Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kilka dni w Bieszczadach z noclegiem w Cisnej i UG

  1. #1
    olga zet
    Guest

    Domyślnie Kilka dni w Bieszczadach z noclegiem w Cisnej i UG

    Witam wszystkich!


    To mój pierwszy post na forum. Zgodnie z motto uśmiecham się bo już prawie jestem w Bieszczadach. już prawie- a za jakieś 2 tygodnie w rzeczywistości. I w związku z tym- mam do Was- doświadczonych- masę pytań. Będę baaaardzo wdzięczna za pomoc



    Planujemy ze znajomymi wyjazd w Bieszczady. Kupiłam przewodnik, przejrzałam kilka szlaków i naskrobałam taki „mini plan” z miejscami gdzie chcielibyśmy pochodzić. Mam problem z tym czy moje trasy nie są za krótkie, może trochę źle wytyczone- może można byłoby je urozmaicić.

    Planujemy nocleg najpierw w Cisnej, a potem w Ustrzykach Górnych. Chcielibyśmy chodzić, chodzić, chodzić po górach- atrakcje w postaci kolejki bieszczadzkiej czy cerkwi- też mile widziane. Aha- i najważniejsze- nie mamy samochodu Jesteśmy skazani na własne siły i autobusy Proszę- doświadczonych wędrujących po Bieszczadach o spojrzenie fachowym okiem. Napiszcie, jakie są te trasy w praktyce.

    Cisna – baza noclegowa

    I trasa
    Dojazd do Jabłonek (autobus) => Kołonice => Wołosań => Sasów => Berest => Osina => Hon => Cisna

    Z Cisnej autobus (15.23) do Komańczy

    Komańcza- Prełuki- Duszatyn- Jeziora Duszatyńskie

    Powrót do Cisnej z Komańczy (19.30)


    II trasa

    Cisna- Rożki- Worwosoka- Małe Jasło- Szczawnik- Jasło- Przysłup

    potem autobusem do Wetliny

    Wetlina- Przełęcz Orłowicza- Połonina Wetlińska- Chatka Puchatka- Wetlina – autobusem do Cisnej


    Ustrzyki Górne – baza noclegowa

    III trasa – czy nie za krótka- może macie jakieś propozycje???

    Ustrzyki Górne- Połonina Caryńska- Przełęcz Wyżniańska- Mała Rawka- Wielka Rawka- Ustrzyki Górne


    IV trasa - czy nie za krótka- może jeszcze gdzieś się wybrać
    Ustrzyki Górne- Szeroki Wierch- przełęcz pod Tarnicą- Tarnica- przełęcz pod Tarnicą- Wołosate- Ustrzyki Górne

    V trasa
    Chcielibyśmy się dostać do Soliny z Ustrzyk Górnych- właśnie jakie macie tu propozycje? Chodzi o dotarcie na Zielony Szlak - Bukowiec- Wołkowyja- Polańczyk- Solina

    Potem chcielibyśmy się wybrać do Lwowa- macie jakieś doświadczenia jak z Bieszczad najtaniej i najlepiej się tam dostać?

  2. #2
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: kilka dni w bieszczadach z noclegiemw cisnej i ustrzykach górnych

    Cytat Zamieszczone przez olga zet Zobacz posta


    III trasa – czy nie za krótka- może macie jakieś propozycje???

    Ustrzyki Górne- Połonina Caryńska- Przełęcz Wyżniańska- Mała Rawka- Wielka Rawka- Ustrzyki Górne
    Trochu przykrótkawa, można jeszcze po drodze odbić na Rabią Skałę, żeby było ciekawiej

    Generalnie to plany Twoje raczej będą miały duże problemy logistyczne - te podjazdy, przejazdy. Ciężko to będzie zgrać.
    Marcin

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar marmota_m
    Na forum od
    10.2010
    Postów
    371

    Domyślnie Odp: kilka dni w bieszczadach z noclegiemw cisnej i ustrzykach górnych

    dzień pierwszy - może Komańcza - Cisna lepiej? i Jeziorka są i Wołosań - nie trza biec na dwa autobusy
    dzień drugi bym skróciła tylko do Przysłupu (ale ja lubię na połoniknach posiedzieć, pochłonąć widoki)
    trzeci ok
    czwarty - przez Halicz i Rozsypaniec do Wołosatego?
    dzień piąty jest poza moją mapą w głowie
    Trasy zależą od tego czy chcecie się wymęczyć czy zintegrwać z górami na zasadzie podziwiania :)

  4. #4
    olga zet
    Guest

    Domyślnie Odp: kilka dni w bieszczadach z noclegiemw cisnej i ustrzykach górnych

    Dzięki za wszystkie wskazówki! Jeśli jeszcze przyjdzie Wam coś do głowy- piszcie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pierwszy urlop w Bieszczadach, prośba o kilka wskazówek.
    Przez rufuskwz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-09-2010, 12:27
  2. YAPA 2010 - za dni kilka!
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-03-2010, 10:03
  3. Pytań kilka odnośnie planu wypadu rowerowego po Bieszczadach
    Przez ARTI w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-09-2009, 19:28
  4. o cmentarzach nie tylko w Bieszczadach, czyli słów kilka o Maguryczu
    Przez szymon magurycz w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-06-2009, 08:47
  5. Dni Cisnej
    Przez Lupino w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-07-2002, 11:06

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •