Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Weryfikacja trasy

  1. #1

    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Pomorze
    Postów
    9

    Domyślnie Weryfikacja trasy

    Witam wszystkich, na początku chciałbym się przywitać :) Pierwszy raz jadę w Bieszczady, ale już kilka lat jestem zainteresowany tym tematem także myślę że dam radę ponieważ chodzić lubię bardzo
    Została kwestia tras, nie wiem czy dobrze to rozplanowałem a jadę za tydzień Noclegów nie rezerwuję, myślę że to niepotrzebne.

    Planuję wyjazd na około 10 dni + 2 dni na dojazd i powrót.

    1. Z Rzeszowa do Ustrzyk Górnych pksem (około południa jestem ), znaleźć jakieś zakwaterowanie i może trochę Połoniny Caryńskiej jak wystarczy czasu

    2. Wetlina ---> Połonina Wetlińska ---> chciałbym zostać na noc w Chatce Puchatka, może na dwie noce --->ewentualnie Rabia Skała i Wielka Rawka

    3. Ustrzyki Górne ---> Tarnica, Halicz, Wołosate

    4. Muczne ---> na pewno grób Hrabiny

    5. Potem pksem z Ustrzyk Górnych do U. Dolnych , dalej się zobaczy

    Punkty od 1-5 to nie oznaczenia dni, tylko poszczególne etapy na które mam 10 dni. Da się zrobić ? Skrócić coś ? Na wszelkie sugestie jestem otwarty
    Ostatnio edytowane przez szopen ; 06-09-2011 o 12:11

  2. #2
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Weryfikacja

    Witaj na forum.
    1. Z Rzeszowa do Ustrzyk Górnych pksem (około południa jestem ), znaleźć jakieś zakwaterowanie i może trochę Połoniny Caryńskiej jak wystarczy czasu - Proponuję wysiąść z PKS z Bereżkach. Przejść się do Koliby, zostawić tam bagaż, wyjść na cmentarz do wsi Carynskie i powrót do Koliby na noc

    2. Wetlina ---> Połonina Wetlińska ---> chciałbym zostać na noc w Chatce Puchatka, może na dwie noce --->ewentualnie Rabia Skała i Wielka Rawka - Z koliby na Caryńską, zejście do Berehów /cmentarz/ i wejście na Wetlińską schronisko. Przed zachodem słońca możesz się przejść na Smerek i wrócić do schroniska. Z Wetlińskiej albo do Wetliny i przez Rabią, Kremenaros, Rawki do Schroniska pod Rawkami i nocleg, albo przez schronisko, Rawki, Kremenaros, Wielką Rawkę do Ustrzyk Górnych i tam nocleg.

    3. Ustrzyki Górne ---> Tarnica, Halicz, Wołosate - UG, Szeroki Wierch, Tarnica Halicz. Krzemień/cofasz się/ Bukowe Berdo, Muczne, Tarnawa Niżna nocleg - hotelik

    4. Muczne ---> na pewno grób Hrabiny . Z Tarnawy możesz następnego dnia przejść na Dzwiniacz – taki lajtowy dzień. Radzę Ci łapać stopa do Bukowca /może coś pojedzie/ i stamtąd do Grobu Hrabiny i źródeł Sanu. Być przy grobie , a nie być przy źródłach? Poczytaj sobie tę dyskusję http://forum.bieszczady.info.pl/show...3d%C5%82o-Sanu



    5. Potem pksem z Ustrzyk Górnych do U. Dolnych , dalej się zobaczy Polecam przejście z Czarnej Dolnej do Daszówki. Z pewnością za Czarną do daszówki nie spotkasz zbyt wielu ludzi… dalej kombinuj sam


    Napisz coś jak wrócisz.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  3. #3

    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Pomorze
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Weryfikacja

    Dziękuję za wskazówki, na pewno się odezwę

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pierwszy raz w Bieszczadach - weryfikacja tras
    Przez Płotka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 19-08-2011, 20:28
  2. Trasy Muczne-Bukowiec
    Przez Parias w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-05-2008, 11:39
  3. Trasy dla przedszkolaka?
    Przez Tommy w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-02-2005, 17:57
  4. Informacje o cenach i trasy
    Przez pooh w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 07-07-2004, 13:10
  5. Trasy
    Przez ginny w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 18-08-2003, 18:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •