi w necie , a pytania ,na które net odpowiedzi jeszcze nie doświadczył nadal pozostają bez odpowiedzi ,hmm. zastanawiam się czy nie dlatego tak chętnie udziela się na te pospolite pytania tyle pospolitych odpowiedzi , że są one w necie ?
    a na pytania na które odpowiedzi w necie nikt nie odpowiedział nadal pozostają bez odpowiedzi !
    Nie chce generalizować , ale niektórzy z odpowiadających to pewnie nawet ...e nie głupie wnioski .
    Życzę miłego, bez nerwowego odpowiadanie na tysiące powtarzających się pytań ,a pytania dziewicze niech dalej takimi pozostaną . CZUWAJ

  8. #128
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Pola namiotowe w Bieszczadach

    hehe...fajny wpis...ten ostatni:D:D:D Ale ja ufam, że mi odpowie ktoś;> Otóż czy pole namiotowe w Terce jest obecnie czynne i czy mogę się tam zadekować w czerwcu? Ma ktoś może namiar na nie? Myślę o polu koło mostu nad Solinką.
    Pozdrawiam,
    Derty
    PS.: obciążenia genetyczne skazały mnie na użycie wielgachnego namiotu na spanie, a więc czerwiec pod gwiazdami
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  9. #129
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Pola namiotowe w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Otóż czy pole namiotowe w Terce jest obecnie czynne i czy mogę się tam zadekować w czerwcu? Ma ktoś może namiar na nie? Myślę o polu koło mostu nad Solinką.
    Pozdrawiam,
    Derty
    PS.: obciążenia genetyczne skazały mnie na użycie wielgachnego namiotu na spanie, a więc czerwiec pod gwiazdami
    Hej! Czy obecnie czynne to ciężko stwierdzić W zeszłym sezonie teren był koszony więc chyba funkcjonowało (namiotów nie widziałem albo nie pamiętam, ale kilka lat temu spałem na innym, przed Kołonicami i też nie było żadnych namiotów). Jak nie będzie wykoszone to sobie udepczesz i też będzie gitara!
    PS
    Ja piszę o tym po prawej stronie jadąc w kierunku Polanek z Terki, o tym koło mostu nic nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez sir Bazyl ; 26-01-2018 o 22:54
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  10. #130
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Pola namiotowe w Bieszczadach

    Przypomnę, że już były prowadzone takie poszukiwania tutaj

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •