Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Logistyka II KIMB

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Logistyka II KIMB

    Z zainteresowaniem i z zazdrością czytam o Waszych przygotowaniach do II KIMB.
    Niepokoję się trochę o stronę logistyczną Kongresu.

    1. Czy podjęliście wszyscy starania o rezerwację miejsc noclegowaych ? Ośrodek w Sękowcu nie jest z gumy, a p. Basia miewa często "nadkomplet" gości w czasie długiego, majowego weekendu. Gdyby nie było już tam miejsc, a ktoś chciałby w ostatniej chwili załatwić sobie tani nocleg w samym Sękowcu, to radzę mu (jej) udać się do sklepiku "Pod Lipą" i tam się trochę popytać. Vis a vis tego sklepu są zakładowe budynki mieszkalne, a ich mieszkańcy wręcz marzą (serio !) o wynajmowaniu pokoi turystom. Byłem tam wręcz nagabywany, kuszono mnie niższymi cenami.

    2. A co z samym miejscem obrad ? Piotr pisał o ławeczkach przed "Mini Barem". Wspaniały pomysł na ciepły, bezdeszczowy i bezwietrzny wieczór. Peter, dostałeś taką gwarancję od swojego świętego imiennika ?
    Moja rada jest taka: zarezerwujcie sobie na jedno popołudnie i wieczór (1 maja) cały "Mini Bar". W zeszłym roku rozmawiałem na ten temat wstępnie z p. Basią - wyraziła zgodę. Możecie się na mnie powołać. Trzeba tylko (koniecznie !) zgłosić to Jej wcześniej (najlepiej już teraz !). Barbara przygotuje wtedy odpowiednio ten "lokalik" i zadba o jego zaopatrzenie. Impreza będzie miała charakter zamknięty. Barbara zgodzi się, jeśli uzbiera się Was nie mniej niż 10 osób. Nie obawiajcie się - ceny nie są tam wyższe niż w "Piekiełku" w Dwerniku.

    Pozdrawiam. Ja niestety w maju nie przyjadę, ale coś mi się widzi, że będę miał silną reprezentację (Żabki !)

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2

    Domyślnie Re: Logistyka II KIMB

    Stały Bywalcze!
    Czy jednak nie da się czegoś zrobić byś przybył???????????? Może jednak da... widzisz co sie dzieje na świecie... nie wolno odkładać niczego na "kiedyś". Bardzo proszę - postaraj się!

    Co do logistyki - też się boję, że za mało miejsca rezerwujemy. Bartko, ile domków jest zaklepanych na 100%? Bo jak widać wielu ludzi będzie decydowało się do maja jeszcze... Wierzę w to, że jakby co - to domek może mieć gumowe ściany - ale bez przesadyzmu...

    No i ten Mini bar... wiesz coś o tym? Piszę to na forum - bo temat logistyczny jest kluczowy. Reszta per @.

    wasza

    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Logistyka II KIMB

    >2. A co z samym miejscem obrad ? Piotr pisał o ławeczkach przed
    >"Mini Barem". Wspaniały pomysł na ciepły, bezdeszczowy i
    >bezwietrzny wieczór. Peter, dostałeś taką gwarancję od swojego świętego
    >imiennika ?

    Tjaa - mój święty imiennik nie tylko nie dał mi gwarancji, ale jeszcze dość często robi mi na złość. Próbowałem mu nawet to kiedys wyperswadować, ale nie dorzuciłem
    Majowy wieczór, nawet bezdeszczowy i tak będzie chłodny - nie da sie ukryć. Z drugiej strony, pomimo, że z zapowiedzi wynika że osób bedzie więcej, nikt jak sądzę na dzień dzisiejszy nie da gwarancji, że przyjedzie minimum 10 - róznie bywa, plany zawsze mogą pójść w rozsypke - ze mną na czele.
    AFAIR oficjalny sezon w Sekowcu zaczyna się własnie 1 maja, mini-bar będzie wiec czynny tego dnia, tak czy siak - a zbyt wielu ludzi tam chyba nie będzie, chociaż kto wie. Miescowi tam jednak przychodza na piwo raczej sporadycznie, no ale to fakt że oprócz TWA w ośrodku na pewno będą inni goście, którzy niekoniecznie muszą być zainteresowani naszym spotkaniem. Więc z jednej strony pomysł z rezerwacją jest niezły - z drugiej kto wie jak to sie wszystko ułoży. No i miejsce - w końcu mini-bar to mini-bar, nazwa jest adekwatna do jego wielkości i pojemności, więc przy wiekszej frekwencji, byłoby (będzie) tam stosunkowo ciasno.

    >Nie obawiajcie się - ceny nie są tam wyższe niż w "Piekiełku" w Dwerniku.

    Dokładnie, a przynajmniej nie bardzo :)

    >Ja niestety w maju nie przyjadę, ale coś mi się widzi, że będę miał silną >reprezentację (Żabki !)

    A może jednak sie uda? W końcu masz rzut beretem, hihi
    Pozdrawiam

    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Logistyka II KIMB

    "AFAIR oficjalny sezon w Sekowcu zaczyna się własnie 1 maja, mini-bar będzie wiec czynny tego dnia, tak czy siak - a zbyt wielu ludzi tam chyba nie będzie, chociaż kto wie."

    Piotrze, tak na 100% to nie liczyłbym na to, że bar będzie otwarty bez wcześniejszych uzgodnień z Barbarą. Poza lipcem i sierpniem bywa on otwierany sporadycznie (obsługa !).
    Jak wcześniej tego nie uzgodnicie z B., to możecie przez szyby oglądać tylko ubiegłoroczny kurz na meblach i bufecie.
    Reasumując - nie radzę pozostawiać rozwiązania tego problemu na ostatnią chwilę.
    Pozdrawiam

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Logistyka II KIMB

    >Poza lipcem i sierpniem bywa on otwierany sporadycznie (obsługa !).

    No tak, to mi jakoś umsknęło.

    >Jak wcześniej tego nie uzgodnicie z B., to możecie przez szyby oglądać
    >tylko ubiegłoroczny kurz na meblach i bufecie.

    Wiesz, pani B. na pewno w razie czego zlituje sie nad nami i otworzy - choćby bez obsługi - jak juz pisałem: kto zagwarantuje że bedzie min.10 osób? W razie czego "Pod Lipą" jest blisko, a i lane "tyskie" tam mają po bardzo rozsądnej cenie :)

    >Reasumując - nie radzę pozostawiać rozwiązania tego problemu na
    >ostatnią chwilę.

    Co racja to racja.
    Pozdrawiam

    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Anka
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    95

    Domyślnie Re: Logistyka II KIMB

    Wydaje mi się, że należałoby złożyć nowy wątek 'Przyjadę na II KIMB ' (czy coś w tym stylu), w którym wpis byłby deklaracją przyjazdu i jednocześnie informacją, ile miejsc noclegowych życzy sobie zarezerwować uczestnik. Ktoś jednak musi zająć się organizacją imprezy, aby jak wskazał SB rezerwować, obliczać itp... .

    As jeśli liczenie nie jest Twoją mocną stroną, to na pewno znajdą się koledzy, którym wychodzi to znacznie lepiej i rozpiera ich energia działania dla dobra i ku czci. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej zabawy.

    ??? Nie chcę, aby ktoś uznał że się wymądrzam, ale od założenia wątku przez przezornego SB minęło dwa dni i w dalszym ciągu brak konkretów. A niech tam wymądrzam się, bo mnie i tak tam nieeeee bbbbbbbęęędddddzzzzzieeeeeeee!!!!!!!

    Przeczytałam wpis Zbyszka w 'II KIMB miejsce i czas', (coś chyba przeoczyłam i każdy rezerwuje miejsca dla siebie?) i tak pozostaje sprawa miejsca biesiady, ile osób i co do jedzenia i picia.



    Wiadomość została zmieniona (20-03-03 22:30)

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie Re: Logistyka II KIMB

    Rozmawialam z Bartko na czacie, powiedzial, ze bar jest zarezerwowany, a takze ze zamowil u p. Basi 50 litrów Żywca w beczce.
    Tak wiec, moi drodzy, nawarzylismy piwa! Teraz je trzeba bedzie wypic - jesli chodzi o mnie, to z przyjemnością...
    Jesli chodzi o jedzenie - proponuje, zeby kazdy przywiozl to na co ma ochote. Jesli jest miejsce na ognisko - zrobimy sobie ognisko, proponuje wiec przywiezienie kiełbasy. I moze jeszcze kiszonych ogorkow. Do tego chlebek podpieczony na ogniu, lekko posolony, zimne piwo... mmmm... dobra, ide na sniadanie, bo cos sie glodna zrobilam... :)

    я пиду в далекие горы на широкие полонины

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Logistyka II KIMB

    Moge się mylic, ale wydaje mi się, że każdy kto ma zamiar przyjechać, sam powinien zarezerwować sobie nocleg - bo w końcu kto to za niego zrobi, więc info odnośnie ilości potrzebnych miejsc noclegowych wydaje się zbędne, tym bardziej że chyba wiekszosć już sobie zarezerwowała.
    Nowy wątek odnośnie liczby uczestników - świetny pomysł, przynajmniej bedziemy mieli jako taka orientację.
    Ilość uczestników nie jest równa ilości noclegów w Sekowcu, bo nie wszyscy tam beda spać.
    Zdrowia

    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  9. #9
    Nul
    Guest

    Domyślnie Re: Logistyka II KIMB

    Piotr napisał/a:

    > Moge się mylic, ale wydaje mi się, że każdy kto ma zamiar
    > przyjechać, sam powinien zarezerwować sobie nocleg - bo w końcu
    > kto to za niego zrobi, więc info odnośnie ilości potrzebnych
    > miejsc noclegowych wydaje się zbędne, tym bardziej że chyba
    > wiekszosć już sobie zarezerwowała.

    Racj, ale z drugiej strony - to są domki, a ja przyjadę sama - to jak, mam sobie caly domek zarezerwowac??? Jakaś koordynacja będzie miła choćby taka, że mi tu może ktoś zaoferuje przyjęcie do domku już zarezerwowanego... :) Rozumiem, że Sękowiec oznacza domki, a nie jakieś inne miejsce???

    > Nowy wątek odnośnie liczby uczestników - świetny pomysł,
    > przynajmniej bedziemy mieli jako taka orientację.
    >
    Aaa właśnie, a twórcy naleśników też powinni miec jaką taką orientację ilościową... Do ogniska to one się może nie nadają, ale prawie obiecałam, że będą... :)


  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Re: Logistyka II KIMB

    Pamietamy o naleśniczkach, pamiętamy.....

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB Jubileuszowy
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 11:43
  2. Kimb 2012
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 17:31
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 21:38
  4. KIMB 2
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 16:40
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 16:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •