Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Październik - ktoś się wybiera?

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar marmota_m
    Na forum od
    10.2010
    Postów
    371

    Domyślnie Odp: Październik - ktoś się wybiera?

    Cytat Zamieszczone przez hucu Zobacz posta
    No to jak już tego 9-go będziecie to podrzućcie piwko do OKW nr 1 w UG w Cisnej
    No mam nadzieję że głosować właśnie w Cisnej będę, ale żeby członka komisji trunkami procentowymi poić?

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar mortifer
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Ponidzie/ Góry Świętokrzyskie
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Październik - ktoś się wybiera?

    Cytat Zamieszczone przez hucu Zobacz posta
    Ojczyźnie duszą,ciałem i rozumem z dziada pradziada służyć nauczony,krwi,życia i gardła nie szczędzić kiedy Ona w potrzebie wzywa. A zanim porwiem się do szabel dobrze jaki kielich w dłoni potrzymać choć przez chwilę
    Jeśli tylko stopa ma ziemie Bieszczadzką ukochaną niegodna dotknie nie omieszkam do siedziby dziwów wszelakich zajrzeć by krople miodu wspólnie utoczoną spożyć.... by z lubością potem chmyzów wszelakich bigosować... Jeno o porękę w razie czego prosić będę w postaci owego diabelskiego wynalazku GSMem zwanego coby depesze przez lotnego jako Hermes posłańca wieść wysłać iźli czekam na schodach lubo tuz obok....

  3. #23
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Październik - ktoś się wybiera?

    Wątek został posprzątany, bardzo proszę wrócić to tematu.

    Dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 24-09-2011 o 23:36

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: Październik - ktoś się wybiera?

    ...Zatem październik w Biesach... ja będę od 8 paź. do 14 paź.... 10 zamierzamy przejść Dział...Może ktoś się dołączy...Zaczniemy z Kalnicy koło Cisnej skoro świt... przez Rawki, Krzemieniec, Riabią, Jawornik... Wtorek 11 paź. na Jasło (celem będą Roztoki Górne) tak więc z Kalnicy tej kolo Cisnej na Krzemienną wpierw i przez przełęcz Przysłup na Jasło (poza szlakiem) celem są Roztoki Górne... z Jasła na Okręglik (tu już grzecznie szlakiem), aż do Manewy... tu zejście do drogi w dół tj. kierunek północny w stronę Masywu Hyrlatej i w prawo na Roztoki... czy ktoś ciekawy co planujemy na środę ? :) aaaa, zresztą pisałem... :) MASYW HYRLATEJ

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar olatro
    Na forum od
    10.2010
    Rodem z
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: Październik - ktoś się wybiera?

    Wybieramy się i my, ja i mój syn Michał. Wołosate i okolica bliższa i dalsza, 30 września do 9 października :)

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Październik - ktoś się wybiera?

    Cytat Zamieszczone przez Kusto Zobacz posta
    ...Zatem październik w Biesach... ja będę od 8 paź. do 14 paź.... 10 zamierzamy przejść Dział...Może ktoś się dołączy...Zaczniemy z Kalnicy koło Cisnej skoro świt... przez Rawki, Krzemieniec, Riabią, Jawornik... Wtorek 11 paź. na Jasło (celem będą Roztoki Górne) tak więc z Kalnicy tej kolo Cisnej na Krzemienną wpierw i przez przełęcz Przysłup na Jasło (poza szlakiem) celem są Roztoki Górne... z Jasła na Okręglik (tu już grzecznie szlakiem), aż do Manewy... tu zejście do drogi w dół tj. kierunek północny w stronę Masywu Hyrlatej i w prawo na Roztoki... czy ktoś ciekawy co planujemy na środę ? :) aaaa, zresztą pisałem... :) MASYW HYRLATEJ
    To już staje się uciążliwe , ile razy można to czytać ? Wiem ,nie muszę tego otwierać , ale jak to ominąć ? Gdzie nie klikniesz to pażdziernik w " biesach ", co to są biesy , gdzie to jest ?
    Kusto jedż wreszcie w te " biesy" i następnie napisz jak tam było .a nie pisz wiecznie jakie masz zamiary....bo nudzisz
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Kusto
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Zgierz
    Postów
    287

    Domyślnie Odp: Październik - ktoś się wybiera?

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    To już staje się uciążliwe , ile razy można to czytać ? Wiem ,nie muszę tego otwierać , ale jak to ominąć ? Gdzie nie klikniesz to pażdziernik w " biesach ", co to są biesy , gdzie to jest ?
    Kusto jedż wreszcie w te " biesy" i następnie napisz jak tam było .a nie pisz wiecznie jakie masz zamiary....bo nudzisz
    masz racje, już nie będę, przepraszam...

  8. #28
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Październik - ktoś się wybiera?

    Joorg ma rację. Kusto, zapraszam do kalendarza- i po sprawie. Ja też wybieram się w październiku w Biesy. Kiedy? Kalendarz ci odpowie.

  9. #29

    Domyślnie Odp: Październik - ktoś się wybiera?

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    To już staje się uciążliwe , ile razy można to czytać ?
    Uśmiechnij się, jesteś w Bieszczadach :) Każdy się cieszy z wyjazdu w Biesy jak chce
    Gór, co stoją nigdy nie dogonię... -->

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar mortifer
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Ponidzie/ Góry Świętokrzyskie
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Październik - ktoś się wybiera?

    właśnie uśmiech przede wszystkim... A Biesy to brzmi pieszczotliwie....

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Mój syn wybiera się w Bieszczady [wydzielony]
    Przez Tomi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-07-2012, 09:43
  2. Ktoś się wybiera z Wa-wy?
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-07-2010, 19:03
  3. Czy ktoś się wybiera na okres sylwestrowy na UA?
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-01-2010, 10:34
  4. Może ktoś wybiera się w Bieszczady w najbliższym czasie...?
    Przez Emm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 25-10-2006, 09:09

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •